Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Okienko ObFZ Košice-okolie

Sportnet|Publikované 5. sep 2002 o 22:00

Športovo-technická komisia: 1. Upozorňujeme FK na dodržiavanie vekovej kategórie a to: žiaci narodení po 1. 1. 1988 a mladší, dorastenci narodení

Športovo-technická komisia:

1. Upozorňujeme FK na dodržiavanie vekovej kategórie a to: žiaci narodení po 1. 1. 1988 a mladší, dorastenci narodení po 1. 1. 1984 a mladší. Z tohto dôvodu ŠTK kontumuje výsledky žiakov: K. Bakša - Trstené 3:0 kont., Ďurkov - Ždaňa 0:3 kont., Haniska - Trstené, ŠTK ponecháva dosiahnutý výsledok 8:0 v platnosti.

2. Ždaňa - Svinica (žiaci) sa odohrá po vzájomnej dohode 14. 9. o 14.00 hod. vo Svinici, odveta v jarnej časti bude v Ždani.

3. ŠTK vyhovuje žiadosti FK Ruskov a na základe predložených dohôd so zainteresovanými klubmi súhlasí, aby FK Ruskov (muži, dorastenci, žiaci) odohrali všetky stretnutia na ihrisku v Ruskove, odvetné stretnutia v jarnej časti budú na súperových ihriskách.

4. ŠTK vyhovuje žiadosti FK Mladosť Sady n. T. - Byster a na základe predložených dohôd so zainteresovanými klubmi súhlasí, aby FK Byster (muži, žiaci) odohrali všetky stretnutia v jesennej časti na súperových ihriskách (okrem 13. kola Byster - Kecerovce). Odvetné stretnutia v jarnej časti sa uskutočnia v Bysteri.

5. Čečejovce - Bidovce 3:0 kont., inzultácia R. ŠTK po skončení ročníka odpočíta FK Bidovce - 3 body.

6. ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 11. 9. o 16.15 hod. kapitánov a vedúcich dorasteneckých družstiev FK Ruskov a Rozhanovce a hráča Ruskova Tomáša Ignáca r. č. 841220 (hráč so sebou donesie RP a OP).

Disciplinárna komisia:

Nepodmienečné tresty: R. Fogaráš (Skároš), Z. Neřád (Kecerovce), R. Leško (Rozhanovce) - všetci 1 stretnutie, P. Dobranský (Sokoľany) - 2 stretnutia, J. Baník (V. Kamenica) 5 stretnutí, P. Hodermarský (Paňovce) 6 stretnutí (od 28. 8.).

DK trestá FK Paňovce pokutou 500 + 250 Sk, FK Skároš 200 Sk (oneskorenie začiatku stretnutia). Poproč - Perín (dorast): hráč M. Trembecký zastavená činnosť na 3 stretnutia, FK Perín pokuta 500 + 250 Sk, FK Poproč pokuta 500 + 250 Sk, návrh na ŠTK kontumovať stretnutie a na KR pohovor s R Mikom. Čečejovce - Bidovce (muži): DK uznáva inzultáciu R hráčom hostí. Hráč J. Matis 1 stretnutie zastavená činnosť, M. Lengyel 3 stretnutia a M. Dancák 8 mesiacov. FK Bidovce trestá sa pokutou 1300 + 250 Sk a zastavením činnosti na 1 stretnutie (t. j. po skončení ročníka sa odpočítajú - 3 body).

DK pozýva pozýva na svoje zasadnutie dňa 11. 9. o 16.00 hod. predsedu FK Kecerovce, hl. usporiadateľa J. Cmara, kapitána Rozhanoviec I. Bučka a vedúceho mužstva M. Lukáča.

Sekretariát:

Riadne zasadnutie VV ObFZ sa uskutoční podľa plánu - t. j. v utorok 10. septembra o 15.30 hod.

