Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Okresné futbalové súťaže vo výsledkoch

Sportnet|Publikované 6. okt 2003 o 22:00

II. trieda dospelí, 9. kolo: Gánovce - Poprad B 1:2, Vikartovce - Bušovce 4:0, Batizovce - T. Lomnica 5:0, Šuňava - Bijacovce 4:2, Rakúsy - Lendak

2:1, V. Lomnica - Mlynica 6:1, Bijacovce - Gánovce 0:3 - oprava 6. kola.

Tabuľka:

1. V. Lomnica880031:624

2. Poprad B861117:319

3. Batizovce851227:916

4. Vikartovce842216:1114

5. Lendak941418:1513

6. Mlynica933323:1812

7. Gánovce840416:1312

8. Bušovce840413:1812

9. Bijacovce930613:249

10. T. Lomnica923413:229

11. Šuňava822412:148

12. Rakúsy82067:266

13. Slov. Ves80177:341

III. trieda dospelí, skupina A, 9. kolo: Mengusovce - Vrbov 1:0, Hozelec - Vernár 0:0, Švábovce - L. Teplička 3:2, St. Lesná - Sp. Štiavnik 3:1.

Tabuľka:

1. St. Lesná860219:1818

2. L. Teplička751125:1016

3. Vernár741216:513

4. Švábovce841320:1613

5. Vlkovce832313:1611

6. Hozelec824212:1210

7. Sp. Štiavnik830510:189

8. Mengusovce812512:225

9. Vrbov81167:174

III. trieda dospelí, skupina B, 9. kolo: T. Kotlina - Výborná 3:3, Reľov - Č. Kláštor 3:3, Podhorany - Sp. Hanušovce 2:2, Franková - Ždiar 5:2.

Tabuľka:

1. Výborná852122:1217

2. Osturňa851233:1416

3. Reľov851222:1416

4. Ždiar840418:2212

5. Podhorany832319:1411

6. Sp. Hanušovce822418:238

7. T. Kotlina821517:247

8. Č. Kláštor814312:197

9. Franková821513:327

III. trieda dospelí, skupina C, 9. kolo: Levoča - Kurimany 2:1, Dúbrava - Gr. Petrovce 0:4, N. Repaše - Dravce 4:1.

Tabuľka:

1. Levoča972024:623

2. Gr. Petrovce971121:622

3. N. Repaše942320:1314

4. Dravce932414:1711

5. Dúbrava91265:275

6. Kurimany90188:231

I. trieda dorast, 9. kolo: Jánovce - Kravany 2:2, Mlynčeky - Hôrka 2:11, Rakúsy - Žakovce 3:1, Šuňava - L. Teplička - nedohrané, Huncovce - Sp. Štiavnik 6:3, Vrbov - Batizovce 4:1, Rakúsy - Sp. Štiavnik 12:0 - 7. kolo, Sp. Štiavnik - Šuňava 3:0 kont. 8. kola.

Tabuľka:

1. Vrbov870131:1021

2. Hôrka860252:1218

3. Huncovce860237:1618

4. Žakovce952221:1117

5. L. Teplička851226:1516

6. Rakúsy850330:1715

7. Batizovce940521:2412

8. Sp. Štiavnik830612:329

9. Kravany821610:297

10. Mlynčeky820616:366

11. Toporec820622:496

12. Jánovce812515:275

13. Šuňava71069:303

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.