Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

OKIENKO ObFZ

Sportnet|Publikované 12. sep 2002 o 22:00

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 12.9.2002ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (5.kolo) zo dňa 8.9.2002:Kovstav Plešivec 1:3Rudná Lipovník 3:1Vyš.

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 12.9.2002

ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (5.kolo) zo dňa 8.9.2002:

Kovstav Plešivec 1:3

Rudná Lipovník 3:1

Vyš. Slaná Dedinky 3:0

Krh. Podhradie FK Brzotín 1:0

Dobšiná Gem. Poloma 4:1

Kun. Teplica Kružná 4:2

Dlhá Ves Niž. Slaná

ŠTK schvaľuje výsledky II. triedy (3. kolo) zo dňa 8.9.2002:

Slavošovce Hrhov 5:3

Gem. Hôrka Vlachovo 2:4

Honce Rakovnica 5:1

Rož. Bystré Pača 2:2

Ml. Brzotín Krh. D. Lúka 4:5

ŠTK schvaľuje výsledky III. triedy (3.kolo) zo dňa 8.9.2002:

Kečovo Sokol Krh. Podhr. 4:1

Kobeliarovo Ml. Jovice 6:1

Drnava Ochtiná 11:2

ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (5.kola) zo dňa 8.9.2002:

Dlhá Ves Niž. Slaná 2:1

Štítnik Kružná 3:1

Vyš. Slaná Dedinky 7:0

Rudná Jablonov 2:5

Vlachovo Gem. Poloma 0:6

ŠTK schvaľuje výsledky žiakov (3. kolo) zo dňa 7.9.2002:

Kovstav Hrhov 4:6

Kun. Teplica Drnava 1:2

FK Brzotín Plešivec 6:6

Gem. Poloma Lipovník 1:2

ŠTK upozorňuje všetky FK, ktoré majú v súťaži ObFZ družstvo st. žiakov, že ŠK Kovstav bude svoje domáce zápasy hrávať v nedeľu o 10,00 hod. na ihrisku ŠK Kovstav v Nadabulej.

ŠTK upozorňuje všetky FK, ktoré majú v súťaži ObFZ družstvo prípraviek, že prvý turnaj sa odohrá dňa 15.9.2002 od 9,00 hod. na ihrisku FK Hrhov.

NIKE PREMIER CUP

ObFZ oznamuje všetkým FK, ktoré majú žiacke družstvá, že sa môžu prihlásiť do oblastného kola futbalového turnaja NIKE PREMIER CUP 2002, ktorého organizátorom je SFZ, VsFZ, ObFZ a firma Nike. Nike Premier Cup je postupová súťaž s celoslovenským vyvrcholením a majstrovstvami Európy mládežníckych klubových družstiev. NIKE PREMIER CUP sa koná každý rok. Tento rok môžu štartovať hráči nar. Po 1.1.1988 a mladší.

Záväzné prihlášky zasielajte najneskoršie do 19. septembra 2002 na adresu: D. Pollák, ObFZ, Štítnická 64, 048 01 Rožňava. Oblastné kolá majú prebehnúť turnajovým spôsobom do 15.10.2002 a okresné finále do 30.10.2002. Družstvá štartujú na vlastné náklady (miesto oblastného a okresného kola sa určí po obdržaní prihlášok) a víťaz okresného kola získa zápasovú loptu Nike a právo postupu do krajského kola.

ObFZ upozorňuje všetky FK, aby pri platbách šekom šekom ObFZ používali nové číslo účtu ObFZ (staré škrtnúť) 99627734-589/0900.

ŠTK nariaďuje odohrať zápas III. triedy medzi mužstvami Sokol Krh. Podhradie a Kobeliarovo (4. kolo) dňa 14.9.2002 (sobota) o 15,00 hod. na ihrisku v Krh. Podhradí z dôvodu obsadenia ihriska v nedeľu 15.9.2002 mužstvo FK Krh. Podhradie + dorast z vyššej súťaže.

ŠTK nariaďuje odohrať nedohraný zápas I. triedy (4. kolo) Kružná Vyšná Slaná dňa 25.9.2002 (sobota) o 15,00 hod. na ihrisku v Kružnej.

Tabuľka I. triedy:

1. Krh. Podhradie541012:413

2. Vyš. Slaná440014:312

3. Plešivec540115:712

4. K. Teplica531116:810

5. Brzotín5302 9:4 9

6. Lipovník5212 9:7 7

7. Rudná5212 9:8 7

8. G. Poloma5203 6:15 6

9. Dlhá Ves5122 8:11 5

10. N. Slaná5122 8:12 5

11. Kovstav5122 7:13 5

12. Dobšiná510412:15 3

13. Dedinky5023 4:12 2

14. Kružná4004 4:14 0

Tabuľka II. triedy:

1. Vlachovo 330017:3 9

2. Slavošovce330014:6 9

3. Hrhov320114:6 6

4. Pača3111 9:7 4

5. Rož. Bystré3111 7:5 4

6. Krh. Dl. Lúka3102 8:11 3

7. Gem. Hôrka3102 6:10 3

8. Honce3102 6:11 3

9. Rakovnica3102 3:15 3

10. Ml. Brzotín3003 5:15 0

Tabuľka III. triedy:

1. Kečovo321010:47

2. Drnava220015:46

3. Kobeliarovo310211:133

4. Sokol Krh. Pod.2101 2:43

5. Ochtiná310211:183

6. Jovice3023 4:92

7. Čoltovo2011 1:21

Tabuľka dorastu:

