Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

OKIENKO ObFZ

Sportnet|Publikované 20. sep 2002 o 22:00

Zo zasadnutia ŠTK zo dna 19.9.2002ŠTK schvaluje výsledky I. triedy (6.kolo) zo dna 15.9.2002:Kružná Dlhá Ves 7:1FK Brzotín Plešivec 0:4Gem.

Zo zasadnutia ŠTK zo dna 19.9.2002

ŠTK schvaluje výsledky I. triedy (6.kolo) zo dna 15.9.2002:

Kružná Dlhá Ves 7:1

FK Brzotín Plešivec 0:4

Gem. Poloma Kovstav 4:2

Dedinky Kun. Teplica 1:3

Niž. Slaná Dobšiná 3:2

Krh. Podhradie Rudná 2:0

FK Lipovník Vyš. Slaná 2:0

ŠTK schvaluje výsledky II. triedy (4. kolo) zo dna 15.9.2002:

Hrhov Ml. Brzotín 1:0

Vlachovo Slavošovce 4:3

Honce Gem. Hôrka 4:1

Rakovnica Paca 2:1

Krh. Dl. Lúka Rož. Bystré 3:2

ŠTK schvaluje výsledky III. triedy (4.kolo) zo dna 15.9.2002:

Coltovo Kecovo 1:2

Ml. Jovice Drnava 1:1

Sokol Krh. Podhr. Kobeliarovo (nehrali)

ŠTK schvaluje výsledky dorastu (6.kolo) zo dna 15.9.2002:

Niž. Slaná Vlachovo 1:1

Kružná Dlhá Ves 8:3

Dedinky Štítnik 1:3

Jablonov Vyš. Slaná 1:3

ŠTK schvaluje výsledky žiakov (4. kolo) zo dna 14.9.2002:

Drnava Kovstav 2:4

Hrhov Krh. Podhradie 5:1

Plešivec Kun. Teplica 12:0

Niž. Slaná Gem. Poloma 3:1

Lipovník FK Brzotín (neschválené)

ŠTK upozornuje všetky FK, ktoré majú v sútaži ObFZ družstvo st. žiakov, že ŠK Kovstav bude svoje domáce zápasy hrávat v nedelu o 10,00 hod. na ihrisku ŠK Kovstav v Nadabulej.

ŠTK upozornuje všetky FK, ktoré majú v sútaži ObFZ družstvo prípraviek, že druhý turnaj sa odohrá dna 28.9.2002 od 9,00 hod. na ihrisku ŠK Kovstav v Nadabulej.

ŠTK nariaduje odohrat zápas III. triedy medzi mužstvami Sokol Krh. Podhradie a Kobeliarovo (4. kolo) dna 12.10.2002 (sobota) o 14,30 hod. na ihrisku v Krh. Podhradí

ŠTK nariaduje odohrat zápas III. triedy medzi mužstvami Sokol Krh. Podhradie a Ochtiná (6. kolo) dna 28.9.2002 (sobota) o 15,00 hod. na ihrisku v Krh. Podhradí.

Tabulka I. triedy:

1. Krh. Podhradie651014:416

2. K. Teplica642020:714

3. Plešivec641117:813

4. Vyš. Slaná540114:512

5. Lipovník631211:710

6. Brzotín6303 9:8 9

7. G. Poloma630310:17 9

8. N. Slaná622211:14 8

9. Rudná6213 9:10 7

10. Kovstav6123 9:17 5

11. Dlhá Ves6123 8:18 5

12. Dobšiná610514:18 3

13. Kružná510411:15 3

14. Dedinky6024 5:15 2

Tabulka II. triedy:

1. Vlachovo 440021:612

2. Hrhov430115:6 9

3. Slavošovce430117:10 9

4. Krh. Dl. Lúka420211:13 6

5. Honce420210:12 6

6. Rakovnica4202 6:16 6

7. Paca411210:9 4

8. Rož. Bystré4112 9:8 4

9. Gem. Hôrka4103 7:14 3

10. Ml. Brzotín4004 5:16 0

Tabulka III. triedy:

