ONLINE: Česko - Slovensko (príprava pred MS v hokeji 2021)

Česko vs. Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2021.
Česko vs. Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2021. (Autor: TASR)
Sportnet|7. máj 2021 o 13:30 (aktualizované 7. máj 2021 o 21:20)

Sledujte s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2021 Česko vs. Slovensko. Porazí dnes slovenský hokejový tím po včerajšej prehre českú reprezentáciu?

PRAHA. Slovensko a Česko dnes hrajú 2. prípravný zápas pred MS v hokeji 2021.

Zápas hostí Česko, hrá sa v O2 Aréne v Prahe. Pre Slovensko ide o posledný prípravný zápas pred svetovým šampionátom.

Sledujte online prenos z hokeja s nami.

ONLINE PRENOS: Česko - Slovensko (prípravný zápas pred MS v hokeji 2021)

Reprezentácia  2020/2021
07.05.2021 o 20:00
Česko
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
60' minúta
Ukončený
Prehľad
Góly a asistencie: 24. Musil (Flek, Jordan), 46. Šustr (Šulák) – 29. Faško-Rudaš. Diváci: bez divákov..
V tretej tretine padol jeden presný zásah, v 46. minúte pri avizovanom vylúčení sa presadil domáci hokejista Šustr a rozhodol tak o výhre Česka 2:1! Za najlepšieho hráča Česka bol vyhlásený Galvas, na našej strane to bol Konrád.

Toto bolo posledné vystúpenie Slovenska v príprave. Neodohrali sme zlé stretnutie, ale nedarilo sa nám premieňať šance. Práve na tom budeme musieť ešte popracovať pred šampionátom. Uvidíme, kto ešte posilní náš tím a aká bude konečná nominácia. Do šampionátu ešte nejaký ten čas zostáva, tréneri a hráči budú trénovať a uvidíme, čo sa z toho poskladá a v akej forme pôjdeme na MS. Najbližší zápas tak už odohráme na MS, bude to 21.5 proti Bielorusku.

Ďakujem dnes za vašu pozornosť, prajem pekný zvyšok večera!
Koniec zápasu.
59:26
importantZakončenie od Slafkovského výborne vyrazil do bezpečia brankár Kváča! Len málo chýbalo a mohlo byť vyrovnané!
59:11
Konrád je stále na striedačke, nedarí sa nám však v zakončení. Čas sa veľmi rýchlo kráti.
58:56
Oddychový čas domácich.
58:39
Česko skúšalo zakončiť do odkrytej bránky, ale puk sa tam nedostal.
58:15
importantKonrád je už na stiredačke! Hráme so 6 hráčmi!
58:01
Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!
57:26
Domáci v plnom počte. Nevyužili sme teda presilovku 5 na 3 ani 5 na 4!
57:17
57:17
importantPo Gernátovej strele zvoní konštrukcia českej bránky! Veľká smola pre našich chlapcov!
56:28
Šulák je späť na ľadovej ploche, presilovka 5 na 3 je minulosťou.
56:26
Česko sa oslobodilo, nedarí sa nám v presilovke 5 na 3.
56:06
Už kombinujeme v útočnom pásme, domáci výber sa však úspešne bráni.
55:26
importantOddychový čas hostí. Budeme hrať presilovku 5 na 3!
55:26
Vylúčenie v tíme Česko (Sklenička – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
55:10
Česko dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia.
54:38
Je tu presilovka pre Slovensko. Ideálna šanca na vyrovnanie.
54:28
Vylúčenie v tíme Česko (Šulák – 2 min., podrazenie).
53:46
Stále sa nám nedarí úspešne sa usadiť v útočnom pásme, Česko výborne napáda našu rozohrávku.
53:16
Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tretej tretiny. Česko si drží tesné vedenie o jeden gól.
52:44
Oba tímy hrajú v plnom počte.
52:22
Slovensko je pri puku, ale nedarí sa nám v prechode do útočného pásma.
51:44
importantNebezpečné momenty pred našou bránkou! Sekáč sa krásne zbavil našich obrancov, ale Konráda sa mu už nepodarilo prekonať!
51:10
51:10
Po vzájomnom vylúčení sledujeme hru 4 na 4. Uvidíme, či ponúkne niečo zaujímavé.
50:42
Vylúčenie v tíme Česko (Tomášek – 2 min., hrubosť).
50:42
Vylúčenie v tíme Slovensko (Grman – 2 min., hrubosť).
50:10
Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Česko vyhráva nad Slovenskom 2:1!
49:52
Po dlhšej dobe sledujeme útočné ťaženie domáceho výberu.
49:22
Opäť kombinujeme v útočnom pásme, ale bez úspechu.
48:37
Česko úspešne bráni svoje pásmo, naše zakončenia sú navyše nepresné.
48:22
Gachulincova strela bola tečovaná, Kváča úspešne zasiahol a hra je prerušená.
47:49
Faško-Rudaš poslal puk na Slafkovského, ale gól z toho nebol.
47:13
Snažíme sa o rýchlu gólovú odpoveď, ale domáci nás nepúšťajú do ich pásma.
46:51
Nasleduje reklamná prestávka.
46:10
Opäť tak budeme musieť doťahovať náskok nášho dnešného súpera. V tretej tretine sa však zatiaľ trápime.
45:59
45:59
goalČesko dalo gól!

