Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Okienko ObFZ Košice-okolie

Sportnet|Publikované 8. okt 2004 o 00:00

SekretariátV utorok 12. 10. 2004 o 17.00 hod. sa pod záštitou VsFZ uskutoční spoločné zasadnutie Rád ObFZ Košice-okolie a

Sekretariát

V utorok 12. 10. 2004 o 17.00 hod. sa pod záštitou VsFZ uskutoční spoločné zasadnutie Rád ObFZ Košice-okolie a Košice-mesto.

DK

Nepodmienečné tresty: P. Jancusko (Ruskov) - 2 stretnutia, R. Mohnanský (Drienovec) 1 stretnutie za 4 ŽK. Zamietnutá žiadosť o zmenu trestu: P. Kardas (N. Polhora). DK prerokovala námietky FK Valaliky a po vyjadrení AR a DZ považuje námietky za neopodstatnené. DK uznáva inzultáciu R hráčom Marek Plesko (Budimír) - trest ZČ na 15 mesiacov do 6. 1. 2006, pokuta 500 + 250 Sk a zastavenie činnosti na 1 stretnutie, t. j. po skončení ročníka ŠTK odráta 3 body. Za nenastúpenie žiakov DK trestá FK K. Olšany a Sokoľany pokutou 1 500 Sk.

ŠTK

1. Doplnenie ÚS č. 11 zo dňa 1. 10.: ŠTK vylučuje zo súťaže II. B tr. družstvo mužov Budulova.

2. Upozornenie: v kategórii žiakov môžu štartovať hráči narodení po 1. 1. 1990 a mladší.

3. Žiadame ŠK Sokoľany o zaslanie zápisu zo stretnutia žiakov Sokoľany - Ďurkov.

4. Kalša - Budimír (dorast) 3:0 kont., inzultácia R hráčom hostí. Po skončení ročníka sa Budimíru odrátajú - 3 body.

5. ŠTK neberie na vedomie námietku FK Sl. Huta (stretnutie žiakov K. Bakša - Sl. Huta) z dôvodu nesplnenia náležitostí na námietkové konanie.

6. Nedohrané stretnutia: T. Jasov - Skároš 8:0, Ruskov - K. Bakša (dorast). Dôvod: hosťom klesol počet hráčov pod 7. Výsledky dosiahnuté na ihrisku ostávajú v platnosti.

7. ŠTK upozorňuje FK V. Kamenica na zlepšenie vybavenosti soc. zariadení pre R a mužstvo hostí a zároveň pred začiatkom jarnej časti roč. 2004/2005 bude vykonaná pasportizácia a kontrola vybavenosti.

8. ŠTK schvaľuje výsledky stretnutí hraných v dňoch 2. - 3. 10. 2004.

KR

1. Ospravedlnení: Hudy (9. - 10.), Cimbora, Juhár, Eperješi (9. 10.), Albertová (9. - 24. 10).

2. KR žiada o doručenie zápisov zo stretnutí Blažice - N. Polhora (Mišenčík) a Mokrance - Péder (Rudzan).

3. KR berie na vedomie prerušenie činnosti R Rudy.

4. Doplnenie rozpisu - nový R: Marek Benčok, tel. 0902 251 074.

KDZ

KDZ žiada o zaslanie správ vždy v prvý pracovný deň. Z 9. kola do stredy neboli doručené správy DZ Demčáka a Tótha.

Výsledkový servis

Žiaci - II. trieda: Ruskov - Ždaňa 4:1, Budimír - Skároš 4:1, Sokoľany - Ďurkov nedošiel zápis, Kecerovce - voľno.

Obsadenie stretnutí na 10. kolo dňa 10. 10. 2004 o 14.30 hod.

Dospelí - I. trieda: Valaliky - Svinica (Dubinský, Rudzan, Tóth, Čislovský), Paňovce - K. Bakša (D. Kuzma, Farkaš, Želinský), Perín - Byster (Havrila, Hostovčák, Čigaš), Seňa - Haniska (Mihók, Vavrák, Mács), Ruskov - Čečejovce (Kurjan, Budinský, Novysedlák), AC Jasov - Mokrance (Wagner, Mišenčík, Zsarnai), Rozhanovce - Sokoľany (P. Kuzmaj, Chnupa, Lumtzer ml., Tóth).

Dospelí - II. trieda, skupina A, 8. kolo: Kysak - Ďurkov (Surovec, Trembecký, Pozor), Bidovce - voľno, Slovan Kecerovce - Budimír (Juhár, Bujňák, Gajdoš), Slanská Huta - Roma Kecerovce (Pikla, Kendi, Beluško), Nová Polhora - Kalša (Kuspan, Sukeník, Sloboda), V. Kamenica - Blažice (Richnavský, Benčok, Demčák).

