Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Okienko PFZ POPRAD

Sportnet|Publikované 5. sep 2002 o 22:00

Matričná komisia: 1. Žiadame FK Kravany o zaslanie reg. preukazu hráča Budaj František, r. č. 660421/6993, pod následkom discipl. postihu.2.

Matričná komisia:

1. Žiadame FK Kravany o zaslanie reg. preukazu hráča Budaj František, r. č. 660421/6993, pod následkom discipl. postihu.

2. Žiadame FK PFC Poprad doniesť na MK PFZ žiacke preukazy: Bezdeda Pavol, r. č. 880209/9320, Hrivko Radoslav, r. č. 880420/9326, Rusnák Slavomír, r. č. 891110/9350 do 11. 9. 2002. V prípade nesplnenia povinnosti budú prípady riešené na MK VsFZ v Košiciach.

3. Žiadame FK PFC Poprad doniesť žiacky preukaz hráča Rackovský Peter, r. č. 880712/9351 do 11. 9. 2002 na MK PFZ.

Disciplinárna komisia:

1. DK trestá na nenahlásenie výsledkov: FK Mlynica 100 Sk, FK Výborna 100 Sk, FK Reľov 100 Sk, FK Sp. Hanušovce 100 Sk.

2. DK trestá hráča FK Mlynčeky Brutovský Peter na tri stretnutia nepodmienečne.

3. DK trestá hráča FK Huncovce Kundľa Rastislav na tri stretnutia nepodmienečne.

4. DK trestá hráča FK Sp. Belá Griger Michal na tri stretnutia nepodmienečne.

5. DK trestá hráča FK Batizovce (dorast) Hudák Peter na jedno stretnutie nepodmienečne.

6. DK trestá hráča FK Bijacovce Bašta Marek na jedno stretnutie nepodmienečne.

7. DK trestá hráča FK Šuňava Švajka Jozef na jedno stretnutie nepodmienečne.

8. DK trestá hráča FK Gánovce Mlynár Peter na jedno stretnutie nepodmienečne.

9. DK mení trest hráčovi FK Jablonov Snopko Marek na podmienečný do 30. 9. 2002.

10. DK nariaďuje FK Slovenská Ves zvýšiť počet usporiadateľov v domácich stretnutiach na 10, do konca jesennej časti súť. ročníka 2002/2003.

11. DK trestá hráča FK Vernár Šifra Pavol na jedno stretnutie nepodmienečne.

12. DK trestá hráča FK Podhorany Gallik Milan na dve stretnutia nepodmienečne.

13. DK trestá FK Podhorany pokutou 750 Sk za svojvoľné opustenie hracej plochy v zápase Reľov - Podhorany. DK doporučuje ŠTK stretnutie skontumovať v prospech FK Reľov.

14. DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 11. 9. 2002 o 16.00 hod. rozhodcu stretnutia Vrbov - Švábovce (dorast) p. Kováča Jána a ved. mužstiev p. Andrejku Jána (Vrbov), Štrauch Ján (Švábovce).

15. DK trestá rozhodcu Rotha Romana fin. pokutou 100 Sk za nedoručenie zápisu zo stretnutia Štrba - Sp. Štiavnik (dorast).

16. DK trestá FK Granč Petrovce fin. pokutou 2000 Sk a uzavretím ihriska na jedno majstrovské stretnutie, ktoré odohrajú v okruhu nad 15 km. FK Granč Petrovce nahlási do 11. 9. 2002 na ŠTK miesto odohratia stretnutia, za neprístojnosti v zápase Granč Petrovce - Hozelec.

Športovo-technická komisia:

1. ŠTK kontumuje zápas III. triedy skupina B Reľov - Podhorany 3:0 v prospech Reľova, pre predčasné opustenie hracej plochy. ŠTK odstupuje prípad DK.

2. ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie 11. 9. 2002 o 16.00 hod. zástupcov FK Tatran Poprad Veľká k zaradeniu žiackeho družstva.