A je to druhý gól v našej bránke! Česko pri avizovanom vylúčení na našej strane poslalo na ľad šiesteho korčuliara a z veľkého tlaku vyťažilo gól, toto zakončenie od modrej v podaní ANDREJA ŠUSTRA už bolo úspešné a po presnom teči končí za bezmocným Konrádom – 2:1!
Asistencie: Libor Šulák.
45:49
Šustr zakončoval od modrej, bude sa vylučovať na našej strane.
45:31
Domáci kombinujú v útočnom pásme, ale k strele sa zatiaľ nedostali.
44:38
Dlhšiu dobu sa hrá bez prerušenia, hra sa prelieva z jednej strany na druhú.
44:13
Slfakovský po rýchlom brejku posielal puk pred českú bránku, nikto z jeho spoluhráčov sa však k nemu nedostal.
43:51
Zakrátko sa Česko znova presúva do útočného pásma, ale darí sa nám držať súpera ďalej od našej brány.
43:06
importantGalvas posielal puk pred našu bránku na Tomáška, Konrád mal čo robiť, aby úspešne zasiahol!
42:51
Hrivík pretlačil puk na Cehlárika, ale jeho zakončenie zastavila domáca defenzíva.
42:19
Momentálne sa hrá v našom obrannom pásme, ale výborne napádame rozohrávku súpera.
41:42
Romanove zakončenie vyrazil Kváča do bezpečia, následne sa zrodil ofsajd domáceho výberu.
41:28
Po tejto strele však už Konrád zasahovať musel, hra je prerušená a Česko získava buly v útočnom pásme.
41:16
Podobne pochodil na druhej strane Stránsky, musíme sa však ešte brániť.
40:53
Sukeľ nahadzoval puk na domácu bránku, ale Kváča zasahovať nemusel.
40:28
V krátkom čase tu je druhý ofsajd.
40:10
Posledná tretina tohto prípravného stretnutia je už v plnom prúde, buly vyhralo Česko.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Prostredná tretina už ponúkla dva presné zásahy. Do vedenia išiel domáci celok zásluhou Musila, ale pomerne v krátkom čase sa nám podarilo vyrovnať zásluhou Faška-Rudaša. Po dvoch tretinách je tak stav tohto prípravného zápasu 1:1, posledná tretia tretina sa začne približne o 21:39.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:28
Sme už v samom závere druhej tretiny. Zrejme sa už nič zaujímavého nestane.
39:01
Prebieha posledná minúta druhej tretiny!
38:37
Útoky sa teraz striedajú na oboch stranách, ale je to bez úspešného zakončenia.
38:13
Galvas si to chystal na zakončenie, ale výborne zasiahol Liška.
37:38
37:38
Pri puku je momentálne domáci výber, ktorý sa snaží o postupný prechod do útočného pásma.
37:06
Rosandič zakončoval od modrej, Kváča puk vyrazil do bezpečia. Napokon sa píska postavenie hráča v bránkovisku.
36:51
Slovensko sa dostáva do útočného pásma.
36:19
35:38
Aj toto oslabenie sme napokon zvládli a pokračuje sa za nerozhodného stavu 1:1!
