ONLINE: Michalovce - Poprad (semifinále play off dnes)

HK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad dnes.
HK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad dnes. (Autor: TASR)
Sportnet|16. apr 2021 o 12:00 (aktualizované 16. apr 2021 o 22:13)

Sledujte online s nami.

HK Dukla Ingema Michalovce a HK Poprad dnes hrali 2. zápas semifinále play off Tipos extraligy.

Hokej ste mohli sledovať online.

ONLINE PRENOS: Michalovce - Poprad (hokej, Tipos extraliga, semifinále play off, 2. zápas, NAŽIVO, LIVE, stream, video, dnes, piatok)

Tipos Extraliga play-off Semifinále 2020/2021
16.04.2021 o 18:00
Michalovce
3:2
(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
81' minúta
Ukončený
Poprad
Prehľad
Góly a asistencie: 6. Takáč (Lalancette, Šoltés), 27. Galamboš (Ťavoda, Bartánus), rozh. náj. Regenda – 8. Livingston (Haščák, Skokan), 60. Dalhuisen (Preisinger). Rozhodca: Stano, Goga – Gegáň, Konc ml.. Diváci: bez divákov..
Prenos
To bola poriadna divočina. Michalovce mali pevnejšie nervy a lepšie zakončenie v nájazdovej lotérii. Dukla po dvoch dňoch sa predstaví v Poprade s vedením 2:0 v sérii. Ďakujem, že ste boli s nami pri tejto obrovskej dráme do neskorých hodín. Dočítania priatelia.
Koniec zápasu.
80:00
goalV samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Ingema Michalovce.
Mashinter nepremieňa.
Ani 80 minút nám nestačilo na to, aby sme spoznali víťaza zápasu. Nasledovať budú samostatné nájazdy.
80:00
Predĺženie sa skončilo.
79:15
importantMike Dalhuisen sa takmer trafil do michalovskej bránky! Škorvánek na neho veľmi nevidel a napokon sa kotúľal okolo ľavej tyčky! Poprad v obrovskom tlaku!
78:00
Prebiehajú posledné dve minúty 20-minútového predĺženia.
77:34
Mihálik vystrelil, ale Preisinger sa obetavo hodil do strely.
76:31
Na druhej strane pohrozil šancou kanadský hokejista Seigo. Hra i šance sa prelievajú zo strany na stranu. Takýto hokej musí divákov baviť.
76:03
Zakombinovala dvojica Bartánus – Regenda. Druhý menovaný to mal na teč, ale nepodarilo sa mu to.
75:44
Erkinjunttiho strelu vytlačil Vošvrda do bezpečia.
75:00
Do skončenia predĺženia ostáva ešte päť minút. Videli sme už niekoľko šancí na ukončenie druhého semifinále v Michalovciach. Stanislav Škorvánek je oveľa zamestnanejším chlapom na ľade, ale drží domácich v hre.
74:03
Regenda dostal príležitosť na strelu. Z ťažkého uhla trafil iba bočnú sieť.
73:55
Poprad hrá s piatimi hráčmi.
73:25
Michalovská početná výhoda je nevýrazná. Hostia s ďalším úspešným oslobodením.
72:35
Kamzíci vytlačili domácich aspoň do stredného pásma. Skutočne sa v tejto chvíli o každý milimeter ľadovej plochy.
72:06
Marek Bartánus sa tentoraz zo svojej obľúbenej pozície mýlil. Presilovka Dukly je však stále v začiatkoch.
71:55
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Livingston – 2 min., krosček).
70:30
importantMichalovce sa prezentovali rovnakým spôsobom ako v predošlých chvíľach Poprad! Takáč po druhýkrát nedostal puk za Vošvrdu!
70:00
Desať minút do uplynutia predĺženia. Nadstavený čas lepšie vychádza popradským kamzíkom, ale svoje šance nepremenili.
69:30
Svitana pomerne nebezpečne servíroval puk z pravej strany. Vľavo však nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov.
68:42
importantDávid Skokan skvelo pálil! Škorvánek reflexne vystrčil betón!
68:09
