Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

O´Shea tvrdí, že Manchester United si bez Ferdinanda poradí

SITA|6. feb 2004 o 12:49

LONDÝN 6. februára (SITA, AFP) - Obranca anglického futbalového klubu Manchester United John O`Shea je presvedčený, že jeho spoluhráč Rio Ferdinand nebude v prípade potvrdenia osemmesačného dištancu chýbať anglickému majstrovi tak veľmi, ako si väčšina ľu

dí myslí. "Samozrejme, že nad obranou Manchestru budú pri Ferdinandovej absencii visieť otázniky. Tréner i všetci v tíme však majú dôveru v hráčov, ktorí ho budú musieť nahradiť. Vyšlo to tak, že práve počas jeho trestu sa nám vráti Wes Brown. Čím viac zápasov odohrá, tým viac môže preukázať svoje kvality. Preto si myslím, že Rio nám nebude chýbať až tak veľmi, ako si väčšina ľudí myslí," povedal O`Shea.

Anglická futbalová asociácia (FA) má v najbližších dňoch oznámiť dátum odvolacieho konania v prípade Ferdinanda, ktorý sa v septembri minulého roka nedostavil v stanovenom čase na dopingový test. Dvadsatpäťročného obrancu United testovali až o 36 hodín neskôr a výsledky boli negatívne. Disciplinárna komisia Anglickej futbalovej asociácie (FA) ho napriek tomu suspendovala na osem mesiacov za porušenie paragrafu 1 písmena c Pravidiel o dopingovej kontrole.

Súvisiace články