Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

OKIENKO ObFZ

Sportnet|Publikované 1. nov 2002 o 23:00

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 31.10.2002ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (12.kolo) zo dňa 27.10.2002:Vyšná Slaná Dobšiná 2:0Kun. Teplica Dlhá Ves

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 31.10.2002

ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (12.kolo) zo dňa 27.10.2002:

Vyšná Slaná Dobšiná 2:0

Kun. Teplica Dlhá Ves 8:0

Rudná Kovstav 2:1

Dedinky Nižná Slaná 3:2

FK Brzotín Kružná 2:2

Krh. Podhradie Plešivec 2:1

Lipovník Gem. Poloma 4:1

ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (12.kolo) zo dňa 27.10.2002:

Vyšná Slaná Vlachovo 4:0

Jablonov Gem. Poloma 2:7

Štítnik Dlhá Ves 0:3

Dedinky Nižná Slaná 1:0

ŠTK schvaľuje výsledky žiakov (10. kolo) zo dňa 26.10.2002:

Kun. Teplica Kovstav 0:9

FK Brzotín Krh. Podhradie 1:1

Nižná Slaná Hrhov 0:1

Lipovník Drnava 3:4

ŠTK oznamuje, že krajské finále turnaja Nike Premier Cup (okres Rožňava budú reprezentovať MFK Rožňava a FC Dobšiná) sa uskutoční dňa 4.11.2002 (pondelok) o 8,00 hod. na ihrisku v Spišskej Novej Vsi.

ObFZ oznamuje všetkým FK, že si na ObFZ môžu v prípade potreby vyzdvihnúť nové futbalové šeky ObFZ a nové zápisy o stretnutí.

ObFZ oznamuje FK, že do 18.10.2002 si mali na ObFZ vyzdvihnúť futbalovú loptu (D. Pollák).

Tabuľka kanonierov I. triedy:

R. Lipták (Dobšiná) 11, Š. Ruszó (Niž. Slaná) 9, M. Ambrúž (Vyš. Slaná), A. Pulen (Plešivec), M. Turcsányi (K. Teplica) po 9, J. Gonos, (K. Teplica) 8

Tabuľka I. triedy:

1. K. Teplica1283144:1427

2. Vyš. Slaná1282228:1026

3. Krh. Podhradie1282227:1326

4. Plešivec1281333:1825

5. Lipovník1262427:1620

6. Niž. Slaná1253433:2318

7. Rudná1252514:1917

8. G. Poloma1250718:3215

9. Brzotín1242615:2514

10. Dlhá Ves1243515:3213

11. Kružná1232723:36 11

12. Dobšiná1231825:2810

13. Dedinky1222816:31 8

14. Kovstav1222820:41 8

Tabuľka dorastu:

1. Gem. Poloma990047:527

2. Vyš. Slaná961243:1919

3. Dlhá Ves951330:2116

4. Vlachovo841314:2013

5. Jablonov840430:2812

6. Kružná830528:33 9

7. Štítnik830516:21 9

8. Niž. Slaná821513:23 7

9. Dedinky8206 6:33 6

10. Rudná912613:37 5

Tabuľka st. žiakov:

1. Drnava861137:1519

2. Plešivec851260:1816

3. Niž. Slaná851226:916

4. Kovstav850335:2215

5. FK Brzotzín942335:3214

6. Hrhov842224:3014

7. Krh. Podhradie721418:24 7

8. Lipovník 821516:31 7

9. Kun. Teplica813410:33 6

10. Gem. Poloma8008 9:56 0

pozn. v tabuľke chýba zápas Kovstav RV Krh. Podhr. (1.kolo)

Zo zasadnutia DK dňa 31.10.2002:

Hráči napomínaní I. trieda:

Ondrej Lázok (FK Brzotín) 2, Emil Putnocký (Dedinky) 1, Marian Barkai (Dlhá Ves) 3, Štefan Surovský (Dobšiná) 2, Roman Znak (FK Lipovník) 4 stop na 3.11.2002, Ľubomír Hatvaník (Gem. Poloma) 1, Branislav Hrachiar (K. Teplica) 1, Pavol Bukovič (Kovstav) 1, Marian Szabó (Kružná) 3, Miroslav Lizoň (Kružná) 1, Ladislav Szendi (Kružná 5, Ján Krak (Niž. Slaná) 1, Adrian Szaniszló (Plešivec) 2, Ondrej Skokan (Plešivec) 3, Branko Kurian (Rudná) 2, Marek Deméň (Rudná) 4 stop na 3.11.2002

Hráči napomínaní dorast:

Peter Lipták (Vlachovo) 1, Marian Smerek (Gem. Poloma) 2, Martin Ďuríček (Gem. Poloma) 1

DK trestá Jána Kónyu (Mlad. Brzotín) na 2 zápasy nepodmienečne za zrazenie súpera bez lopty. Trest platí v jarnej časti.

DK predvoláva na svoje zasadbutie 7.11.2002 o 15,00 hod. aktérov zápasu FK Brzotín Apex Kružná: HR Lad. Petra, DZ Štefana Beňa, AR Alexandra Frakaša a Jána Molnára, HU Milana Uhračeka a vedúcich mužstiev Lad. Gášpára a Ondreja Fábiána.

Zmeny a doplnenie delegácií na majstrovské zápasy ObFZ Rožňava v dňoch 2. a 3.11.2002:

I. trieda, 13. kolo: Kovstav Vyš. Slaná R: Šimko J., AR1: Bakoš N. Dobšiná Kun. Teplica R: Šalamon J., AR1: Danko J.

KR pozastavuje delegáciu rozhodcovi Ladislavovi Petrovi do vyriešenia prípadu.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.