Dospelí - II. trieda, skupina B, 8. kolo: V. Ida - Skároš (Ivanov, Novák, Škody), Roma Moldava - Tatran Jasov 9. 10. o 14.30 hod. (Wagner, Budinský, Chnupa, Novotný), Péder - Rudník (M. Juhás, Cimbora, Kreja), Trstené - Budulov, Ždaňa - Drienovec (Kováč).

Dorastenci - I. trieda sk. A, 8. kolo, dňa 10. 10. 2004 o 12.00 hod.: Valaliky - Ďurkov (Rudzan, Tóth, Čislovský), K. Bakša - Sl. Huta 9. 10. o 12.00 hod. (Kendi, Novák), Ruskov - voľno, Budimír - N. Myšľa (Sukeník), Bidovce - Kalša (Budinský, Kristan), Rozhanovce - Blažice (Chnupa, Tóth).

Žiaci, I. trieda, sk. A, sk. B dňa 9. 10. 2004 o 14.00 hod.: K. Olšany - Svinica (Vavrák), Bidovce - N. Polhora (Rudzan), Byster - Blažice (Trembecký), Sl. Huta - Trstené (Hostovčák), Bohdanovce - K. Bakša M. Juhás), V. Ida - Buzica (Mišenčík), Paňovce - Tatran Jasov (Benčok), Péder - Čečejovce (Farkaš), AC Jasov - Mokrance (Tňoth), Roma Moldava - Perín v Budulove (Surovec).

Žiaci - I. trieda sk. "A": Bohdanovce - K. Olšany 20:0, K. Bakša - Sl. Huta 3:3, Trstené p/H - Byster 0:1, Blažice - Bidovce 2:7, N. Polhora - Svinica 1:3.

Tabuľka po 5. kole

1. Bidovce550021:215

2. Svinica550019:315

3. Byster540119:912

4. Bohdanovce530228:69

5. N. Polhora530226:79

6. Sl. Huta51135:104

7. K. Bakša51136:144

8. Trstené51049:103

9. K. Olšany51044:513

10. Blažice50055:300

Žiaci - I. trieda sk. "B": Roma Moldava n/B - V. Ida 10:1, Perín - AC Jasov 5:3, Mokrance - Péder 1:2, Čečejovce - Paňovce 3:5, Tatran Jasov - Buzica 1:0.

Tabuľka po 5. kole

1. Roma Moldava540126:612

2. Péder540114:1012

3. Tatran Jasov532012:511

4. Buzica531116:610

5. Perín522114:108

6. AC Jasov520313:106

7. Paňovce52037:206

8. V. Ida51136:234

9. Mokrance51045:113

10. Čečejovce50056:130

Dospelí - II. trieda sk. A: V. Kamenica - Kysak 2:4, Blažice - N. Polhora 9:0, Kalša - Sl. Huta 3:1, Roma Kecerovce - Slovan Kecerovce 0:1, Budimír - voľno, Bidovce - Ďurkov 3:1.

Tabuľka po 7. kole

1. Bidovce761018:219

2. Blažice650126:715

3. Ďurkov741233:1213

4. Kalša632116:811

5. N. Polhora531114:1010

6. Kysak730414:159

7. Sl. Kecerovce722311:178

8. Budimír620412:156

9. Sl. Huta51136:94

10. V. Kamenica61053:293

11. Roma Kecerovce60063:320

Muži - II. B trieda: Ždaňa - V. Ida 1:3, Drienovce - Trstené 1:3, Péder - voľno, Rudník - Roma Moldava 5:2, T. Jasov - Skároš 8:0.

Tabuľka po 7. kole

1. Trstené770019:521

2. Drienovec632115:911

3. Rudník632114:1411

4. Roma Moldava631216:910

5. V. Ida630313:99

6. T. Jasov621323:167

7. Ždaňa72059:216

8. Péder61145:184

9. Skároš60155:211

Dorast I. trieda, sk. B: V. Ida - Mokrance 4:3, Perín - Drienovec 8:0, Péder - Rudník 9:0, Rešica - Seňa 3:3.

Tabuľka po 7. kole

1. Perín751129:516

2. V. Ida750228:2815

3. Mokrance741220:813

4. Rešica741216:1313

5. Seňa731315:1510

6. Péder730417:139

7. Drienovec710610:223

8. Rudník71064:353

Dorast - I. trieda, sk. A: Rozhanovce - Valaliky 2:1, Blažice - Bidovce 6:2, Kalša - Budimír 3:0 kont., N. Myšľa - voľno, Ruskov - K. Bakša 7:0, Sl. Huta - Ďurkov 5:2.

Tabuľka po 7. kole

1. Blažice650127:715

2. Ruskov741214:713

3. Budimír640223:1012

4. Rozhanovce640226:1412

5. Kalša632117:711

6. N. Myšľa631211:2710

7. Bidovce630311:199

8. Valaliky620417:136

9. K. Bakša720516:326

10. Sl. Huta71159:174

11. Ďurkov611411:294

Súvisiace články