importantMichalovce oddychový čas!
68:09
Popradčania to výborne rozprúdili. Domáci klub musí reagovať na tento fakt. Valtonen volá k sebe zverencov.
67:48
importantKamzíci robia obrovský tlak na michalovskú bránku! Neuveriteľné okamihy na Zemplíne!
67:18
importantŠkorvánek zachránil Dukle krk výborným ľavým betónom po teči Seiga!
66:48
Elitní útočníci Popradčanov nerozhodli o výsledku. Pokúšali sa o to Svitana aj Haščák.
66:40
importantTeraz disponovala dobrou šancou aj michalovská Dukla! Popradskí obrancovia rozhodujúcim faktorom spoločne s Vošvrdom!
66:12
importantPoprad bol blízko k rozuzleniu stretnutia! Zemplínčania si mohli vydýchnuť!
64:52
importantDukla zabudla na popradského kapitána Patrika Svitanu! Škorvánek mu zmenšil strelecký uhol a nedovolil mu rozhodnúť tento zápas!
64:20
Tavi chcel dostať puk von z pásma, no musel zohrať súboj s Louisom. Popradčanom sa to nakoniec podarilo.
63:50
Ján Ťavoda poslal dobrý projektil od modrej čiary, ale puk sa zastavil na zadnom mantineli.
63:23
Vhadzovanie pred Tomášom Vošvrdom. Domáci tréneri poslali do hry tretiu formáciu. Rovnako aj hostia spod Tatier.
61:00
Máme za sebou úvodnú minútu 20-minútového predĺženia. Hráči sa vyznačujú opatrnosťou, čo je pochopiteľné. Nikto nechce urobiť chybu.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Predĺženie sa začne o 20:42.
Poprad s výborným záverom. Dalhuisen poslal duel do predĺženia. Domáci sa už určite pripravovali na druhý bod v sérii.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:34
Michalovský kapitán Vladimír Mihálik spoza útočnej modrej čiary ľahkým pokusom prinútil Vošvrdu k zákroku lapačkou.
59:24
importantPoprad oddychový čas!
59:24
goalPoprad dal gól!
Famózny finiš popradských kamzíkov. MIKE DALHUISEN, bývalý hráč Michaloviec, tvrdo pálil od modrej čiary a puk sa zatrepotal v ľavom hornom rohu bránky Stanislava Škorvánka. Asistencia: Miroslav Preisinger.
59:16
importantPoprad hrá power-play!
59:00
Domáci legionári z prvého útoku to teraz prešpekulovali.
58:00
Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
57:20
importantRozhodnutie mal na hokejke Regenda! Vošvrda potvrdil svoje kvality a zlikvidoval jeho šancu betónom!
55:43
55:11
Do puku sa oprel obranca McCormack. Trafil nohu obetavého Preisingera.
54:20
Matej Paločko prerušil nacvičený signál súpera a výborne položil hokejku na ľad a zastavil puk.
53:43
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Svitana – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
52:45
Spoločne s týmto zápasom súbežne sledujeme finále Slovenskej hokejovej ligy. Žilina – Spišská Nová Ves 3:3 a prebieha 65. minúta. Ak hostia skórujú, vrátia sa do Tipos extraligy. Ale ešte nepredbiehajme.
52:15
51:38
Seigo poslal domácich hokejistov späť na vlastnú polovicu klziska.
51:14
Podtatranci odolávajú domácim. Sú tak naďalej v hre o dobrý výsledok.
50:53
Michalovce robia maximum, aby dosiahli tretí gól, ktorý by ich priblížil k poisteniu včerajšieho víťazstva.
50:46
Regenda v klasickej a obľúbenej pozícii pred bránkoviskom robil starosti Vošvrdovi a dokonca aj jemne tečoval nastrelený puk.
50:30
Korhonen nestál pozične zle, ale musel ešte spracovávať puk.
50:15
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Vandas – 2 min., držanie).
importantReklamná prestávka.
50:00
