Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Okienko ObFZ Košice-okolie

Sportnet|Publikované 10. okt 2002 o 22:00

ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIAŠTK opätovne predvoláva na zasadnutie dňa 16. 10. 2002 o 16.00 hod. za FK N. Polhora: ved. mužstva L. Köver, kapitán D.

ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA

ŠTK opätovne predvoláva na zasadnutie dňa 16. 10. 2002 o 16.00 hod. za FK N. Polhora: ved. mužstva L. Köver, kapitán D. Feňák, hráči D. Javorský, T. Kačkoš, L. Ružinský (doniesť aj žiacky RP), vedúceho mužstva a kapitána FK Bidovce.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

Nepodmienečné tresty: M. Novotný (Ruskov), P. Špak (Čečejovce) - obaja 3 stretnutia, J. Szabó (Drienovec), F. Baňas (Kráľovce) - obaja po 4 stretnutia, za 4 ŽK majú zastavenú činnosť na 1 stretnutie: M. Hiščák (Sokoľany), I. Bačo, M. Balint (obaja Rozhanovce). Zmena trestu dorastencov na podmienečný: S. Lacko, S. Kišš (obaja Seňa). DK z dôvodu neuhradenia por. pokút zastavuje činnosť dorastencom Poproča (pokuta 850 Sk) a K. Polianka (2100 Sk) od 14. 10. 2002.

ŠTK žiada FK K. Polianka o predloženie dohôd odohrania dorasteneckých stretnutí s K. Bakšou a Kalšou do 16. 10. 2002. Stretnutia odohrať najneskôr do 3. 11. 2002. V opačnom prípade bude ŠTK postupovať podľa SP.

ŠTK berie na vedomie vystúpenie dorastencov Budimíra zo súťaže. Mužstvá, ktoré majú hrať s Budimírom majú v ďalšom kole voľno.

Výsledky okresného kola, ktoré sa uskutočnilo 9. 10. 2002 vo Veľkej Ide: I. Ida - Čaňa 1:7, Seňa - Geča 0:1, V. Ida - Seňa 0:1, Čaňa - Geča 2:0. Poradie: 1. Čaňa, 2. Geča, 3. Seňa, 4. V. Ida.

Obsadenie stretnutí na 10. kolo dňa 13. 10. o 14.30 hod.

Dospelí I. trieda: Veľká Ida - Rešica (P. Kuzma, Mikita, Pavel, Čigaš), Paňovce - Seňa (Wagner, Baksay, Eštók, Tóth), Poproč - Bidovce (D. Kuzma, M. Zvolánek, Varga, Demčák), Budimír - K. Polianka (Budinský, Badušek, Repaský, Dudič), Ruskov - Mokrance (Rusňak, Pikla, P. Rudy, Zsarnai), AC Jasov - Čečejovce (Šoltýs, Mihók, Skalický, Macs), Rudník - Sokoľany (Vavrák, Grác, Jackuliaková, Ľach).

Dospelí II. trieda: Kalša - Skároš (Lang, Kozel, Kručanica), Trstené - Rozhanovce (Juhár, Mikó, Novysedlák), Drienovec - Sl. Huta (Ivanov, Dubinský ml., Sloboda), Perín - Péder (Jonáš, J. Rudy, Závodník), Svinica - Byster (Palenčár, Surovec, Kudlík, Hajdada), Blažice - Ždaňa (Torkoš, M. Juhás, Bunca), N. Polhora - Kecerovce (Pozor, Richnavský, Dubinský).

Dorastenci I. trieda sk. A 8. kolo dňa 13. 10. o 12.00 hod.: Kalša - Rozhanovce (Kozel, Kručanica), Ďurkov - Sokoľany 12. 10. o 12.00 hod. (M. Zvolánek, Palenčár), Blažice - K. Polianka (M. Juhás, Bunca), Ruskov - Kokšov-Bakša 12. 10. o 11.30 hod. (Badušek, J. Rudy).

Dorastenci I. trieda sk. B 8. kolo dňa 13. 10. o 12.010 hod.: Poproč - Rudník 12. 10. o 13.30 hod. (Pikla, P. Rudy), Péder - Seňa (Mihók, Skalický), Čečejovce - Mokrance (Baksay, Eštók), Kráľovce - Perín (Richnavský, Pozor), Rešica - Drienovec (Pavel, Mikita).