1. Gem. Poloma550029:215

2. Jablonov330022:7 9

3. Kružná420221:13 6

4. Dlhá Ves320111:6 6

5. Vyš. Slaná420217:18 6

6. Niž. Slaná420211:15 6

7. Štítnik3102 3:7 3

8. Dedinky3102 3:18 3

9. Vlachovo2002 2:14 0

10. Rudná5005 5:29 0

Tabuľka starších žiakov:

1. Drnava 330023:29

2. Niž. Slaná220015:16

3. Plešivec311125:104

4. FK Brzorín311128:154

5. Hrhov311111:284

6. Lipovník2101 3:123

7. Kun. Teplica2011 3:41

8. Krh. Podhr.0000 0:00

9. Kovstav1001 4:60

10. Gem. Poloma3003 2:360

Kanonieri I. triedy: R. Lipták (FC Dobšiná) 6 gólov, M. Mázik (Krh. Podhradie), R. Kamenský (Rudná), O. Liptai (Vyšná Slaná), J. Fatľa, M. Turcsányi (obaja Kun. Teplica) všetci po 4 góly

Zo zasadnutia DK dňa 12.9.2002:

Hráči napomínaní I. trieda:

Ondrej Lázok (FK Brzotín) 1, Blažej Brúgoš (FK Brzotín) 1, Ivan Smrek (Dedinky) 1, Jaroslav Korintuš (Lipovník) 1, Csaba Korintuš (Lipovník) 1, Marek Mišura (Krh. Podhradie) 1, Róbert Motyka (Kovstav) 1, Jaroslav Strelka (Kovstav) 1, Emil Polyák (Kružná) 2, Marian Szabó (Kružná) 2, Ladislav Szendi (Kružná) 3, Adrian Szaniszló (Plešivec) 1, Ondrej Skokan (Plešivec) - 1

Hráči napomínaní II. trieda:

Roman Gočaltovský (Gem. Hôrka) 2, Csaba Hugedüs (Gem. Hôrka) 1, Zsolt Danko (Hrhov) 1, Otto Šoltész (Krh. D. Lúka) 1, Teofil Hajdú (Krh. D. Lúka) 2, Vladimír Klubzrt (Pača) 1, Ladislav Zagiba (Pača) 1, Ladislav Fábian (Rakovnica) 1, Roman Šimko (Rož. Bystré) 2, Marek Ďurský (Rož. Bystré) 1, Jozef Koralo (Rož. Bystré) 1, Miroslav Péntek (Slavošovce) 1, Zdeno Gecelovský (Vlachovo) 1, Roman Sklenár (Vlachovo) 1

Hráči napomínaní III. trieda:

Róbert Horváth (Sokol Krh. Podhr.) 1, Juraj Plošnica (Ml. Jovice) 1, Vladimír Hlaváč (Kobeliarovo) 1

Hráči napomínaní dorast:

Marián Korčok (Rudná) 1

Hráči vylúčení:

Árpád Pomaj (Dlhá Ves), Maran Szabó (Kružná), Ladislav Szendi (Kružná), Július Turcsányi (Nižná Slaná)

DK trestá Júliusa Turcsányiho (Nižná Slaná) na 3 týždne nepodmienečne

DK trestá Ladislava Szendiho a Mariana Szabóa (obaja Kružná) na 1 týždeň nepodmienečne za ČK po druhej ŽK, podľa DP 1, čl. 5-a.

DK trestá Árpáda Pomaja (Dlhá Ves) na 3 týždne nepodmienečne za vzájomnú potýčku so súperom, podľa DP 1, čl. 6-1.

DK vyslovuje pokarhanie Tiborovi Balázsovi (HU Gem. Hôrka v stretnutí s Vlachovom) za urážlivé pokrikovanie na HR. Zároveň Tibora Balázsa trestá udelením peňažnej pokuty 500,- Sk pre TJ, podľa DP, čl. 1-a. Splatnosť do 19.9.2002 po disciplinárnymi následkami.

Zmeny a doplnenie delegácií na majstrovské zápasy ObFZ Rožňava v dňoch 14. a 15. 2002:

I. trieda, 15.9.2002 o 15,00 hod.: Nižná Slaná Dobšiná AR1+dorast: O. Gonos, DZ: G. Gášpár. Lipovník Vyšná Slaná AR1: M. Plačko, AR2: J. Barkai. Dedinky Kun. Teplica AR1+dorast: A. Farkaš.

II. trieda, 15.9.2002 o 15,00 hod.: Vlachovo Slavošovce R: G. Čižmár

Žiaci, 14.9.2002 o 14,00 hod.: Nižná Slaná Ge. Poloma R: P. Gonos, Plešivec Kun. Teplica R: J. Šofranko

Delegácia na opakované stretnutie Kružná Vyšná Slaná dňa 25.9.2002 o 15,00 hod.: R: J. Šofranko, AR1: J. Szőr, AR2: G. Čižmár, DZ: G. Gášpár.

KR pozastavuje delegáciu p. Martinovi Slavkovskému, p. Alexandrovi Bodnárovi, p. Jánovi Palackovi a zároveň ich pozýva na svoje zasadnutie dňa 19.9.2002 o 15,00 hod.

KR upozorňuje rozhodcov, že stretnutie Sokol Krh. Podhradie Kobeliarovo sa odohrá dňa 14.9.2002 v ÚHČ.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.