Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

OKIENKO ObFZ

Sportnet|Publikované 27. sep 2002 o 00:00

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 26.9.2002ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (7.kolo) zo dňa 22.9.2002:Kovstav Nižná Slaná 1:7Rudná FK Brzotín

Zo zasadnutia ŠTK zo dňa 26.9.2002

ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy (7.kolo) zo dňa 22.9.2002:

Kovstav Nižná Slaná 1:7

Rudná FK Brzotín 1:0

Kun. Teplica Lipovník 4:1

Dlhá Ves Dedinky 2:0

FC Dobšiná Kružná 4:1

Vyšná Slaná Krh. Podhradie 1:0

Plešivec Gem. Poloma 5:1

ŠTK schvaľuje výsledok dohrávka I. triedy (4.kolo) zo dňa 25.9.2002:

Kružná Vyšná Slaná 3:3

ŠTK schvaľuje výsledky II. triedy (5. kolo) zo dňa 22.9.2002:

Gem. Hôrka Rakovnica 4:2

Pača Krh. Dlhá Lúka 6:0

Rož. Bystré Hrhov 0:1

Mlad. Brzotín Vlachovo 0:6

Slavošovce Honce 2:1

ŠTK schvaľuje výsledky III. triedy (5.kolo) zo dňa 22.9.2002:

Kobeliarovo Čoltovo 3:2

Ochtiná Mlad. Jovice 2:3

Drnava Sokol Krh. Podhr. 9:0

ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (7.kolo) zo dňa 22.9.2002:

Štítnik Jablonov 9:2

Vlachovo Kružná 4:3

Dlhá Ves Dedinky 7:0

ŠTK schvaľuje výsledky žiakov (5. kolo) zo dňa 21.9.2002:

FK Brzotín Niž. Slaná 3:1

Kun. Teplica Lipovník 2:2

Kovstav Plešivec 0:6

Krh. Podhradie Drnava

ŠTK schvaľuje výsledky 1. kola turnaja prípraviek zo dňa 15.9.2002:

Hrhov Rožňava 3:2

Jablonov Plešivec 3:0

Hrhov Jablonov 4:0

Plešivec Dobšiná 0:7

Rožňava Plešivec 6:1

Jablonov Dobšiná 0:4

Hrhov Plešivec 11:0

Rožňava Dobšiná 2:3

Hrhov Dobšiná 6:1

Rožňava Jablonov 2:2

ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 3.10.2002 o 15,30 hod. vedúcich družstiev st. žiakov FK Lipovník Ladislava Fabiana a FK Brzotín Mikuláša Hajdúa a hráča FK Brzotín Petra Lenďáka r.č.88083D s registračným preukazom a do vyriešenia prípadu má hráč zastavenú činnosť.

ŠTK súhlasí so zmenou hracieho dňa zápasu žiakov medzi ŠK Kovstav a FO Baník Nižná Slaná zo dňa 6.10.2002 (nedeľa) na deň 5.10.2002 (sobota) o 10,30 hod. na ihrisku ŠK Kovstav na základe vzájomnej dohody.

ŠTK odovzdáva prípad zo zápasu Kobeliarovo Čoltovo na vyriešenie DK (za neuvedenie hráča Kobeliarova na zápise o stretnutí).

Tabuľka I. triedy:

1. K. Teplica752024:817

2. Plešivec751122:916

3. Vyš. Slaná751118:816

4. Krh. Podhradie751114:516

5. N. Slaná732218:1511

6. Lipovník731312:1110

7. Rudná731310:1010

8. Brzotín7304 9:9 9

9. G. Poloma730411:22 9

10. Dlhá Ves722311:18 8

11. Dobšiná720518:19 6

12. Kovstav712410:24 5

13. Kružná710515:22 4

14. Dedinky7025 5:17 2

Tabuľka II. triedy:

1. Vlachovo 550027:615

2. Hrhov540116:612

3. Slavošovce540119:112

4. Pača521216:9 7

5. Honce520311:14 6

6. Gem. Hôrka520311:16 6

7. Krh. Dl. Lúka520311:19 6

8. Rakovnica5203 7:20 6

9. Rož. Bystré5113 9:9 4

10. Ml. Brzotín5005 5:22 0

Tabuľka III. triedy:

1. Drnava431025:510

2. Kečovo431012:510

3. Kobeliarovo420214:15 6

4. Jovice5131 8:12 6

5. Ochtiná410313:21 3

6. Sokol Krh. Pod.3102 2:13 3

7. Čoltovo4013 4:7 1

pozn. v tabuľke chýba zápas 4. kola Sokol Krh. Podhr. Kobeliarovo

Tabuľka dorastu:

