Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Okienko ObFZ Košice-mesto

Sportnet|Publikované 5. sep 2002 o 22:00

Číslo 6Športovo-technická komisia1. ŠTK upozorňuje R a DZ, aby si neúčtovali iné náležitosti, medzi ktoré patrí napr. poštovné a výdavky za

Číslo 6

Športovo-technická komisia

1. ŠTK upozorňuje R a DZ, aby si neúčtovali iné náležitosti, medzi ktoré patrí napr. poštovné a výdavky za rozmnožovanie zápisov.

2. ŠTK schvaľuje zmenu delegátov zápasov piateho kola MM dospelých: Zdoba - Šebastovce (DZ - Horváth) a Zdravotník - Spartak (DZ - Suhala).

3. ŠTK nariaďuje zmenu hracieho dňa pre ŠK Sokoľ nasledovne: 14. 9. 2002 o 15,30 h: Sokoľ - Zdoba, 28. 9. 2002 o 15,30 h: ŠK Sokoľ - M. Ida a 12. 10. 2002 o 14,30 h: ŠK Sokoľ - Košická Belá.

Disciplinárna komisia

Nepodmienečné tresty: na 5 stretnutí Peter Buzoga (Šebastovce).

DK na návrh ŠTK trestá pokutou 100 ,-Sk za oneskorený začiatok stretnutia kluby FK Poľov a FC Zdoba.

Komisia rozhodcov

KR zastavuje delegáciu na 1 stretnutie: Puškašovi za neúčasť na stretnutí Lokomotíva B - Nižná Myšľa a rozhodcom Mruzovi a V. Tabakovi za nedostatky v stretnutiach.

KR pozýva na svoje zasadnutie 10. 9. 2002 o 16,30 hod. rozhodcov Niča a Dubeckého

KR upozorňuje rozhodcov, že rozhodca delegovaný na mládežnícke stretnutie ako AR1 je bez nárokov na odmenu.

Obsadenie rozhodcov a delegátov I. tr. MM mužov - 6. kolo - 15. septembra 2002 o 15,30 h: Lokomotíva "B" - Lokomotíva PČSP (o 13,30 h: Kováč - Levčák, Kmec - Marton), Spartak - Nižná Myšľa (o 10,30 h: Šalga - Roka, P. Šofa - Gal), Ploské - Zdravotník (Hisira - Puškáš, Marhold - Borufka), Družstevná pri Hornáde - Košická Bela (Mrúz - Nič, M. Šofa - Homa), DPMK - Myslava (10,30 h: M. Horváth - Štefánikova, Kmec - Suhala), Poľov - Malá Ida (KFZ - M. Gazda, L. Gazda - Bartha) a Šebastovce - Kavečany (Dubecký - Pružinský, Šalga - Duška) a Sokoľ - Zdoba (14. 9. 2002: V. Tabaka - Palková, Gazdová - Šťevčať)

I. tr. MM starších žiakov - 4. kolo - 14. septembra 2002 o 10,30 h: Malá Ida - Nižný Klatov (o 10,30 h: Pružinský), Krásna nad Hornádom - Lokomotíva PČSP (o 10,30 h: L. Gazda) a Ťahanovce - Vyšné Opátske (15. 9. 2002 o 10,30 h: Puškáš).

I. tr. MM mladších žiakov - 4. kolo - 14. septembra 2002 o 9,00 h: Poľov - Barca (o 10,00 h: Puškáš), Vyšné Opátske - Lokomotíva PČSP "C" (o 9,30 h: Palková), 1. MFK Košice "B" - 1. MFK Košice "C" (na Pereši: M. Gazda) a 1. FC - Lokomotíva PČSP (na Požiarnickej o 10,00 h: Gazdová).

KR urobila tieto zmeny I. tr. MM mužov - 5. kolo - 8. 9.: Nižná Myšľa - Lokomotíva PČSP (HR: Gal za Mrúza), Malá Ida - DPMK (HR: Sedlák za Dubeckého), Sokoľ - Lokomotíva "B" (HR: Leško st. za Šalgu, AR1: Šalga za Štefanikovú), Košická Belá - Ploské (HR: Leško ml. za V. Tabaka) a Zdoba - Šebastovce (AR1: Dubecký za Puškáša).

I. tr. MM starších žiakov - 7. 9. o 13,30 h: Nižný Klatov - Vyšné Opátske (HR: Nič)

TMR, žiada FK, aby nahlásili obratom svoje mládežnícke družstvá na turnaj NIKE PREMIER CUP 2002/03 na ObFZ Košice - mesto, Alejová č.2, 042 96 Košice, alebo na tel. č. 643 50 67 p. Levický.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.