Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Okienko ObFZ

Sportnet|Publikované 13. okt 2002 o 22:00

Zo zasadnutia Matričnej komisie pri ObFZ RožňavaSchválené prestupy a hosťovania:Prestupový termín júl 2002Hosťovania: Eštók Ivan (TJ Ochtiná

Zo zasadnutia Matričnej komisie pri ObFZ Rožňava

Schválené prestupy a hosťovania:

Prestupový termín júl 2002

Hosťovania: Eštók Ivan (TJ Ochtiná -TJ Slavošovce) HP do: 31.7.2003, Tomi Ladislav (Kovo K. Teplica - TV Slavošovce) HP do: 30.6.2003

Prestupový termín august 2002

Prestupy: Szeman Michal (TJ Dlhá Ves - FC Kečovo), Kakalejčík Milan (K. Teplica - TJ Dlhá Ves), Gotthardt Tibor (FK Gem. Hôrka - FK Plešivec), Pásztor Štefan (FK Hrhov - FK Plešivec), Szaniszló Adrian (Kovo K. Teplica - FK Plešivec), Anna Béla (FK Krh. Podhradie - FK Lipovník), Víglaský Ladislav (FK Krh. Podhradie - FK Lipovník), Korintus Csaba (TJ Krh. Dlhá Lúka - FK Lipovník), Deméň Marek (FK Kovstav Rožňava - TJ Sokol Gemtex Rožňava), Lipták Ervin (TJ B. Drnava - TJ Sokol Gemtex Rožňava), Hlaváč Vladimír (TJ B. Nižná Slaná - TJ Kobeliarovo), Kováč Ladislav (FK Rudná - FK D. Gem. Poloma), Pamula František (FC Dobšiná - TJ Lok. Dedinky), Chabada Martin (FC Dobšiná - TJ Lok. Dedinky), Lőrincz Ladislav (FK Krh. Podhradie (FK Krh. Podhradie - TJ B. Rakovnice), Kóňa Peter (FK Brzotín - FK Apex Kružná), Polyák Ján (TJ Apex Kružná - TJ Mladosť Brzotín), Polyák Vladimír (TJ Apex Kružná - TJ Mladosť Brzotín), Rusznyák Marian (FK Brzotín - TJ Mladosť Brzotín), Balog Peter (TJ Apex Kružná - TJ Mladosť Brzotín), Vavrek Ondrej (TJ Apex Kružná - TJ Mladosť Brzotín), Zsilla Ladislav (TJ Gemtex Rudná - FK Drnava)

Hosťovania: Nagy Róbert (TJ Mlad. Jovice - FK Brzotín) HP do: 30.6.2003, Farkaš Radovan (D. Gem. Poloma - FK Brzotín) HP do: 30.6.2003, Gebe Ladislav (TJ Mlad. Jovice - FK Brzotín) HP do: 30.6.2003, Lindák Roman (FC Dobšiná - TJ D. Vyš. Slaná) HP do: 30.6.2003, Hronec Dušan (FC Dobšiná - FK Vlachovo) HP do: 30.6.2003, Leško-Rusnák Pavol (FC Dobšiná - FK Vlachovo) HP do: 30.6.2003, Mihály Mikuláš (TJ Apex Kružná - FK Brzotín) HP do: 31.1.2003, Kupec Marian (FK K. Teplica - FK G. Hôrka) HP do: 30.6.2003, Skokan Gabriel (FK Drnava - TJ K.D.Lúka) HP do: 28.2.2003, Krištóf Ladilav (Kovo Kun. Teplica - TJ Ochtiná) HP do: 30.6.2003, Petus Otto (Kovo Kun. Teplica - TJ Ochtiná) HP do: 30.6.2003, Tomi Tibor (Kovo Kun. Teplica - TJ Ochtiná) HP do: 30.6.2003, Spišák Ján (Kovo Kun. Teplica - TJ Ochtiná) HP do: 30.6.2003

Prestupový termín september 2002

Prestupy: Roxer Marek (FK Krh. Podhradie - FK Gem. Poloma)

Hosťovania: Krága Peter (FK Krh. Podhradie - FK B. Drnava) HP do: 28.2.2003

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.