Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Okienko ObFZ Trebišov

Sportnet|Publikované 9. okt 2003 o 22:00

Výkonný výbor na svojom zasadnutí dňa 8. 10. 2003 prejednal:1. Odovolanie FK Černochov voči rozhodnutiu DK (Černochov - Sv. Mária) a prijal

Výkonný výbor na svojom zasadnutí dňa 8. 10. 2003 prejednal:

1. Odovolanie FK Černochov voči rozhodnutiu DK (Černochov - Sv. Mária) a prijal nasledovné uznesenie: po vypočutí zainteresovaných FK, R, DZ na základe nových zistení zmenil trest pre FK Černochov, zrušil odčítanie 3 b. po skončení súťaže ročníka. Nový trest - zastavenie činnosti na 1 stretnutie podmienečne do 30. 6. 2004, zabezpečiť usporiadateľkú službu na 7 členov. Ostatné tresty udelené DK zostávajú v platnosti.

2. Odvolanie FK Veľký Horeš voči rozhodnutiu DK (V. Horeš - Brehov) VV potvrdil rozhodnutie DK, všetky udelené tresty od DK pre Veľký Horeš zostávajú v platnosti.

3. Žiadosť R Juraja Tkáča o zaradenie na listinu rozhodcov neprejednal. Odporúča KR menovaného predvolať na svoje zasadnutie na 15. 10. 2003 na 15.30 hod.

4. VV upozorňuje fut. kluby, rozhodcov, aby udelené pokuty uhradili najneskôr do 17. 10. 2003 inak jednotlivé prípady budú odovzdané DK pod hrozbou zastavenia činnosti.

Športovo-technická komisia

Úradná správa z 8. 10. 2003

ŠTK na svojom zasadnutí dňa 8. 10. 2003 prejednala výsledky okr. futb. súťaže a rozhodla nasledovne:

Dospelí: I. trieda - výsledky schválené, II. trieda - výsledky schválené, III. A. trieda - výsledky schválené mimo R Sečovce - Hriadky - počet hráčov klesov pod 7, III. B trieda - výsledky schválené. Dorast: I. trieda - výsledky schválené.

Uznesenie č. 17 - ŠTK ponecháva výsledok futb. stretnutia R Šečovce - FK Hriadky (0:11) dosiahnutý na hracej ploche.

Uznesenie č. 18 - ŠTK kontumuje výsledok futb. stretnutia R Sečovce - R TU 3:0 kont. - neoprávnený štart hráča H.

Disciplinárna komisia

48/03: DK trestá hráčov FK Cejkov Ladislava Gatyaša a Ladislava Slovjaka zastavením činnosti na 1 súťažné stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 6. 10. 2003.

49/03: DK trestá hráča FK Sv. Mária Štefana Muszku zastavením činnosti na 3 súťažné stretnutia nepodmienečne od 6. 10. 2003.

50/03: DK trestá hráča FK Čerhov Maroša Džupinu zastavením činnosti na 3. súťažné stretnutia nepodmienečne od 29. 9. 2003.

51/03: DK trestá hráča FK Vojčice Martina Bajusa zastavením činnosti na 3 súťažné stretnutia nepodmienečne od 6. 10. 2003.

DK udeľuje pokuty:

- R Tokár a Miľo po 50 Sk za neodoslanie zápisov,

- FK Z. Teplica 1500 Sk za pokles hráčov pod 7,

- FK Roma TU 300 Sk neúčasť na komisii,

- FK Roma Sečovce 500 Sk predčasné opustenie ihriska.

Neprejednané prípady: FK Úpor Balla, FK Roma TU Bora.

Rozhodcovská komisia

1. Zmeny v obsadení na 12. 10. 2003

I. trieda: Čierna n/T - Leles (AR2 Čertický), Boťany - Cejkov (AR2 L. Pongo), Úpor - Hraň (Kožej za P. Tótha, AR2 Sák),

II. trieda: Somotor - Seč. B Dargov (Gergely za J. Tótha), Černochov - Z. Branč (P. Tóth za Hepku), Trňa - Zatín (J. Tóth za Gergelyho).

2. KR upozorňuje rozhodcov žiackych stretnutí na dodržanie vekovej hranice štartu hráčov narodených 1. 1. 1989 a mladších ako aj hracieho času 2 x 35 minút s 15-minútovou prestávkou.

3. KR predvoláva R Juraja Tkáča na zasadnutie 15. 10. 2003 o 15.30 hod.

Delegovanie rozhodcov

11. kolo 19. 10. 2003 dospelí o 14.00 hod., dorast o 12.00 hod.:

I. trieda dospelí: Novosad - Čierna n/T (Stečák, Vinecej, Miľo, Repovský), Bieľ - Z. Hradište (Kováč, Várady, Cenký), Hraň - Dvorianky (Džupina, Szopko, Artim), Cejkov - Úpor (L. Tóth, Lučanský, Višňovský, Eštok), Kr. Chlmec B - Boťany (o 10.00 hod. - Višňovský, Gergely, Zselenák, Timko), Z. Teplica - Z. Jastrabie (Koscelník, Straka, Čumita), Leles - Vojčice (J. Tóth, Fajdelová, Eškut).

I. trieda dorast: Bieľ - Plechotice (Várady), Hraň - Dvorianky (Szopko), Cejkov - Úpor (Lučanský), Borša - Z. Jastrabie (sobota o 14.00 hod. - Straka), Leles - Parchovany (Fajdelová).

II. trieda dospelí: Kysta - Boľ (Szucs, Gajdoš), Zatin - Parchovany (Feterik, Timko), N. Žipov - Tŕňa (P. Tóth, Kočiš), Z. Branč - Sv. Mária (Mikloš, Pačuta), Veľaty - Černochov (Hepka, Sakáč), Seč. B Dargov - Slov. N. Mesto (Čertický, Guľaš), M. Kamenec - Somotor (Poša, Doboš).

II. trieda dorast: Kuzmice - Tŕňa (Zadori).

III. trieda dospelí 9. kolo o 14.00 hod.: Čerhov - Brezina (Kaškoi), R. Sečovce - M. Ozorovce (o 10.30 hod. - Lučanský), Bačkov - TV B Milhostov (Kvočka), Kuzmice - Hriadky (Zadori), R. Trebišov - N. Ruskov (Pataky), Vojka - Svätuše (Zseleňák), V. Trakany - Brehov (Gergely), M. Horeš - Rad (Prokai), V. Horeš - Poľany (Špendlík).

Žiaci sk. A 6. kolo 18. 10. 2003 (sobota) o 14.00 hod.: Kuzmice - Z. Branč (Vincej), N. Žipov - R. Trebišov (Miľo), Plechotice - Z. Teplica (Straka), Úpor - Z. Hradište (Pataki).

Žiaci sk. B 6. kolo 18. 10. 2003 (sobota) o 14.00 hod.: Cejkov - Z. Jastrabie (Szucs), Borša - Veľaty (o 12.00 hod. - Stečák), Černochov - Novosad (Zadori), Hraň - Kysta (Fajdelová).

Žiaci sk. C 7. kolo 18. 10. 2003 (sobota) o 14.00 hod.: Rad - Streda n/B (Feterik), Zatin - Bieľ (Poša), M. Kamenec - Boťany (Kaško), Leles - Somotor (Várady), Trakany - Sv. Mária (Kováč).

Zmena delegácie DZ na 12. 10. 2003: II. tr. Sl. N. Mesto - Veľaty (Čumita za Mergeša), II. tr. Boľ - M. Kamenec (Mergeš za Postihača).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.