KOMISIA ROZHODCOV

1. Ospravedlnení: Juhár na 7. a 8. 9., Rusňak na 7. 9., Pavel na 8. 9.

2. KR berie na vedomie oznámenie R Jenčíka o ukončení aktívnej činnosti.

3. KR pozastavuje delegáciu R Richnavskému ako hlavný rozhoca I. a II. tr. na 2 kolá z dôvodu neúčasti na stretnutí.

4. KR pozastavuje delegáciu R Kozelovi na dve stretnutia ako HR I. a II. tr. na základe hodnotenia DZ.

5. KR berie na vedomie pochvalu FK Drienovec na rozhodcovskú trojicu - Kurjan, Pozor, Repaský a DZ Sloboda.

6. KR pozýva na svoje zasadnutie dňa 11. 9. 2002 rozhodcov: Mikó, Badušek, Richnavský, Vavrák, M. Zvolánek.

7. KR berie na vedomie oznámenie R Bilika o prerušení aktívnej činnosti na jesennú časť ročníka 2002/2003.

8. KR berie na vedomie dodatočné ospravedlnenie R Badušeka a dňom 7. 9. 2002 mu uvoľňuje činnosť.

9. KR predvoláva na svoje zasadnutie 11. 9. 2002 o 16.00 hod. R Mika.

Obsadenie stretnutí na 5. kolo, 8. 9. 2002 o 15.30 hod.

Dospelí - I. trieda: Ruskov - V. Ida (Surovec, Mihók, Eštók, Suhala), AC Jasov - Budimír (D. Kuzma, Pikla, Jackuliaková, Tóth), Rudník - Poproč (Slimák, Baksay, Dubinský ml., Hajdada), Sokoľany - Paňovce (Vavrák, Rudy, Mikita, Novotný), Čečejovce - Rešica (Rusňák, Wágner, Kováčová, Činčura), Mokrance - Seňa (Pozór, M. Zvolánek, Mikó, Ľach), K. Polianka - Bidovce (Lumtzer ml., Kudlík, M. Juhás, Macs).

Dospelí - II. trieda: Svinica - Kalša (Teniak, Badušek, Závodník), Blažice - Perín (Zelinský, Palenčár, Krejsa), N. Polhora - Drienovec (P. Kuzma, Tutko, Bunca), Kecerovce - Trstené (Firkaľ, Repaský, Dubinský st.), Ždaňa - Skároš (Budinský, Kozel, Demčák), Byster - Rozhanovce (v Rozhanovciach, Kohl, Šoltýs, Dudič), Péder - Sl. Huta (Grac, Richnavský, Vincenty, Sloboda).

Dospelí - III. trieda, 3. kolo: Kamenica - V. Myšľa nehrá sa, Tatran Jasov - Roma Kecerovce (7. 9. o 15.30 hod., Vavrák, Mihók, Krajčovič), Roma Drienovec - Kysak (7. 9. o 15.30 hod., Kozel, Repaský, Zsarnai), Roma Moldava - Budulov (7. 9. o 10.30 hod., Rudy, Pavel, Tóth).

Dorastenci - I. trieda, sk. A, 3. kolo, 8. 9. o 13.00 hod.: Budimír - Kalša (7. 9. o 13.00 hod., Baksay, Lumtzer ml.), Blažice - Ďurkov (Palenčár, Krejsa), Ruskov - Sokoľany (7. 9. o 11.30 hod., Dubinský ml., Richnavský), Kokšov-Bakša - Rozhanovce (7. 9. o 13.00 hod., Teniak, Budinský), K. Polianka - Svinica (7. 9. o 13.00 hod., Kohl, M. Juhás).

Dorastenci - I. trieda, sk. B, 3. kolo, 8. 9. o 13.00 hod.: Čečejovce - Poproč (Wagner, Činčura), Kráľovce - Péder (Tutko), Rešica - Rudník (M. Zvolánek, Mikó), Drienovec - Seňa (7. 9. o 13.00 hod., Repaský, Kozel, Zsarnai), Perín - Mokrance (Rudy, Mikita).