35:28
Hostia v plnom počte.
34:39
Opäť dostávame puk cez všetky čiary do bezpečia.
34:10
Česko hrá presilovku a má tak šancu ísť do vedenia. Zatiaľ sa však bránime úspešne.
33:28
Vylúčenie v tíme Česko (Jordan – 2 min., hrubosť).
33:28
Vylúčenie v tíme Slovensko (Holešinský – 2+2 min, hrubosť).
33:28
Holešinský s Jordánom sa do seba pustili, ale rozhodcovia ich rýchlo uzemnili a k bitke napokon nedošlo.
33:15
Ďalší rýchly brejk našich, ale Cehlárikovo natlašenie pred domácu bránku úspech neprinieslo.
32:43
Výborný prechod našich do útočného pásma, Ďaloga a Nemec z pozície obrancov zrýchlili, ale Kváča schoval puk vo svojej výstroji.
32:09
Slovensko sa presúva do útočného pásma. Česko sa snaží napádať našu rozohrávku.
31:46
importantTeraz však malo šťastie aj Slovensko, zakončenie od domácich zastavila konštrukcia bránky!
31:16
Česko kombinuje v našom útočnom pásme, ale zatiaľ sa k strele nedostalo.
30:58
importantZ tohto nebol gól?! Veľká šanca pre Slovensko, k odrazenému puku sa pred českou bránkou dostal Holešinský, ale nedokázal ho upratať do siete, keďže brankár Kváča predviedol fantastický zákrok a hokejkou tečoval puk do bezpečia! Toto bol execelentný zákrok a veľká smola pre Slovensko.
30:49
Ďaloga vo svojom typickom ofenzívnom výlete, ale jeho zakončenie brankár Kváča pokryl.
30:10
Dostávame sa do druhej polovice prostrednej tretiny. Stav medzi Českom a Slovenskom je 1:1!
29:49
Teraz sa to trocha upokojilo, oba tímy viacej kombinujú a čakáme na ďalšie zakončenie na jednu či druhú bránku.
29:13
Začína sa teda odznova. Uvidíme, čo všetko nám toto prípravné stretnutie ešte prinesie.
28:21
28:21
goalSlovensko dalo gól!
No konečne! Slovensko dáva svoj prvý gól v tomto dvojzápase proti Česku a vyrovnáva stav tohto stretnutia na 1:1! Krátko pred skončením presilovky sme vtrhli do útočného pásma, FAŠKO-RUDAŠ dostal krásnu prihrávku pred domácu bránku a krásnym zakončením prekonáva Kváču – 1:1!
28:18
Domáci v plnom počte.
27:32
Ofsajd domáceho celku. Táto presilovka nám zatiaľ vôbec nevychádza tak ako by sme chceli.
27:12
Česko posiela puk cez všetky čiary do bezpečia.
26:28
Je tu druhá slovenská presilovka v tomto zápase. Ideálna príležitosť na vyrovnanie.
26:18
Vylúčenie v tíme Česko (Ščotka – 2 min., nedovolené bránenie).
25:36
24:39
Snažíme sa o rýchlu odpoveď, ale domáci výber teraz úspešne bráni svoje pásmo.
24:10
Na rade je tak naša reprezentácia, ktorá bude musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera.
23:57
23:57