1. Kecovo431012:510

2. Drnava321016:5 7

3. Kobeliarovo310211:13 3

4. Sokol Krh. Pod.2101 2:4 3

6. Jovice4031 5:10 3

5. Ochtiná310211:18 3

7. Coltovo3012 2:4 1

Tabulka dorastu:

1. Gem. Poloma550029:215

2. Vyš. Slaná540127:1212

3. Jablonov430123:10 9

4. Niž. Slaná521212:16 7

5. Dlhá Ves420214:14 6

6. Kružná520322:23 6

7. Štítnik4202 6:8 6

8. Dedinky4103 4:21 3

9. Vlachovo3012 3:10 1

10. Rudná5005 5:29 0

Zo zasadnutia DK dna 19.9.2002:

Hráci napomínaní I. trieda:

Róbert Nagy (FK Brzotín) 1, Peter Ogurcák (Dedinky) 2, Csaba Korintuš (Lipovník) 2, Jaroslav Barczi (Lipovník) 1, Karol Chomjak (Gem. Poloma) 3, Gabriel Lázár (Krh. Podhradie) 2, Attila Ragyina (Kun. Teplica) 1, Ján Fatla (Kun. Teplica) 1, Peter Džacár (Kovstav) 2, Vladimír Kacara (Kovstav) 1, Alojz Gaži (Kružná) 2, Róbert Pásztor (Plešivec) 2, Norbert Bukovic (Rudná) 2, Marek Demény (Rudná) 1, Dušan Gallo (Vyš. Slaná) 1, Michal Ambrúž (Vyš. Slaná) 2, Adrian Rogos (Vyš. Slaná) - 1

Hráci napomínaní II. trieda:

Imrich Szakács (Gem. Hôrka) 1, Teofil Hajdú (Krh. Dl. Lúka) 3, Tibor Ambrúzs (Krh. Dl. Lúka) 1, Miroslav Venény (Paca) 1, Miroslav Blahút (Rakovnica) 1, Ján Tomko (Rož. Bystré) 1, Ondrej Ujházi (Rož. Bystré) 1, Milan Slíž (Slavošovce) - 1

Hráci napomínaní III. trieda:

Tibor Petro (Drnava) 1, Milan Horváth (Coltovo) 1, Tibor Zagiba (Ml. Jovice) 1, Peter Lovaš (Ml. Jovice) 1, Ján Slovík (Kecovo) 1, Milan Slíž (Kecovo) 1

Hráci napomínaní dorast:

Rastislav Molda (Vlachovo) 1

Hráci vylúcení:

Róbert Szőllős (Rudná), Miroslav Majercák (Dedinky), Tibor Petro (Drnava)

DK trestá Róberta Szőllősa (Rudná) na 1 týždne nepodmienecne za nešportové správanie.

DK trestá Tibora Petra (Drnava) na 3 týždne nepodmienecne za vulgárne výrazy voci HR.

DK neprejednala vylúcenie Miroslava Majercáka (Dedinky) pre nesplnenie náležitostí. Hrác má zastavenú cinnost.

DK Trestá Lokomotívu Dedinky financnou pokutou 500,- Sk za hrubé nešportové správanie sa divákov voci AR v stretnutí Dedinky Kun. Teplica. Splatnost do 26.9.2002 pod disciplinárnymi následkami.

Zmeny a doplnenie delegácií na majstrovské zápasy ObFZ Rožnava v dnoch 21. a 22.9.2002:

I. trieda, 22.9.2002 o 15,00 hod.: Dobšiná Kružná R: Chomjak J., Rudná Brzotín AR1: Danko J., v sobotu 21.9. v ÚHC Kovstav Niž. Slaná AR1: Bodnár A., DZ: Gášpár G.

II. trieda, 22.9.2002 o 15,00 hod.: Mlad. Brzotín Vlachovo R: Šofranko J., Rož. Bystré Hrhov R: Antal Š.

III. trieda, 22.9.2002 o 15,00 hod.: Ochtiná Jovice R: Šalamon J.

Žiaci, 22.9.2002 o 10,00 hod.: Kovstav Plešivec R: Grieger A.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.