Žiaci - I. trieda, sk. A, 3. kolo, 7. 9. o 14.00 hod.: Budimír - Kokšov-Bakša (o 15.00 hod., Lumtzer ml.), Blažice - K. Olšany (Šoltýs), N. Myšľa - Valaliky (Kudlík), K. Polianka - Geča (o 15.30 hod., M. Juhás), Haniska - Bohdanovce (o 12.30 hod., Cernica), Trstené - Rozhanovce (Palenčár).

Sk. B, 2. kolo: Seňa - Perín (D. Kuzma), AC Jasov - Buzica (Vincenty), Mokrance - Medzev (Jackuliaková).

Dohrávka, I. tr., sk. A, 1. kolo: K. Olšany - K. Bakša (4. 9. o 16.30 hod.) R - Dubinský ml.

Výsledkový servis:

Dorastenci - I. B trieda (2. kolo): Kalša - K. Polianka (v riešení), Svinica - K. Bakša 3:1, Rozhanovce - Ruskov 0:2, Sokoľany - Blažice 6:3, Ďurkov - Budimír 15:1. Žiaci - I. A trieda (1. kolo): K. Olšany - K. Bakša (odložené), Budimír - Valaliky 0:2, Blažice - Geča 0:7, N. Myšľa - Bohdanovce 3:1, K. Polianka - Rozhanovce 2:5, Haniska - Trstené 8:0, 2. kolo: K. Bakša - Trstené 3:0 kont., Rozhanovce - Haniska 2:4, Bohdanovce - K. Polianka 7:3, Geča - N. Myšľa 3:1, Valaliky - Blažice 5:1, K. Olšany - Budimír 10:0. I. B trieda (1. kolo): Mokrance - Seňa 0:2, Medzev - Jasov 0:7, Paňovce - Perín (odložené), II. trieda (1. kolo): Sl. Huta - N. Polhora 0:5, Kecerovce - Ml. Sady 0:4, Skároš - Bidovce 1:1, Ruskov - Svinica 1:4, Ďurkov - Ždaňa 0:3 kont.

II. trieda - dospelí: Kalša - Péder 2:1, Sl. Huta - Byster 2:0, Rozhanovce - Ždaňa 1:4, Skároš - Kecerovce 1:0, Trstené - Nová Polhora 1:2, Drienovec - Blažice 2:1, Perín - Svinica 5:0.

1. Blažice430120:49

2. Drienovec43018:59

3. Ždaňa430111:89

4. Perín421117:27

5. N. Polhora421112:77

6. Byster42118:57

7. Sl. Huta42116:47

8. Svinica42028:76

9. Kalša41215:65

10. Rozhanovce41128:154

11. Skároš41034:193

12. Trstené41032:203

13. Kecerovce40224:72

14. Péder40135:91

III. trieda - muži: Roma Moldava voľno, Budulov - Roma Drienovec 1:3, Kysak - Tatran Jasov 4:5, Roma Kecerovce - Vyšná Kamenica 1:2.

1. Tatran Jasov220013:76

2. Roma Drienovec21105:34

3. Stavmont Kysak21017:73

4. V. Kamenica21014:43

5. Roma Moldava10102:21

6. Roma Kecerovce10011:20

7. Roma Budulov20024:110

I. B trieda - dorast: Poproč - Perín 3:0 kont., Mokrance - Drienovec 3:2, Seňa - Rešica 0:0, Rudník - Kraľovce 6:2, Péder - Čečejovce 8:0.

1. Poproč22005:16

2. Rešica21105:34

3. Péder21019:23

4. Rudník21016:33

5. Perín21014:43

6. Mokrance21016:73

7. Čečejovce21011:83

8. Seňa20200:02

9. Kraľovce20112:61

10. Drienovec20023:70

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.