Je tu prvý gól tohto prípravného stretnutia! Žiaľ, domáci tlak pokračoval ďalej, zle sme si pokryli priestor pred našou bránkou, kam od zadného mantinelu smerovala presná prihrávka na ADAMA MUSILA a ten dostal puk za nášho brankára – 1:0!
Asistencie: Jakub Flek, Michal Jordán.
23:41
Nebolo to zakázané uvoľnenie z našej strany, na malú chvíľu sme sa tak dostali z tlaku domácich.
23:06
Radil sa dostal k puku pred našou bránkou, ale jeho bekhendové zakončenie na Konráda neprešlo.
22:51
Domácim ušiel puk do vlastného pásma, oba tímy odchádzajú striedať.
22:39
Česko sa presunulo do útočného pásma, zatiaľ však domáci výber len kombinuje.
22:09
Od modrej čiary teraz zakončoval Bučko, brankár Kváča schoval puk vo svojej lapačke a hra je prerušená.
21:53
Na konci presilovke sme sa natlačili pred domácu bránku, ale v rozhodujúcej chvíli nedokázal Roman presne zakončiť.
21:45
21:11
Bucove zakončenie opäť kryje domáci brankár, získavame ešte buly v útočnom pásme.
20:47
Po peknej kombinácii strieľal od modrej Nemec, ale Kváča puk vyrazil do bezpečia a pre puk si musíme do svojho pásma.
20:10
Rozbehla sa druhá tretina tohto prípravného zápasu, buly vyhralo Slovensko, ktoré pokračuje v presilovke.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!
Úvodná tretina prípravného zápasu medzi Českom a Slovenskom je už minulosťou. Napokon v nej presný zásah nepadol, aj keď sme sa na konci 16. minúty tešili po teči Cehlárika, ale napokon videozáznam odhalil, že puk nebol za bránkovou čiarou. Treba zrejme konštatovať, že o niečo lepšie hralo Česko, ale vyslovene vyloženú gólovú šancu domáci nemali.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina, ktorá sa začne približne o 20:48.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:45
Vylúčenie v tíme Česko (Lenc – 2 min., hákovanie).
19:21
Lenc posielal puk pred našu bránku, ale ten sme pokryli a zakladáme rýchly brejk.
19:01
Prebieha posledná minúta prvej tretiny!
18:20
Konrádov presný zákrok, Česko získava buly v útočnom pásme.
18:05
Dlhšiu dobu sa hrá bez prerušenia, je to však aj bez zakončenia na jednu či druhú bránku.
17:44
Zastavili sme rýchly brejk domácich, skúšame sa natlačiť do útočného pásma.
17:10
17:10
Škoda teda pre náš tím, pri tom domácom výbere zase stálo šťastie. Uvidíme, ako dopadne prvá tretina.
16:48
importantRadovali sme sa z gólu, ale bolo to predčasné! Strelu od modrej tečoval Cehlárik, ale puk skončil na jednej tyčke a od nej potom aj na druhej! Naozaj, chýbali asi milimetre, aby sa puk dostal do siete, pokračuje sa za stavu 0:0!
16:21
Oba tímy rýchlo striedali, zakrátko sa hra znova presúva do nášho pásma.
15:43
Domáci sa stále držia v našom obrannom pásme, ale snažíme sa o vysoké napádanie a to robí Česku problémy.
15:09
Česko sa rýchlo presunulo do nášho pásma, ale k strele sa nedostalo. Sme už v záverečnej časti prvej tretiny, padne v nej presný zásah?
14:50
Zakázané uvoľnenie domáceho tímu.
14:38
Fominykh zakončil útočný výpad strelou na Kváču, ale domáci brankár si pripisuje úspešný zákrok a nasleduje reklamná prestávka.
14:16
14:16
Tieto chvíle patrili domácemu výberu, vyzerá to, že sa dostávame z tlaku a skúšame ísť do útoku.
13:47
importantVýborný útočný výpad od Stránského pred slovenskú bránku, ale Konrád si pripisuje veľmi dobrý zákrok a stále čakáme na úvodný presný zásah!
13:06
importantNebezpečná kombinácia pred našou bránkou, k odrazenému puku sa dostal Tomášek, ale nepodarilo sa mu ho usmerniť do siete!
12:49
Domácim sa nepodarilo založiť rýchly protiútok a oba celky odišli striedať.
12:19
Slovensko kombinovalo v útočnom pásme, ale k žiadnej strele to nesmerovalo a momentálne sa bojuje o puk pri rohu klziska.
12:00
12:00
Česku sa nevydaril prechod do útočného pásma, je tu zakázané uvoľnenie.
11:47
