Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Okresná súťaž v stolnom tenise dospelých

Sportnet|Publikované 14. nov 2005 o 23:00

Prešov 5.liga Bzenov B ZŠ Sibírska Športklub Prešov B 12:6Palenčár 4, Matej 3, Šebeš 2,5, Lučanský 2,5 - Kollarčík 3,5, Šarišský 2,5.

Prešov 5.liga

Bzenov B ZŠ Sibírska Športklub Prešov B 12:6

Palenčár 4, Matej 3, Šebeš 2,5, Lučanský 2,5 - Kollarčík 3,5, Šarišský 2,5.

Ľubotice A Fintice 14:4

Kožar 4,5, Gombik 3,5, Rešovský 3,5, Tuleja 2,5 - Maňkoš M. 2, Stajanča 2.

Lemešany A COOP Jednota Prešov 12:6

Marko 4,5, Sabol 4,5, Jurko 3 - Mestický 2, Novák 1,5, Vaško 1,5, Martinovič 1.

Široké Šarišská Poruba B 16:2

Fotta J. 4, Pribula 4, Palenčár 4, Novák 4 Namešpetra st. 0,5, Kaňuch 0,5, Maťašovský 0,5, Namešpetra ml. 0,5.

ŠK Nepočujúci Prešov Šarišská Poruba B 10:8

Koperdan 3,5, Váhovský 2,5, Jusko 2, Stedina 1,5, Čekan 0,5 Kravec 4, Kaňuch 3, Namešpetra st. 1.

COOP Jednota Prešov Široké 9:9

Vaško 2,5, Novák 2,5, Mestický 2, Martimovič 2 Novák 3,5, Fotta 3,5,

Palenčár 2.

Fintice Lemešany A 5:13

Stajanča 2,5, Maňkoš M. 1,5, Greš 1 Marko 4,5, Jurko 4, Sabol C. 3,5, Sabol J. 1.

Župčany B Bzenov B 14:4

Balčák P. 4,5, Ferenc 3,5, Veľas 3,5, Lepka 2,5 Matej 2, Palenčár 1, Lučanský 1.

ZŠ Sibírska Športklub B Ľubotice A 4:14

1.Župčany B440054:1812

2.Ľubotice A440049:2312

3.Široké431054:1811

4.Lemešany A430143:2910

5.Bzenov B420231:418

6.COOP Jednota411237:357

7.ZŠ Sibírska Športklub B410328:446

8.Nepočujúci410318:546

9.Šarišské Bohdanovce B400424:484

10.Fintice400422:504

Prešov 6.liga

Medzany Župčany C 11:7

Mathia 4,5, Havrila 3,5, Magda 2,5, Hrbko 0,5 Marton 3, Veľas 2, Príhoda M.1, Príhoda F.1.

Šarišská Poruba C Lemešany B 6:12

Hovančák D. 3, Hovančák M. 1,5, Pivovarník 1, Cina 0,5 Sabol 4, Poklemba 3,5, Miško 2,5, Turčanik 2.

Ľubotice B Bajerov 15:3

Kleban 4,5, Galdun 4,5, Bobot 3,5, Mikuš 2,5 Murín 2, Magda 1.

Bzenov C Bajerov 10:8

Palenčár 4.5. Mitra 3,5, Šukal M. 2 Jakubík 3, Murin 2,5, Magdoško 1,5, Magda l.

Lemešany B Ľubotice B 3:15

Miško 1, Turčanik 1, Bunca 1 Bobot J. 4,5, Bobot Ján 4,5, Galdun 4,5, Mikuš 1,5.

Župčany C Šarišská Poruba C 15:3

Marton 4,5, Prihoda F.ml. 4,5, Príhoda F.st. 2,5, Príhoda M. 3,5 Kaňuch 2, Cina 1.

SOU dopravné Prešov TJ Elán TP Prešov 4:14

Adamkovič 2, Malek 1, Kuzmiak V. 1 Mihok 4,5, Soľanka 4,5, Novák 3,5, Pekárová 1,5.

Sekčov Prešov Medzany 8:10

Volejník 4, Soták 3, Psota 1 Hrbko 2,5, Havrilla 2,5, Magda 2,5, Mathia 2,5.

1.Ľubotice B440061:1112

2.Medzany440046:2612

3.TJ Elán TP Prešov430145:2710

4.Župčany C430144:2810

5.Bzenov C421135:379

6.SOU dopravné Prešov411232:407

7.Lemešany B410329:436

8.Šarišská Poruba C410321:516

9.Sekčov Prešov400424:484

10.Bajerov 400423:494

Sabinov 5.liga

Brezovica A - Dubovica A 9:9, Pečovská Nová Ves B - Jarovnice 14:4, Torysa B - Brezovica B 16:2, Jarovnice - Torysa B 10:8, Šarišské Michaľany - Brezovica A 14:4, Šarišské Michaľany Dubovica B 13:5,

Dubovica B Brezovica B 13:5, Dubovica A Pečovská Nová Ves B 11:7.

1.Šarišské Michaľany440047:2512

2.Pečovská Nová Ves B430151:2110

3.Dubovica A421145:279

4.Brezovica A421137:359

5.Torysa B420242:308

6.Jarovnice410327:456

7.Dubovica B410323:496

8.Brezovica B400416:564

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.