Zápas vstúpil do poslednej desaťminútovky riadneho hracieho času.
49:10
Michalovce hrajú s piatimi hráčmi.
48:48
Dvojica domácich hráčov zatvorila priestor pred Haščákom, ktorý nestrieľal.
48:05
Kamzíci dusia Zemplínčanov v útočnom pásme. Mashinter sa natiahol za pukom, ktorý Škorvánek nepokryl dostatočne, no neprekonal ho.
47:10
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Louis – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
45:38
Prerušená hra. Buly pred domácim brankárom Škorvánkom.
43:42
Haščákovi unikol puk po prihrávke Brejčáka. Škorvánek tak ostal pokojný.
42:54
Mashinter tvrdým, ale čistým atakom dostal Mihálika na mantinel. Hostia potrebujú získať každý jeden puk, ale zatiaľ im to nevychádza.
42:35
Mudrák presnou strelou našiel Vošvrdovu lapačku a hra je prerušená. Súboj dohrával Török, ktorého si podali Seigo aj Hudec, ale vylučovať nebudeme.
41:54
Regenda už nedisponoval potrebnými silami na rýchlejší prienik dopredu.
40:37
Šoltés dostal náročnú prihrávku medzi kruhy. Navyše nebol otočený správnym smerom a hostia mu neumožnili skúsiť strelu z bekhendu.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 19:51.
Po druhej tretine vyhrávajú Zemplínčania 2:1, ale zápas je stále otvorený a veľmi vyrovnaný. Domáci mali párkrát šťastie, ale drží ich Škorvánek.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:00
Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:21
37:47
importantMashinter podkúril Michalovciam! Dvaja obrancovia ho nedostali od puku! Situáciu musel zachraňovať Škorvánek svojím zákrokom!
37:22
importantLalancette strieľal! Puk sa odrazil k Bartánusovi a nasledovala ďalšia strela! Vošvrda podržal svoje mužstvo!
36:43
Kamzíci sa zatiaľ úspešne bránia a posielajú hru naspäť ku Škorvánkovi.
36:21
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Dalhuisen – 2 min., nebezpečná výstroj).
36:21
Dalhuisen prišiel o prilbu po jednom z osobných súbojov a naďalej ostal na ľade. Toto sa bude trestať, hoci sa to holandskému hokejistovi nepáči.
35:46
35:16
Michael Vandas vyviedol hostí do útočného pásma. Bol tam však sám a pod vplyvom trojice Michalovčanov aspoň natiahol potrebný čas.
34:06
importantMichalovce nestrelili gól na 3:1! Vošvrda chytil výbornú strelu Lehtonenovi a domáci neskórovali ani z následnej dorážky! Puk tesne išiel okolo poloprázdnej bránky Popradu!
33:46
Vylúčenie v tíme HK Poprad (M. Hudec – 2 min., držanie).
33:00
importantProtiútok dvojice Popradčanov! Svitana presne prihral Skokanovi, ale ten dnes zrejme nemá svoj deň!
32:09
Dávid Mudrák nespracoval pomerne jednoduchú prihrávku od Mihálika. Týmto vznikol pre domácich problém. Hostia boli aktívni, ale často za bránkou a odtiaľ sa góly nedávajú.
31:30
Popradčania nahodili puk do stredu ľadovej plochy.
30:58
Tomáš Vošvrda výborne zachytil bombu Louisa. Ešte prišlo ku šarvátke pred hosťujúcou bránkou medzi Regendom a Hudecom.
30:28
importantDávid Skokan len tak tak, že nepokoril Škorvánka! Puk išiel tesne vedľa ľavej žŕdky!
30:00
Druhý semifinálový súboj extraligy na Zemplíne sa prehupol do druhej polovice. Michalovce kontrolujú tesné vedenie 2:1.
29:48
Po prerušení hry sa do slovnej kontroverzie dostal Ťavoda so Skokanom. Okrem toho je zakázané uvoľnenie. Vhadzovanie po ľavej ruke Škorvánka.
28:50
