Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

OTÁZKY

Sportnet|Publikované 23. nov 2003 o 23:00

Jesenná domáca rozlúčka futbalistov Spišskej Novej Vsi v stretnutí proti Ďurkovu nedopadla najlepšie. Tri body v tabuľke veľmi chýbajú. Prehra

neostala bez následkov.

Po tejto prehre sme uviedli 29. októbra uviedli rozhovor s prezidentom FK Spišská Nová Ves:

"Do konca jesene povedie mužstvo asistent trénera Vladimír Michalko. Či to už bude zápas v Turni resp. predohrávka prvého jarného kola na Lokomotíve v Košiciach.""

Návrh prišiel z vašej, alebo jeho strany?

"V nedeľu mi volal, že nechce pokračovať. Včera som ho osobne navštívil, prekonzultovali sme niektoré veci a zhodli na tom, že vzájomnú spoluprácu ukončíme."

Erudovaný tréner v sobotu po zápase hovoril o ďalších plánoch do budúcnosti, čo všetko treba urobiť a v nedeľu zavolá, že končí?

"Neznamená to, že keď skončil ešte si niekedy nezavoláme a neporadí mi. Som ešte mladý a učím sa, veľmi si Emila Bezdedu vážim. Dosť som sa od neho naučil. Zostali sme dobrými priateľmi.

Aj touto cestou sa mu chcem poďakovať, že pôsobil v našom klube. Odviedol tu kus poctivej roboty aj jeho pričinením novoveský futbal v poslednom období napredoval - postup do III. ligy a súčasne siedme miesto s trojbodovou stratou na druhú priečku."

Uviedol aj dôvod svojho rozhodnutia?

"Prehratý zápas s Ďurkovom, niečo sa mohlo uhrať v Turni a mohli sme bojovať o špicu tabuľky. V prípade dobrého sponzora aj o postup do II. ligy. On nie je tréner, ktorý by koučoval mužstvo na ôsmom - deviatom mieste a sám povedal, že škoda ho platiť."

1. KTORÝ TRÉNER ODIŠIEL ZO SPIŠSKEJ NOVEJ VSI EŠTE SKÔR, AKO SKONČILA JESEŇ?

OTÁZKA ČÍSLO 2

Neustály dážď sprevádzal dopoludňajší zápas lídra tabuľky. Prvú príležitosť Teplička nevyužila v 11. minúte J. Baldovským, ale o minútu sa Marcinčák hlavou nemýlil - 1:0. Z ďalšieho protiútoku sa v skrumáži najlepšie Melega a zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V 37. minúte došlo k zrážke v šestnástke brankára Tomaška s Karabínom, nasledoval priamy kop z hranice šestnástky, z ktorého Laško nezadržateľne skóroval.

Minútu pred koncom polčasu mieril domáci Melega len do brvna. Na polčasových 4:0 upravil Karabín.

Do druhé polčasu nastúpili hráči hostí len ôsmi. V 56. minúte hlavný rozhodca V. Kunzo zápas predčasne ukončil - pokles hráčov hostí pod sedem. TEPLIČKA: Gorbár - P. Ondruško, Uhrinovský, Odziomek - Laško, J. Baldovský, E. Dolnačko, Melega, Havran - Karabín, Marcinčák. PAŠEK GELNICA: (zostava podľa zápisu) - Tomaško - J. Beľuško, M. Beľuško, Bodnár - Hoffman, V. Žiga, M. Žiga, Ambroz, Pecha - Šebest, Kruželák, ako striedajúci hráči boli napísaní: Horváth, Džobla, Tabačko, R. Žiga.

2. KTORÉ STRETNUTIE I. TRIEDY SOFZ JESENNEJ ČASTI 2003/2004 SKONČILO PREDČASNE

OTÁZKA ČÍSLO 3

V druhej triede nakoniec prezimuje na prvom mieste Hnilčík.

Súčasťou jesennej časti futbalového ročníka 2003/2004 bolo predohrávanie prvého jarného kola, ktoré menilo poradie mužstiev na čele tabuľky. Po prehre Poráča vo Švedlári, ktorý v priebehu jesennej časti bol na čele šesťkrát, sa na špicu prepracoval Hnilčík. Ten zvíťazil v Mníšku nad Hnilcom.

Pokiaľ v prvom úvodnom kole dokázali hostia zvíťaziť v štyroch stretnutiach, v nedeľu dominovali domáci, ktorí zvíťazili v piatich, vrátane kontumačného víťazstva Smolníka, kde nepricestovali Mlynky.

3. Ktoré mužstvo z II. triedy majstrovstva SOFZ je na fotomontáži?

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.