Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Okienko OFZ Prešov

Sportnet|Publikované 11. nov 2004 o 23:00

Športovo-technická komisia:1. ŠTK oznamuje FK, že najbližšie zasadnutie ŠTK a KM sa uskutoční dňa 16. 11. 2004 o 15.00 hod.2. KM kontumuje

Športovo-technická komisia:

1. ŠTK oznamuje FK, že najbližšie zasadnutie ŠTK a KM sa uskutoční dňa 16. 11. 2004 o 15.00 hod.

2. KM kontumuje stretnutie dorastencov Tulčík - Široké 3:0 kont. Dôvod: nástup hostí na stretnutie po čakacej dobe.

Výkonný výbor:

1. VV zamieta odvolanie FK Krivany pre nesplnené náležitosti podľa SP čl. 123.

Komisia rozhodcov:

Obsadenie R a DZ na 14. 11. 2004 o 13.30 hod.: dohrávka Kamenica - Krivany (Kolenčík - Sopko, Hopko - Stanko).

Disciplinárna komisia:

1. DK trestá zastavením činnosti nepodmienečne:

na 1 stretnutie: Cisko (Radatice + 100 Sk), Molčan (Lipany B + 100 Sk),

na 3 stretnutia: Havrila (Petrovany), Vanca (Lemešany + 100 Sk),

na 5 stretnutí: Šelemba (Ovčie + 100 Sk),

na 8 stretnutí: Horvát (Chmeľov + 100 Sk).

2. DK trestá zastavením činnosti za 4 ŽK na 1 stretnutie: Fabián (Uz. Šalgov + +00 Sk), Tokar (Uzovce + 100 Sk), Sabol (M. Šariš + 100 Sk), Čuchran (Široké + 100 Sk), Polák (Kojatice + 100 Sk), Prusák (Záhradné + 100 Sk), Dužda (I. Ostrovany + 100 Sk), Križalkovič (Torysa + 100 Sk), Ondria (Ovčie + 100 Sk), Baláž (Hermanovce od 4. 11. 2004).

3. DK trestá Ražňany pokutou 500 Sk za nešportové správanie lavičky v stretnutí dospelých Hubošovce - Ražňany.

4. DK trestá FK Bertotovce pokutou 300 Sk za nerešpektovanie nariadenia DK - neuhradenie náležitostí rozhodcovi Duždovi v stretnutí žiakov.

5. DK trestá pokutou 100 Sk za neoprávnené čerpanie čakacej doby FK: Široké, Šar. Bohdanovce, Rožkovany - dospelí, Ovčie - dorast.

Trénersko-metodická komisia:

Nominácia širšieho výberu družstva dospelých na tréningový zraz, ktorý sa uskutoční dňa 17. 11. 2004 o 7.30 hod. na futbalovom štadióne v Chminianskej N. Vsi. Nominovaní hráči: Dupkala Martin (AFK Prešov), Kračinovský Patrik (Demjata), Partila Lukáš (Demjata), Cifra Ján (Dubovica), Sontag Ján (Dubovica), Zvolenský Štefan (Dubovica), Kollár Jozef (Hermanovce), Lesník Marián (Chmiňany), Hudák Lukáš (Kapušany), Digoň Dušan (Lipníky), Dlugoš Ján (Bertotovce), Centko Ján (Fričovce), Klimko Lukáš (Solivar), Dubecký Michal (Solivar), Tarcala Oliver (Solivar), Hatala Peter (Jarovnice), Jašš Martin (Torysa), Anton Michal (Uzovce), Vavrek Vladimír (Uzovce), Jenča Juraj (Víťaz), Kolivoška Martin (Župčany), Kubanka Patrik (Župčany). Náhradníci: Botko Vladimír (Nemcovce), Hudák Martin (Chmiňany), Marcinko Jozef (Lipníky), Matejovský Matúš (Kapušany), Šuster Peter (Víťaz), Tokar Ľubomír (Uzovce).

Sekretariát: Vyzýva všetky FK, aby sa do 15. 11. 2004 na sekretariát zväzu dostavil jeden zástupca FK pre materiály zo SFZ.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.