Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Okienko OFZ Prešov

Sportnet|Publikované 8. okt 2002 o 22:00

Komisia rozhodcovObsadenie R a DZ - dospelí, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.I. trieda: Záborské - Demjata (Helčák, R. Leško, J. Kočiščin),

Komisia rozhodcov

Obsadenie R a DZ - dospelí, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.

I. trieda: Záborské - Demjata (Helčák, R. Leško, J. Kočiščin), Dubovica - Petrovany (Pavel, Repko, Drál), Uzovce - Š. Sokolovce (Dunáš, Kolenčík, F. Uličný), Chmin. N. Ves - Kr. Lúka (Vargovčík, M. Tomeček, Mišenčík), Fričovce - V. Šebastová (Novický, Zajac, Merkovský), Peč. N. Ves - Ľubotice (S. Tall, Korinko, Stanko), Solivar - Víťaz o 10.30 hod. (J. Cup, J. Hudák, Jacečko, Maňkoš).

II. A trieda: Janov - Lemešany (kovaš, Ondík), Široké - Haniska (Kovalič, Ištoňa, Joz. Kočiščin), Kojatice - Sedlice (Kolpak, Dubovecký, Patlevič), Bertotovce - AFK Prešov (Keresteš, Palko), Záhradné - Chmiňany (Mikulec, Kubanka), M. Šariš - Žipov (Švaňa, Drabiščák, Maťuvkaň, Lipníky - Radatice (Andrejko).

II. B trieda: Kapušany - Medzany (Havira, Michňák, Už. Šalgov - Kamenica (Jecečko, Kanuščák), Nemcovce - Torysa (Valko, Poliak), Hermanovce - Jarovnice (Haľko, Stach), Lipany "B" - Brezovica (Krištofík, Ľ. Varga, Krajčík), Gregorovce - Rožkovany (Bartek, Havrila, Varga), Jakubovany - Ražňany (M. Tall, T. Ružbašský).

III. A trieda: Chmeľov - Župčany (Lysina), Tulčík - Kokošovce (J. Hudák), Š. Bohdanovce - Rokycany (Petruška), Drienov - Dulova Ves (Fejerčák), Rus. N. Ves . Ovčie (P. Hopko).

III. B trieda - 8. kolo: Brezovička - Jak. Voľa (Šípka), Ľutina - Terňa (Marchevský), I. Ostrovany - S. Ostrovany (Pavlinský, Kancír), Hubošovce - Milpoš (Kožlej), Drienica - Poloma (Prevužňák).

Dorast - 10. kolo, 13. 10. 2002 o 12.15 hod.

I. trieda: Š. Dravce - Š. Michaľany (Šípka), Široké - Župčany (Kovalič), Uzovce - Torysa (Kolenčík), Chmin. N. Ves - AFK Prešov (M. tomeček), Fričovce - Tulčík (Zajac), M. Šariš - Rožkovany (Drabiščák), Demjata - Radatice o 11. 45 hod. (Andrejko).

II. A trieda: Kendice - Lemešany (P. Onofrej), Chmeľov - Kokošovce (Lysina), Záhradné - V. Šebastová (Mikulec), Ruská N. Ves - Ovčie (P. Hopko), Víťaz - Petrovany o 11. 45 hod. (Ištoňa).

II. B trieda: Dubovica - Kamenica (Repko), Krivany - Ražňany (Ľ. Varga), Nemcovce - Š. Sokolovce, 12. 10. o 15.00 hod. (P. Onofrej).

Mladší dorast - 8. kolo, 12. 10. 2002

AFK Prešov - V. Šariš o 10.30 hod. (Andrejko), Tatran PO C - SAFI PO o 13.00 hod. (M. Tomeček), Ľubotice - Solivar o 13.30 hod. (Zajac).

Žiaci na 12. 10. 2002 o 15.00 hod.

Starší žiaci - I. trieda: Bertotovce - Široké (Kolenčík), Tatran PO 8. B - Safi Prešov B (M. Tomeček), Župčany - Inter Ostrovany (Pavel), Demjata - Kojatice (Bartek), V. Šebastová - Š. Michaľany (Vargovčík), Tulčík - Hermanovce (Jacečko).

Mladší žiaci - I. trieda: Lada - Chmiňany o 13.30 hod. (Onofrej p.), Tatran 5. A - Uz. Šalgov o 11.00 hod. (M. tomeček), Ľubotice - Tatran 6. B o 9.00 hod.(M. Tall), Safi Prešov - Tatran 5. B o 9.00 hod. (Kolenčík), V. Šariš - Solivar B o 10.00 hod. (Vargaň.

Žiaci - II. A trieda: Kendice - Záborské (Fejerčák), Dulova Ves - Haniska (Hopko), Karpatia Prešov - Žehňa o 10.30 hod. (Švaňa).

Žiaci - II. B trieda: Radatice - Sedlice (Marchevský), Žipov - Rokycany (Bartko).

Žiaci - II. C trieda: Chmin. N. Ves - Hrabkov (Kovaľ), M. Šariš - Tatran PO 7. B (Valko), Jarovnice - Víťaz (Varga).

Žiaci - II. D trieda: Chmeľov - Šar. Sokolovce (Keresteš), Záhradné - Lipníky (Kovalič), Gregorovce - Hubošovce (Havrila), Terňa - Jakubovany 13. 10. o 12.30 hod. (Havrila).

Žiaci - II. E trieda: Brezovička - Krásna Lúka (Ištoňa), Šar. Dravce - Torysa (Drabiščák), Poloma - Brezovica (Mikulec), Krivany - Rožkovany (Šipka).

KR pozýva na svoje zasadnutie dňa 11. 10. 2002 o: 16.15 - Petruška, 16.30 - Lysina, 16.45 - T. Ružbarský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.