Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Okienko ObFZ Rožňava

Sportnet|31. okt 2003 o 00:00

Zmeny a doplnky delegácie na deň 2. 11. 2003I.trieda Jablonov - Kunová Teplica (HR J. Šalamon, DZ J. Krzák), Kružná - Dedinky (HR L. Petro, AR2

Zmeny a doplnky delegácie na deň 2. 11. 2003

I.trieda Jablonov - Kunová Teplica (HR J. Šalamon, DZ J. Krzák), Kružná - Dedinky (HR L. Petro, AR2 J. Barkai), Vyšná Slaná - Lipovník (HR J. Danko), Dlhá Ves - Plešivec (HR A. Farkaš, AR2 Haviarik), Gemerská Poloma - Dobšiná (AR2 Š. Czakoi), Vlachovo - Rudná (AR1 Š. Lucza + dorast), Brzotín - Nižná Slaná (HR P. Repaský)

Zo zasadnutia ŠTK dňa 29.10.2003

ŠTK schvaľuje výsledky I. tr. (12. kolo) zo dňa 26.10.2003: Lipovník - Kružná 3:2, Dedinky - Vlachovo 4:2, Plešivec - Jablonov 5:0, FC Dobšiná - FK Brzotín 3:1, Kunová Teplica - Vyšná Slaná 0:5, Gemerská Poloma - Rudná 0:0, Nižná Slaná - Dlhá Ves 3:1

ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (12. kolo) zo dňa 26.10.2003: Krh. Podhradie - Kružná 1:1, Nižná Slaná - Dlhá Ves 0:4, Dedinky - Vlachovo 4:4, Plešivec - Hrhov 1:4, Štítnik - Vyšná Slaná 3:2

ŠTK nariaďuje odohrať 1. jarné kolo pre I. triedu a dorast dňa 9. 11. 2003. V prípade nepriaznivého počasia sa rozhodne na ďalšom zasadnutí ŠTK dňa 5. 11. 2003

ŠTK upozorňuje FK, že na ObFZ si môžu vyzdvihnúť nové poštové poukážky.

Tabuľka dorastu po 11. kole

1. Štítnik980149:624

2. Hrhov870137:1221

3. Dlhá Ves960328:1718

4. Vlachovo850329:1615

5. Nižná Slaná850314:2415

6. Plešivec841334:2413

7. Dedinky731323:2610

8. Rudná830516:189

9. Vyšná Slaná720513:196

10. Kružná72058:166

11. FK Brzotín1020810:586

12. Krh. Podhradie90095:380

Tabuľka starších žiakov po jesennej časti 2003/2004

1. FK Lipovník651035:816

2. FK Plešivec650138:415

3. Druž. Gem. Poloma640231:1512

4. Baník Niž. Slaná630319:119

5. STG Jablonov620410:396

6. Kovo Kun. Teplica611413:184

7. TJ FO Vlachovo60060:510

Zo zasadnutia DK dňa 29.10.2003

Hráči napomínaní - I. trieda: Ondrej Lázok - FK Brzotín (1), Marian Varga - Dedinky (1), Róbert Križka - Dedinky (1), Peter Ogurčák - Dedinky (3), Norbert Csoto - Dlhá Ves (1), Július Orel - Dlhá Ves (2), Marek Laurinc - Dobšiná (1), Karol Chomjak - Gemerská Poloma (3), Mikuláš Szabó - Jablonov (2), Patrik Baláž - Jablonov (2), Szilard Danielis - Kunová Teplica (3), Ladislav Korintuš - Lipovník (2), Július Turcsányi - Nižná Slaná (2), Ján Šalamon - Rudná (2), Norbert Bukovič - Rudná (2), Ľubomír Hajduk - Vlachovo (1), Michal Ambrúž - Vyšná Slaná (2)

Hráči napomínaní - dorast: Štefan Kuchta - Kružná (1), Tomáš Králik - Kružná (1), Róbert Imre - Kružná (1)

Hráči vylúčení

Bohuš Rupp - Dobšiná (1 týždeň nepodmienečne za hrubé nešportové správanie)

Jozef Mato - Kružná - dorast (2 týždne nepodmienečne za urážku HR)

DK zastavuje na návrh KR delegovanie na 2 zápasy R Alexandrovi Griegerovi.

DK vyslovuje na návrh KR pokarhanie R Štefanovi Iglaimu za nepresnosti v zápise o stretnutí.

Súvisiace články