Pred slovenskou bránkou teraz domáci celok úspešne zakombinoval, k strele sa dostal Flek, ale Konrád si pripisuje úspešný zákrok a nasleduje reklamná prestávka.
11:12
Ešte sme pokračovali v krátkom tlaku, ale žiadne presné zakončenie sme nevyprodukovali. K puku sa dostáva Česko, ktoré sa však len ťažko dostáva do útoku.
10:36
Cehlárik dostal puk na modrú čiaru a odtiaľ to vyskúšal Nemec, jeho strela len tesne míňa priestor českej bránky.
10:10
Dostávame sa do druhej polovice prvej tretiny. Česko zakladá postupný útok, musíme sa tak mať v defenzíve na veľkom pozore.
09:42
Slovensko získal puk vo vlastnom pásme, ale prechod do toho útočného úspešný nebol a oba tímy odchádzajú striedať.
09:27
Pozorný zákrok od Konráda, nasleduje reklamná prestávka.
09:13
Teraz sa hra rýchlo prelieva z jednej strany na druhú, v útočnom pásme je v týchto chvíľach Česko.
08:46
Zrodil sa rýchly brejk, k puku sa dostal na modrej Gernát, ale jeho zakončenie nebolo úspešné, s jeho strelou si Kváča poradil.
08:11
Slafkovskému sa nepodarilo dostať puk cez stredné pásmo, teraz sa budeme musieť brániť.
07:45
Prvá presilovka v tomto zápase nebola využitá, oslabenie sme zvládli výborne a momentálne sa snažíme o prechod do útočného pásma.
07:30
07:06
Galvasove zakončenie pokryl Konrád a opäť dostávame puk do bezpečia. Presilovka domácich sa kráti.
06:41
Česká kombinácia úspešná nebola, dostávame puk cez všetky čiary do bezpečia.
06:10
Podarilo sa nám oslobodiť, o puk sa momentálne bojuje pri rohoch mantinelu.
05:40
Je tu prvá presilovka v tomto zápase a získava ju domáci celok. Uvidíme, ako sa nám bude dariť v prvom oslabení.
05:30
Vylúčenie v tíme Slovensko (Nemec – 2 min., držanie).
04:39
Hrozil ofsajd českého výberu, puk je po krátkej dobe späť na slovenských hokejkách.
04:13
Dlhšiu dobu sa hrá bez prerušenia, držíme sa v útočnom pásme, ale stále sa nám nepodarilo presne zakončiť.
03:44
Po buly držíme puk na našich hokejkách, ale nedarí sa nám kombinovať v útočnom pásme. Teraz sa karta obrátila, brániť sa musí Česko.
03:14
Rýchly brejk Slovenska, po ňom nahadzoval puk na českú bránku Holešinský, ale brankár Kváča schoval puk vo svojej výstroji.
02:49
Aj tento tlak sme dokázali zvládnuť, Konrád dobre stál pri tyčke a zblokovanú strelu vyrazil do bezpečia. Puk je už na slovenských hokejkách.
02:16
Opäť sledujeme kombináciu domáceho výberu, úvodné minútky tohto stretnutia tak patria nášmu súperovi. Zatiaľ však čakáme na prvé zakončenie na jednu či druhú bránku.
01:53
Žiadna strela na Konráda z toho nebola, už je puk na slovenských hokejkách. Smerom dopredu sa tak snažia preniknúť naši chlapci, súper však obsadil stredné pásmo.
01:23
Zakrátko Česko znova kombinuje v našom obrannom pásme, snažíme sa vysokým napádaním znemožniť kombináciu nášho dnešného súpera.
00:56
Ofsajd nášho výberu. Vhadzovať sa bude v strednom pásme, črtal sa zaujímavý brejk z našej strany, ale pokračovať sme v ňom nemohli.
00:39
Česko kombinovalo v útočnom pásme, ale hokejisti v bielych dresoch si už vymieňajú puk vo svojom pásme.
00:10
Prvá tretina tohto prípravného zápasu je už v plnom prúde, buly vyhralo Slovensko.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Dozneli štátne hymny oboch krajín, ktoré boli zahraté na akordeóne. Úvodné buly tak bude čo chvíľa vhodené.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemný hokejový večer! Po včerajšej prehre 2:0 čaká našu reprezentáciu ešte jeden prípravný zápas proti Česku v O2 Aréne. Oproti včerajšku je tu pár zmien, do bránky sa postaví Konrád a sú tu aj zmeny v útokoch. Verme, že dnes sa už našej reprezentácii podarí skórovať, včera sme mali v prvom zápase šancí dosť, ale puk sme do českej bránky nedokázali dostať. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, krátko pred úvodným buly sa znova prihlásime.
Úvodné zostavy:

Česko: Kváča (Růžička) – Šulák, Ščotka, Galvas, Jordan, Sklenička, Mašín, Šustr, Flek – Tomášek, Hanzl, Blümel – Lenc, Špaček, M. Stránský – Sekáč, Š. Stránský, Radil – Musil, Zohorna, Červený

Slovensko: Konrád (Tomek) – Rosandič, Gernát, Ďaloga. Nemec, Kňažko, Grman, Bučko, Gachulinec – Holešinský, Hrivík, Cehlárik – Slafkovský, Sukeľ, Faško-Rudáš – Liška, Roman, Regenda – Hrehorčák Buc, Fominykh
Slováci odohrajú posledný zápasový blok prípravy proti Čechom. V priebehu apríla a mája sa nám dvakrát podarilo zdolať Rakúšanov a Nemcov (z toho raz po nájazdoch), proti Lotyšom sme raz ťahali za kratší i dlhší koniec povrazu (zhodne po predĺžení). Na zverencov trénera Craiga Ramseyho teda čaká záverečná previerka pred odletom do dejiska šampionátu v Lotyšsku.

Vo včerajšom dueli sme proti domácej reprezentácii spoza rieky Moravy prehrali. Hoci sme boli lepším celkom, nepodarilo sa nám streliť gól, čo Česi potrestali v 54. a 55. minúte dvomi zásahmi z hokejok Červeného a Tomášeka.
Káder SR pred dvojzápasom s Českom v Prahe (6.-7. mája):

Brankári: Július Hudáček (Spartak Moskva), Matej Tomek (KalPa Kuopio), Branislav Konrád (HC Olomouc)

Obrancovia: Samuel Kňažko (TPS Turku), Šimon Nemec (HK Nitra), Martin Bučko, Marek Ďaloga (obaja HC Dynamo Pardubice), Daniel Gachulinec (HC 07 Detva), Mário Grman (SaiPa Lappeenranta), Adam Jánošík (IK Oskarshamn), Patrik Koch (HC Vítkovice Ridera), Martin Gernát (HC Oceláři Třinec), Mislav Rosandič (Bílí Tygři Liberec)

Útočníci: Juraj Slafkovský (TPS Turku), Dávid Buc (iClinic Bratislava Capitals), Martin Faško-Rudáš (HC 05 Banská Bystrica), Daniil Fominych (HK Levice/HK Nitra), Adrián Holešinský (HK Nitra), Pavol Regenda (HK Dukla Michalovce), Andrej Kollár (HK Nitra), Matúš Sukeľ (HC Sparta Praha), Patrik Hrehorčák (HC Oceláři Třinec), Miloš Roman (HC Oceláři Třinec), Adam Liška (Severstaľ Čerepovec), Peter Cehlárik, Marek Hrivík (obaja Leksands IF), Michal Krištof (Kärpät Oulu)
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose z prípravného zápasu v hokeji medzi Českom a Slovenskom.

Stretnutie sa začne o 20:20.

Domov»MS v hokeji 2021»ONLINE: Česko - Slovensko (príprava pred MS v hokeji 2021)