Šoltés mal na sebe zaveseného Mashintera. Vyzeralo to, že pošle puk na modrú čiaru, ale po otočke chcel zasiahnuť popradskú bránku.
28:00
Livingston tentoraz druhý gól nestrelil. Jeho pokus stroskotal na betóne domáceho brankára.
27:28
Lukáš Handlovský veľmi dobre vystrelil z ľavej strany. Škorvánka táto strela poštípala na vyrážačke.
26:32
goalDukla Michalovce dala gól!
Rýchla a pekná akcia domácich hráčov. Bartánus nabil Ťavodovi. Jeho strela prešla medzi kruhy a PETER GALAMBOŠ rozvlnil sieť pomocou teču. Asistencie: Ján Ťavoda a Marek Bartánus.
26:19
Kramár presne zamieril na michalovského brankára, ktorý skrotil puk hruďou. Matej Paločko sa ešte pred ním objavil, ale zbytočne neprovokoval a vyhol sa stretu s ním.
25:55
Lehtonen išiel ležérne do puku. Zagrapan mu ho zobral a krátko na to prišla strelecká príležitosť kamzíkov spod Tatier. Škorvánek podáva dobrý a stabilný výkon ako včera.
24:58
Haščák z náročnej pozície dokázal dobre vystreliť. Škorvánek upratal puk pravým betónom.
24:10
Dukla je stále v pásme a Popradčania iba ťažko hľadajú cestu von spod zemplínskeho tlaku.
23:26
Mihálik okamžite odstrelil puk na mantinel, ale Michalovce smerujú dopredu.
22:20
Galamboš z pravej strany hľadal pred bránkou Regendu, ktorý sa k teču nevedel dostať, pretože bol pozorne bránený.
21:34
Suja si nahodil puk do útočnej tretiny. Zobrať si ho už nestihol. Bol blokovaný súperom a získal ho Dalhuisen.
21:16
V tomto momente sa pískalo postavenie mimo hry. Aktéri sa presúvajú do stredného pásma. Na buly pôjde Suja a Preisinger.
21:08
McCormack nemal čas ani priestor na lepšie spracovanie puku a strelu. Brejčák vykopol puk do strany.
20:35
Poprad zhurta vybehol na súpera a stále ho drží vo vlastnom pásme. Škorvánek zatiaľ nezasahoval, no musí byť maximálne koncentrovaný.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina sa začne o 18:56.
Dnes bolo jasné, že budeme sledovať odlišný zápas ako včera, a to sa potvrdilo už v úvodnej časti hry. Zatiaľ je to vyrovnané. Viedli Michalovce, ale skúsení hostia udreli v početnej výhode.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:00
Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:38
18:05
Už iba niečo vyše pol minútky ostáva do návratu Lehtonena z lavice hanby. Poprad je v tejto chvíli vpredu, ale ešte výrazne neohrozili Škorvánka.
16:38
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Lehtonen – 2 min., držanie).
16:17
Haščák vydoloval puk za Škorvánkom. Spoza nej vyšiel a od pravej žŕdky to skúšal poslať hore. Michalovský brankár úspešne zneškodnil tento pokus.
15:49
Erkinjuntti v priestore medzi vlastnými kruhmi nedôrazne pokrýval Mashintera, ktorý poslal puk na bránku po nahrávke mladučkého Mešára.
15:18
importantParádna akcia Michaloviec zakončená razantnou delovkou Mudráka! Vošvrda padol na zadok, pretože vytiahol efektný semafor!
14:46
Galamboš našiel pri modrej čiare Louisa. Robustný Kanaďan sa chcel oprieť do puku, no vôbec mu nesadol na čepeľ.
13:51
Hudec ideálne vypálil. Škorvánek sa natiahol za pukom a dostal ho do bezpečia pomocou hokejky.
13:06
Popradčania urobili rozruch pred domácou bránkou, ale do zakončenia sa nikto nedostal.
12:22
Stanislav Škorvánek prerušil hru, keď zobral puk do lapačky.
11:57
Suja veľmi dlho miešal puk, aj keď si do predbránkového priestoru zbehol Southorn. Prvý menovaný ale neprihrával.
11:13
