Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Osemnásobný Mr. Olympia R. Coleman už zajtra v Prešove

Sportnet|Publikované 14. nov 2006 o 23:00

Prešov Už zajtra prepukne v Prešove kulturistická horúčka. Pražská firma Eurofit po tom, čo sa včera "stovežatej" predstavil osemnásobný Mr.

Olympia Ronnie Coleman, zorganizovala vystúpenia tohto kulturistického esa v prešovskej Mestskej hale. Málo vídaná šou v Prešove vypukne v Prešove o 17.hodine.

V rámci tohto mimoriadne exkluzívneho vystúpenia R. Colemana sa v sprievodnom programe predstaví majster sveta v karate Fredy Aysi, ktorý vystúpi aj so svojou tanečnou skupinou. S Elastic šou príde Bob Divílek, tiež Golem, 35 násobný držiteľ siláckych rekordov zapísaných v Guinessovej knihe, svetový šampión vo fitnes Bartoš. Vo vyše dvojhodinovom programe uvidia diváci aj ďalších športovcov a umelcov. V závere minulého týždňa sme zverejnili ďalšiu informáciu, ktorá ešte väčšmi vyšperkuje športový chystaný bonbónik EURO SHOW NUTRED SR. "Stále platí, že Mestská hala v Prešove bude svedkom unikátneho premiérového svetového súboja," tvrdí jeden z prešovských spoluorganizátorov Vladislav Štock. "Podarilo sa nám zabezpečiť účasť silového trojbojára, 12 násobného majstra sveta v pretláčaní rukou Jána Germánusa. V rámci štvrtkového programu si to športoví velikáni R. Coleman a J. Germánus na pódiu prešovskej Mestskej haly rozdajú v pretláčaní rukou."

Aktuálne informácie o predajných miestach vstupeniek na EURO SHOW NUTRED SR v Prešove vám poskytnú na č.t.: 0904 070 109 a 0903 551 138.

Výhercovia stupeniek na EURO SHOW NUTREND SR RONNIE COLEMAN : Navrátilová Tatiana, Gáková Miriama, Lenďáková Eva, Lenďák Jaroslav, Vatrhol Peter všetci z Košíc si prevezmú vstupenky v redakcii KORZÁR na Letnej 47 v Košiciach.

Rizner Radoslav z Bardejova, Šuliga Peter z Lučivnej, Ceperko Radoslav z Prešova a Kipikaša Jozef zo Spišskej Novej vsi si prevezmú vstupenky v redakcii KORZÁR na Hlavnej 39 v Prešove, najneskôr vo štvrtok do 16,00 hod.

Každý výherca získava 2 vstupenky.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.