Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Olympijský víťaz Shaun White to v Breckenridge roztočil

SITA|Publikované 19. dec 2007 o 08:56

BRECKENRIDGE 19. decembra (SITA, AP) - Olympijský víťaz v snoubordingu Shaun White sa v lyžiarskom mestečku Breckenridge pri stredisku Beaver Run Resort neďaleko Denveru postaral o poriadny rozruch. Počas ...

BRECKENRIDGE 19. decembra (SITA, AP) - Olympijský víťaz v snoubordingu Shaun White sa v lyžiarskom mestečku Breckenridge pri stredisku Beaver Run Resort neďaleko Denveru postaral o poriadny rozruch. Počas jedného dňa sa stihol ocitnúť medzi podozrivými z krádeže auta a zároveň ho obvinili z poškodenia hasiaceho prístroja v miestnej herni. Zástupcovia okresného šerifa Whita v piatok vypočuli, pretože sa pohyboval v blízkosti ukradnutého vozidla Audi, ale jeho vina bola vylúčená. Zodpovednosti za nedovolenú manipuláciu s hasiacim prístrojom sa však šesťnásobný víťaz súťaží zimných X Games nevyhne. Usvedčili ho zábery bezpečnostnej kamery a stopy jeho topánok v roztrúsenom prachu. Rodák z Kalifornie čelí obvineniu z priestupku druhého stupňa, pred súd sa má postaviť 10. marca. Policajná správa nasvedčuje tomu, že 21-ročný špecialista na U-rampu a neolympijský slopestyle konal pod vplyvom alkoholu.

Američan prezývaný pre svoju ryšavú hrivu "Lietajúca paradajka" má zlato z olympijských hier 2006 v Turíne, kde ukázal konkurencii chrbát na U-rampe.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.