Žiaci I. trieda sk. A 8. kolo dňa 12. 10. o 14.00 hod.: Kokšov-Bakša - Geča (Kuspan), Valaliky - Bohdanovce (Repaský), K. Olšany - Rozhanovce (Šoltýs), Budimír - Trstené o 15.00 hod. (Varga), Blažice - Haniska (Richnavský), Nižná Myšľa - Kokšov-Bakša (Baksay).

Skupina B 7. kolo: Veľká Ida - Seňa o 11.30 hod. (Jonáš), Paňovce - Buzica (Rusňák), Perín - Medzev (Kozel).

Žiaci II. trieda 7. kolo 12. 10. 2002 o 14.00 hod. Ruskov - N. Polhora (R Mihók).

KR ObFZ

Ospravedlnení: Lumtzer ml., Kohl a Tutko na 12. a 13. 10., Dubinský a Kudlík na 12. 10., Skalický - KR akceptuje žiadosť o nedelegovanie v soboty: zo študijných dôvodov.

R Richnavský - PD na 2 stretnutia ako HR I. a II. trieda z dôvodu neúčasti na stretnutí.

KR oznamuje, že v rámci prípravy na halový turnaj v Rožňave je možnosť tréningov pre R ObFZ na krížovom ihrisku vo VŠA každý štvrtok od 16.00 hod.

KR a KDZ berie na vedomie list od MsFZ Košice o prehodnotení delegácie R a DZ v rámci oblasti.

Dospelí II. trieda 9. kolo: N. Polhora - Kalša 1:0, Kecerovce - Blažice 1:2, Ždaňa - Svinica 3:0, Byster - Perín 1:3, Péder - Drienovec 0:1, Sl. Huta - Trstené 4:3, Rozhanovce - Skároš 5:0, Svinica - Kecerovce 4:1.

1. Perín971134:622

2. Drienovec971119:822

3. Sl. Huta962119:1220

4. Rozhanovce951327:2116

5. Ždaňa951322:1716

6. Blažice942327:1314

7. N. Polhora942320:1414

8. Byster941417:1613

9. Svinica941417:1813

10. Kalša922510:178

11. Trstené921612:357

12. Péder912612:195

13. Kecerovce912610:205

14. Skároš91175:354

Dorast I. A trieda 7. kolo: Ruskov - Kalša 9:1, K. Bakša - Blažice 3:1, Svinica - Ďurkov 1:0, Rozhanovce - Sokoľany 1:5, K. Polianka - Svinica 1:2.

1. Ruskov760123:718

2. K. Bakša650118:615

3. Ďurkov740332:1712

4. Sokoľany640219:1112

5. Svinica74039:712

6. Kalša631211:1710

7. Rozhanovce720510:156

8. Blažice711515:204

9. K. Polianka31027:93

10. Budimír60061:360

Dorast I. B trieda 7. kolo: Rešica - Poproč 1:4, Drienovec - Kráľovce 3:1, Perín - Čečejovce 5:1, Mokrance - Péder 2:0, Seňa - Rudník 3:1.

1. Poproč752026:1217

2. Péder741219:813

3. Mokrance741220:1413

4. Perín741217:1413

5. Čečejovce731322:2110

6. Rešica731314:1510

7. Seňa72238:168

8. Drienovec721414:157

9. Rudník711511:154

10. Kráľovce711514:354

II. trieda 6. kolo: N. Polhora - Bidovce 3:0, Sady n/T. - Svinica 1:0, Sl. Huta - Ždaňa 6:0, Kecerovce - Ďurkov 0:3, Skároš - Ruskov 2:1.

1. N. Polhora660036:218

2. Sady n/T.651016:216

3. Svinica640216:812

4. Sl. Huta640215:1312

5. Skároš62226:108

6. Bidovce621316:127

7. Kecerovce62048:156

8. Ďurkov61059:163

9. Ruskov61058:153

10. Ždaňa61054:413

Muži III. trieda: Roma Moldava - Tatran Jasov 4:1, Kysak - Roma Kecerovce 8:0, Budulov - V. Kamenica 3:2.

Žiaci I. B trieda: Mokrance - Perín 1:1, Medzev - Paňovce 2:9, Buzica - V. Ida 1:1.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.