1. Gem. Poloma550029:215

2. Vyš. Slaná540127:1212

3. Dlhá Ves530221:14 9

4. Jablonov530226:19 9

5. Štítnik530215:10 9

6. Niž. Slaná521212:16 7

7. Kružná620425:27 6

8. Vlachovo4112 7:13 4

9. Dedinky5104 4:28 3

10. Rudná5005 5:29 0

Tabuľka st. žiakov:

1. Drnava540127:712

2. Plešivec531143:1010

3. FK Brzotzín531135:1610

4. Niž. Slaná430119:6 9

5. Hrhov421116:24 7

6. Lipovník 4112 5:23 4

7. Kovstav3102 8:14 3

8. Kun. Teplica4022 5:18 2

9. Krh. Podhradie2002 2:7 0

10. Gem. Poloma4004 3:39 0

pozn. v tabuľke chýba zápas RV Krh. Podhr. (1.kolo)

Tabuľka prípraviek:

1. Hrhov440024:312

2. FC Dobšiná430115:8 9

3. Rožňava 411212:9 4

4. Jablonov4112 5:10 4

5. Plešivec4004 1:27 0

Zo zasadnutia DK dňa 26.9.2002:

Hráči napomínaní I. trieda:

Peter Ogurčák (Dedinky) 3, Attila Pomaj (Dlhá Ves) 2, Stanislav Grančák (Dobšiná) 4, stop na 29.9.2002, Roman Znak (Lipovník) 2, Jaroslav Chanas (Gem. Poloma) 1, Zdenko Greško (Gem. Poloma) 1, Juraj Jurínyi (Krh. Podhradie) 2, Štefan Kún (Krh. Podhradie) 2, Gabriel Lázár (Krh. Podhradie) 2, Pavol Boroš (Kružná) 1, Ronald Horváth (Plešivec) 1, Marek Demény (Rudná) 2, Ervin Lipták (Rudná) 1, Ondrej Valko Krišťák (Vyš. Slaná) 2, Ondrej Liptai (Vyš. Slaná) - 1

Hráči napomínaní II. trieda:

Miroslav Blahút (Rakovnica) 2, Pevel Latanovský (Rakovnica) 1, Štefan Ciberaj (Rakovnicaň 1, Ján Tomko (Rož. Bystré) 2, Ľubomír Uhrín (Rož. Bystré(- 1, Ivan Eštók (Slavošovce) 1, Ladislav Polyak (Ml. Brzotín) 2, Csaba Koncz (Honce) 1, Michal Hranyó (Hrhov) - 1

Hráči napomínaní III. trieda:

Juraj Auxt (Čoltovo) 1, Ivan Szeplaky (Čoltovo) 1, Ľudovít Lukáč (Kobeliarovo) 1, Vladimír Hlaváč (Kobeliarovo) 2, Ondrej Gazdík (Ochtiná) - 1

Hráči napomínaní dorast:

Gabriel Páll (Jablonov) 1, Patrik Baláž (Jablonov) 2, Tomáš Fejer (Kružná) 1, Tomáš Drulovec (Štítnik) 1, Dávid Tolnai (Štítnik) - 1

Hráči vylúčení:

Zdenko Greško (Gem. Poloma), Štefan Kún (Krh. Podhradie), Patrik Baláž (dorast Jablonov)

DK trestá Zdenka Greška (Gem Poloma) na 1 týždeň nepodmienečne za kritizovania a hanlivý výrok voči HR.

DK trestá Miroslava Majerčáka (Dedinky) na 3 týždne nepodmienečne za pohoršujúce a urážajúce výrazy voči HR.

DK trestá Štefana Kúna (Krh. Podhradie) na 3 týždne nepodmienečne do 3.11.2002 za nešportové správanie sa voči HR.

DK trestá Patrika Baláža (dorast Jablonov) na 3 týždne nepodmienečne do 3.11.2002 za nešportové správanie sa voči HR.

DK trestá TJ Rožňavské Bystré finančnou pokutou 300,- Sk za za neslušné pokrikovanie na HR a divákov hostí v stretnutí Rož. Bystré Hrhov, podľa DP 2, čl. 1-a. Splatnosť do 3.10.2002 pod disciplinárnymi následkami.

DK mení zvyšok trestu Árpáda Pomaja (Dlhá Ves) na podmienečný do 3.11.2002.

DK mení zvyšok trestu Júliusa Turcsányiho (Nižná Slaná) na podmienečný do 3.11.2002.

Zmeny a doplnenie delegácií na majstrovské zápasy ObFZ Rožňava v dňoch 28. a 29.9.2002:

I. trieda, 29.9.2002 o 15,00 hod.: FK Brzotín Gem. Poloma DZ: Palacko J.

II. trieda, 29.9.2002 o 15,00 hod.: Hrhov Pača DZ: Máté Š.

Žiaci, 28.9.2002: Nižná Slaná Kun. Teplica R: Farkaš R.,

Súvisiace články