3. ŠTK nariaďuje FK Kurimany uhradiť poplatok za prerokovanie stretnutia žiakov 200 Sk do 11. 9. 2002.

Komisia rozhodcov:

Obsadenie R a DZ, I. tr. dospelých, 6. kolo, 15. 9. 2002 o 15.30 hod.: Jánovce - Sp. Štvrtok (Matoš, Lešundak, Zahoranský), Huncovce - Hôrka (Skladan, Novák, Krajňak), Sp. Bystré - Sp. Belá (Mindaš, Červeň, Baran), Mlynica - Mlynčeky (Žabka, Kalužák, Sekerák), Sp. Teplica - Ľubica (o 11.00 hod., Valluš, M. Pichoňský, Mišanko), Lučivná - V. Slavkov (Jankura, Pramuk, Š. Uhlár), Stráže - Kravany (Žiga, Chovančík, Šurek).

II. tr. dospelých, 6. kolo, 15. 9. 2002 o 15.30 hod.: Sl. Ves - V. Lomnica (Gandžala, Bernat), Jablonov - Lendák (M. Šoltýs, Jarkuliš, Mišanko), T. Lomnica - Kurimany (Marhefka, M. Pichoňský), Poprad B - Batizovce (v Matejovciach, Š. Pichoňský, Barčak), Žákovce - Šuňava (Marton, J. Šoltýs), Bijacovce - Gánovce (Bednár, Michna), Toporec - Bušovce (Valluš, Šebest).

III. tr. dospelých, 6. kolo, 15. 9. 2002 o 15.30 hod., sk. A: Mengusovce - Dúbrava (Šimko), Dravce - Švábovce (Vagner), Vikartovce - Vernár (Melničuk, Roth), Gr. Petrovce - Sp. Štiavnik (Skybjak), L.Teplička - Vlkovce (Klimčík, R. Poracký), N. Repaše - Hozelec (v Toryskách, Koč).

III. tr. dospelých, 6. kolo, 15. 9. 2002 o 15.30 hod., sk. B: Výborná - Reľov (Bukovina), Osturňa - Ždiar (Koščák), Frankova - Podhorany (Hadidom), T. Kotlina - St. Lesná (o 11.00 hod., Marhefka), Č. Kláštor - Rakúsy (o 11.30 hod., Gandžala).

I. tr. dorast, 6. kolo, 15. 9. 2002 o 13.15 hod.: Jánovce - Štrba (Lešundák, Matoš, Zahoranský), Šuňava - Hôrka (R. Poracký, Klimčík), Vrbov - Sp. Štiavnik (Spielmann), Kravany - Batizovce (Červeň), Mlynčeky - Švábovce (Michna), Stráže - Huncovce (Chovančík, Žiga, Šurek).

Podtatranské majstrovstvo žiakov:

3. kolo, 14. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. A: Gánovce - L. Teplička (Roth), Mengusovce - Jánovce (Jarkuliš), V. Tatry - Kravany (vo V. Hágoch, Spielmann), Švábovce - Kurimany (Š. Pichoňský).

3. kolo, 14. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. B: PP-Veľká - Hôrka (M. Šoltýs), Matejovce - Žákovce (Barčák), Huncovce - St. Lesná (Klimčík), Stráže - Vlkovce (M. Pichoňský).

3. kolo, 14. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. C: Lendák B - Kežmarok (v Kotline, Koščák), Sp. Belá - Sp. St. Ves (Novák), Toporec - Výborná (Bernát).

Zmeny na 8. 9. 2002:

I. tr. dospelých: V. Slavkov - Sp. Teplica (HR Jankura, AR2 P. Uhlár), Hôrka - Sp. Štvrtok (AR2 Maliňák), Mlynčeky - Sp. Bystré (HR Frančák).

