Štvrtok, 23. septembra, 2021Meniny má Zdenka

Okolo Lindrosovho prestupu do Rangers jasno až koncom týždňa

TASR|15. aug 2001 o 13:38

New York 15. augusta (TASR)- Rozvory o eventuálnom príchode hokejového idolu Erica Lindrosa do klubu zámorskej NHL New York Rangers medzi Lindrosovým otcom Carlom a generálnym manažérom "jazdcov" Glenom Satherom, ...

New York 15. augusta (TASR)- Rozvory o eventuálnom príchode hokejového idolu Erica Lindrosa do klubu zámorskej NHL New York Rangers medzi Lindrosovým otcom Carlom a generálnym manažérom "jazdcov" Glenom Satherom, by mali vyjasniť situáciu okolo tohto Kanaďana do konca týždňa. Posledné úvahy zámorských médií, konkrétne športových komentátorov torontského denníka Sun, odhadujú, že uzavretie prípadného kontraktu by mohlo byť aktuálne do niekoľkých dní.

Všetky "zaručené" správy okolo Lindrosových prestupov sa však vždy ukázali ako falošné či predčasné, preto i teraz treba brať podobné informácie s rezervou, domnieva sa komentátor spomínaného média. "Myslím, že Lindros je hráč, ktorý by ku nám mohol prísť, no Rangers sa musí chrániť. Uvažujeme preto, že kontrakt na prvú sezónu by sme založili na počte odohraných zápasov," cituje periodikum vyjadrenia Sathera. "Ospravedlňte ma, všetky vaše otázky zodpovie Glen," vyhýba sa akýchkoľvek komentárov ku priebehu vyjednávaní Lindros starší. Mozaiku doplňuje ironický komentár muža, v ktorého rukách sa zbiehajú všetky dôležité nitky hokejového osudu Erica Lindrosa, generálneho manažéra Philadelphie Flyers, Boba Clarka: "Carlovi Lindrosovi som vždy s optimizmom veril, no už si nepamätám kedy to bolo, muselo to však byť dávno."

Súvisiace články