Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Otec americkej bobistky obvinený zo sexuálneho zneužívania

Sportnet|Publikované 1. feb 2002 o 06:07

Americká bobistka Jean Racinová bude mať počas blížiacej sa olympiády o zábavu postarané. Jej otca obžalovali z dvoch prípadov sexuálneho zneužívania detí a proces s ním by sa mal uskutočniť 12. februára, týždeň pred začiatkom bobových súťaží v Salt ...

Americká bobistka Jean Racinová bude mať počas blížiacej sa olympiády o zábavu postarané. Jej otca obžalovali z dvoch prípadov sexuálneho zneužívania detí a proces s ním by sa mal uskutočniť 12. februára, týždeň pred začiatkom bobových súťaží v Salt Lake City. Podľa posledných informácií by ho však mohli presunúť na neskôr a tým umožniť Racinovej plné sústredenie sa na olympijské súťaže.

David Racine stratil právo opatrovateľstva Jeaninej mladšej sestry, ktorú vlani v auguste spolu s jej 13-ročnou priateľkou nakrúcal počas spánku na video iba v spodnom oblečení. Racinov obhajca uvádza, že sklony jeho klienta sú čiastočne zapríčinené depresívnym stavom po nedávnom úmrtí manželky. Pilotka amerických dvojbobov Racinová napriek otcovým problémom i rozchodu so spolujazdkyňou zostáva jedným z amerických tromfov na zisk historicky prvého olympijského zlata pre ženy v ľadovom tobogane. Racinová by mala súťažiť spoločne s Geou Johnsonovou.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.