Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Odklial to Slovák

Sportnet|Publikované 7. okt 2008 o 22:00

Veľmi sa nadreli na včerajšie víťazstvo proti Skalici popradskí hokejisti. V súboji so Záhorákmi boli ale lepším mužstvom a hoci po dvoch tretinách

prehrávali 0:2, napokon zaslúžene vyhrali 3:2 po predĺžení a zaknihovali cenné dva body do tabuľky.

POPRAD. "Kamzíci" sa celú sezónu trápia v koncovke a na každý gól sa neskutočne nadrú. Smolu v zakončení včera ako prvý odklial Martin Slovák, ktorý v presilovke znižoval na 1:2.

"Po druhej tretine sme si v šatni hovorili, že to už musí padnúť. Hustili sme to do brány a konečne to vyšlo. Bol to náhodný gól, dovtedy som nemal ani jednu strelu na bránu. Iba som to tam jednoducho doklepol, som rád, že to tam padlo. Tlak sme ale mali takmer po celý zápas," uviedol autor nesmierne dôležitého kontaktného gólu, po ktorom Podtatranci ešte viac zabrali a výsledok sa dostavil.

"Je škoda, že väčšinou inkasujeme ako prví, lebo potom by sme hrali úplne ináč. Myslím si, že v tom prípade by si to už aj nejaké mužstvo odnieslo väčším počtom gólov. Opäť sme ale nezačali dobre, dostali sme góly a boli zakríknutí. Od druhej tretiny súper bránil, ale my sme mali sily a nakoniec sme vydreli cenné víťazstvo," dodal M. Slovák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.