II. tr. dospelých: Lendák - V. Lomnica (HR Chmura, AR1 Skybjak).

III. tr. dospelých, sk. A: N. Repaše - Mengusovce (HR Matoš), Vlkovce - Gr. Petrovce (HR Červeň).

Podtatranské majstrovstvo žiakov: L. Teplička - Štrba (HR Bednár).

KR oznamuje všetkých rozhodcom a delegátom, že za prevzaté rozpisy je potrebné zaplatiť 30 Sk p. Kériovej na PFZ.

Výsledkový servis

II. trieda dospelých: Slov. Ves - Lendák 0:1, V. Lomnica - Kurimany nedohrané, Jablonov - Batizovce 0:2, T. Lomnica - Šuňava 2:1, Poprad B - Gánovce 4:3, Žákovce - Bušovce 3:0, Bijacovce - Toporec 3:1.

1. Lendák440010:612

2. V. Lomnica330010:39

3. Žákovce430113:79

4. Toporec430110:59

5. Poprad B42119:87

6. Slov. Ves420213:96

7. Batizovce420210:66

8. T. Lomnica42028:116

9. Bušovce41128:94

10. Gánovce410313:143

11. Šuňava41037:93

12. Bijacovce41038:143

13. Jablonov41036:133

14. Kurimany30033:140

III. trieda dospelých, skupina A: Mengusovce - Švábovce 1:2, Dúbrava - Vernár 1:2, Dravce - Sp. Štiavnik 7:1, Vikartovce - Vlkovce 6:1, Gr. Petrovce - Hozelec 2:2, L. Teplička - Repaše 3:1.

1. Vernár440012:212

2. Vikartovce430115:59

3. L. Teplička430112:49

4. Hozelec42209:68

5. Gr. Petrovce421114:117

6. Vlkovce421110:117

7. Švábovce42028:56

8. Dravce411212:94

9. N. Repaše41037:143

10. Sp. Štiavnik41034:183

11. Dúbrava40135:91

12. Mengusovce40044:180

Skupina B: Výborná - Ždiar 2:3, Reľov - Podhorany nenahlásili výsl., Franková - St. Lesná 0:2, Sp. Hanušovce - Rakúsy 1:5, T. Kotlina - Č. Kláštor 6:0.

1. Rakúsy431019:310

2. St. Lesná431015:410

3. Výborná430112:69

4. T. Kotlina420213:116

5. Ždiar31117:74

6. Č. Kláštor41125:114

7. Sp. Hanušovce41039:133

8. Osturňa31022:163

9. Franková40224:92

10. Podhorany20113:41

11. Reľov20112:71

I. trieda dorast: Jánovce - Hôrka 2:2, Štrba - Sp. Štiavnik 2:3, Šuňava - Batizovce 4:1, Vrbov - Švábovce 6:5, Mlynčeky - Huncovce 1:2, L. Teplička - Stráže 1:5, Batizovce - Sp. Štiavnik 2:4 dohrávka 1. kola, Mlynčeky - L. Teplička 3:1 dohrávka 2. kola.

1. Stráže440026:612

2. Huncovce431012:610

3. Sp. Štiavnik430112:79

4. Hôrka421118:77

5. Jánovce42118:77

6. Šuňava420212:56

7. L. Teplička420210:146

8. Štrba411210:104

9. Vrbov31117:164

10. Mlynčeky41037:93

11. Batizovce40136:171

12. Kravany30036:160

13. Švábovce40047:210

Podtatranské majstrovstvo žiakov

Skupina A: Štrba - Jánovce 3:2, Gánovce - Kravany 5:1, Mengusovce - Kurimany 2:0, Vys. Tatry - Švábovce 0:9.

Skupina B: Žákovce - Hôrka 3:3, PP Veľká - St. Lesná nehrali, Matejovce - Vlkovce 4:2, Huncovce - Stráže 1:1.

Skupina C: Sp. St. Ves - Kežmarok 0:11, Lendák - Výborná 0:5, Sp. Belá - Mlynčeky 3:2.

(kér)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.