Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Ohlasy médií na zápas Dánsko - Švédsko

SITA|23. jún 2004 o 11:02

PORTO 23. júna (SITA) - Ohlasy médií na utorkový zápas C-skupiny ME 2004 vo futbale Švédsko - Dánsko (2:2), ktorý zaistil postup do štvrťfinále Švédom aj Dánom:


Svenska Dagbladet (Švéd.): "Magický výsledok počas magickej noci. Čas zázrakov ešte neskončil. Švédsko prehrávalo, ale magická strela Mattiasa Jonsona znamenala vytúžený postup."


Dagens Nyheter (Švéd.): "Nordický triumf! Nočná mora Talianov sa naplnila a pre nás to bola severská radosť."


Expressen (Švédsko): "Ááááááno! Sme tam. Aký neuveriteľný koniec severskej drámy!"


Berlingske Tidende (Dán.): "Skvelý Jon Dahl Tomasson! Jeho dva góly proti odvekému rivalovi nám priniesli postup. Taliansko môže smútiť."


Jylländs Posten (Dán.): "Aký dramatický a napínaný súboj! Remíza vyhovuje obom."


EkstraBladet (Dán.): "Z úst Talianov pred šampionátom bolo počuť iba s akým súperom sa stretnú vo finále. Teraz sú mimo hry, ďalej idú Dánsko a Švédsko."


Gazzetta dello Sport (Tal.): "Trap, môžeš sa zbaliť!"


sportovninoviny.cz: "Taliani si účasť vo štvrťfinále prehrali sami. Patrili medzi nevýrazný priemer šampionátu. Teraz hľadajú chyby všade, len nie v sebe."


sports.pl: (Poľsko nepostúpilo do baráže po senzačnej domácej prehre Švédov v záverečnom zápase kvalifikácie s Lotyšskom 0:1): "Urobili z nás volov! Teraz celá Európa videla, ako sa im podarilo urobiť volov aj z Talianov."


sports.pl: "Taliani teraz určite rozumejú Poliakom. Totálny škandál! Lennart Johansson musí odísť z UEFA."

Súvisiace články