Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Oscar i Slávia chcú vyššie

Sportnet|Publikované 23. jan 2009 o 23:00

Najbližšie siedme dvojkolo najvyššej regionálnej futsalovej 3b Extraligy je roztiahnuté do niekoľkých dní a košická Delta online a popradský Lion

Šatex budú svoje stretnutia dohrávať v náhradných termínoch. Delta už v priebehu budúce týždňa, Lion neskôr.

HUMENNÉ. Osem zápasov sa hrá už dnes v športovej hale v Humennom. Najťažšie to má posledný tým tabuľky Truck Team Trebišov, ktorý len ťažko môže pomýšľať čo i len na jediný bodík v zápasoch s vedúcim duom súťaže Alcompletom Košice a Kvalitou Poprad. Iste Trebišovčania urobia všetko pre dosiahnutie prijateľných výsledkov s favoritmi. Vedúce duo tabuľky si nepripúšťa zakopnutie a líder už pomýšľa na barážové stretnutia o postup do I. ligy. "Zaujímavé a vyrovnané zápasy môžu byť medzi Oscaru Sabinov s lídrom súťaže Alcompletom i košickej Izoly s Kvalitou Poprad. V oboch nie je vôbec vylúčené prekvapenie na účet favoritov. Útok na vyššie priečky v tabuľke avizujú šarišania Oscar Sabinov a Slávia Prešov. Ktorý z nich získa dve víťazstvá, dostane sa aspoň dočasne pred Deltu na 3. priečku tabuľky. Obe družstvá hrajú z Fefou Sobrance, ktorá však určite nepustí perie ľahko, veď sama je nespokojná so svojim doterajším postavením. Prešovčanov tiež určite potrápi neustále sa zlepšujúca Veľká Lomnica, ktorá ak je kompletná, má veľkú silu," naznačuje ambície jednotlivých celkov pred dnešnými stretnutia M. Andor.

Program dnešného dvojkola

Prvé stretnutie sa začína už o 8.30 h, v ktorom sa stretnú FEFA Sobrance FSK Slávia Prešov, potom nasledujú ďalšie v tomto poradí: Kvalita Tour Poprad Izola Košice, FSK Slávia Kentucky V. Lomnica, FEFA Oscar Sabinov, Kvalita Tour Truck Team Trebišov, Alcomplet Košice Oscar Sabinov, Izola Kentucky, Alcomplet Truck team. Dvojkolo potom bude dohrané počas budúceho týždňa, keď v pondelok sa v Infinity aréne odohrá o 21.00 h derby medzi Deltou online a Alcompletom. Vo štvrtok v Sečovciach si zmerajú sily Trucka team s Deltou online.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.