Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

OTÁZKA Č. 1

Sportnet|Publikované 17. nov 2002 o 23:00

Prvé jarné šestnáste kolo sa podľa Rozpisu VsFZ na súťažný ročník 2002/2003 v IV. lige skupina Juh malo odohrať 10. novembra. ŠTK ho zrušila s tým,

že náhradný termín bude stanovený pred jarnou časťou súťažného ročníka.

Už niekoľko kôl pred jej skončením bolo isté, že víťazom jesennej časti sa stane mužstvo FK Pokrok Krompachy. Na treťom mieste skončili futbalisti Spišskej Novej Vsi a desiatu priečku obsadili Žakarovce. Určitým prekvapením je umiestnenie nováčikov súťaže. Slivník zimuje na druhom a Košická Nová Ves na štvrtom mieste.

OTÁZKA ZNIE: Ako sa volá tréner mužstva Krompách, jesenného lídra IV. ligy skupiny Juh?

OTÁZKA Č. 2

V stretnutí posledného jesenného kola I. triedy SOFZ Bystrany - Hrabušice (0:0) najlepší strelec súťaže domáci Ján Suchý ani zo značky pokutového kopu nedopravil loptu do siete brankára Jendrala. Okrem iného aj preto sa tento duel skončil bez gólov.

Streleckú impotenciu bystrianskeho kanoniera využil Patrik Cmor z Veľkého Folkmara, ktorý dvojgólovým príspevkom mal podiel na impozantnej výhre 5:0, ktorou jesenný víťaz súťaže doma pokoril Hnilčík. Aj z uvedených príčin nastala na čele streleckej tabuľky výmena stráži, na ktorom aktuálne trôni ostrostrelec z Veľkého Folkmara.

OTÁZKA ZNIE - Koľko gólov zaznamenal v jesennej časti súťažného ročníka 2002/2003 najlepší strelec Patrik Cmor z Veľkého Folkmara?

OTÁZKA Č. 3

Dorastenecká súťaž I. triedy začala s problémami, keď tesne pre jej zahájením odhlásili svoje družstvo Hrabušice a súťaž začala druhým kolom. V priebehu jesennej časti sa vyskytli aj nedostatky, ktoré musela riešiť ŠTK SOFZ priznaním kontumačných výsledkov. V troch prípadoch to bolo nenastúpenie mužstva k stretnutiu. Iliašovce nepricestovali do Tepličky a Vojkovce nenastúpili v Odoríne a vo Švedlári. V štyroch prípadoch sa menil výsledok dosiahnutý na ihrisku na kontumačný z dôvodu neoprávneného štartu hráča.

Došlo aj k inzultácii. V zápase Domaňovce - Kluknava bol inzultovaný rozhodca hráčom hostí. Kluknava stretnutie prehrala kontumačne a po skončení súťaže budú jej odpočítané tri body.

V dvoch prípadoch sa stretnutia nedohrali, keď mužstvu poklesol počet hráčov pod sedem. Postarali sa o to dorastenci Iliašoviec v zápase v Olcnave a v Kluknave.

OTÁZKA ZNIE: Ktoré dorastenecké mužstvo v I. triede SOFZ v jedenástich kolách jesennej časti súťažného ročníka 2002/2003 ani raz nevyhralo?

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.