Ulrych vystrašil Michalovčanov a myslím, že puk z jeho hokejky sa aj obtrel o tyčku Škorvánkovej brány.
10:44
Mudrák ťahal za kratší koniec proti Seigovi, ale Dukla ostala v pásme zásluhou Mihálika. Vzápätí sa to však zmenilo.
09:02
Mašlonka získal puk v strednom pásme. Vošiel do útočného a z pravej strany očakával príchod kapitána Mihálika z druhej vlny. Ten bol však pomalý a k ohrozeniu Vošvrdu neprišlo.
08:27
Dalhuisen hádzal Vandasovi puk v čase, kedy už bol v ofsajde.
07:37
Znovu sa ukázala popradská sila v presilovke. Ťavoda sa príliš neohrial na trestnej lavici. JAMES LIVINGSTON dostal puk za domácu bránkovú čiaru. Asistencie: Marcel Haščák a Dávid Skokan.
07:23
Marcel Haščák strieľal spoza ľavého kruhu. Michalovský obranca mu zrazil puk nohami.
07:10
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ťavoda – 2 min., nedovolené bránenie).
06:55
Daniel Brejčák dostal nahrávku k modrej čiare. Pred sebou mal hradbu tiel a nemohol tak páliť na bránu.
06:00
Kamzíci sa hneď pokúšali o odpoveď rovnakou mincou. Zemplínčania sa oslobodili a Kramár išiel aj do výskoku, ale rukou nezachytil prudký puk.
05:23
SAMUEL TAKÁČ včera prelomil strelecké suchoty a dnes pokračuje v skórovaní do brány bývalého chlebodarcu. S jeho umiestnenou strelou si Vošvrda neporadil. Asistencie: Christophe Lalancette a Dávid Šoltés.
04:36
04:16
Opäť fantastický zákrok lapačkou predviedol Tomáš Vošvrda. Ohrozil ho kanadský obranca Southorn.
03:51
Vošvrda nezasahoval po štipľavej rane Lalancetteho od mantinelu.
03:30
Lalancette zakončil. Pred bránkou sa ešte o teč snažil Regenda, ale neúspešne.
02:57
Dalhuisen nebol veľmi dôrazný pri vyhadzovaní puku z pásma, ktorý si na modrej čiare zastavil a spracoval McCormack.
02:36
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Mešár – 2 min., podrazenie).
02:32
Bekhend Mašlonku zamestnal hosťujúceho gólmana.
02:21
Popradský brankár je oveľa viac v pozore ako Škorvánek. Aj tentoraz bral puk do lapačky po michalovskej príležitosti.
01:47
Louis strieľal od modrej čiary. Hostia puk mierne pribrzdili a nedostal sa tak ku Vošvrdovi.
00:46
Haščák trochu zariskoval, keď vychádzal spoza Vošvrdu. V predbránkovom priestore krúžil Takáč, ale pri snahe zmocniť sa puku stratil stabilitu.
00:16
Michalovce sa pri prvom prechode do pásma dostali k streleckému pokusu. Jeden z hráčov Popradu však vložil hokejku do zakončenia Mihálika a puk doletel na svetelnú tabuľu.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný dobrý deň zo Zemplína, dnes pokračuje semifinálová séria play-off Tipos extraligy medzi Michalovcami a Popradom druhým zápasom.

HK Dukla Ingema Michalovce

Domáci predviedli druhý obrat v play-off. Do 55. minúty ťahali za kratší koniec a vôbec nevedeli prekonať Tomáša Vošvrdu. Podarilo sa to až Takáčovi. Po ňom skórovali ešte Erkinjuntti i Šoltés a prvé semifinálové víťazstvo bolo na svete. Zemplínčania sú pripravení domácu sériu potvrdiť.

HK Poprad

Na kamzíkoch bolo vidieť, že majú problém vrátiť sa do tempa, nakoľko takmer desať dní nehrali zápas. Napriek tomu otvárali gólový účet v druhej tretine. To však bolo z ich strany všetko. Popradčania veľmi nechceli rozoberať záverečný výpadok. Play-off klišé tvrdí, že zajtra je nový deň, nový zápas.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: Michalovce - Poprad (semifinále play off dnes)