Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Odchovanec spišskonovoveského hokeja má v Martine pevné miesto

Sportnet|Publikované 25. nov 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves - S číslom sedem v nedeľňajšom zápase v drese Martina nastúpil odchovanec spišskonovoveského hokeja Ján Magdoško. Po odchode zo

spišskonovoveského štadiónu, o ktorého chod a prevádzku sa stará jeho otec, odchádzali hokejisti z Turca veľmi spokojní. Na ľade nováčika zvíťazili vysoko 7:2.

"Domáci hráči, s ktorými som pred zápasom hovoril boli dosť nervózni. Hra im nejde, tak sa snažili aspoň trošku pobiť. Divákov to vyburcuje, ale my nie sme s tým spokojní. Po tomto stretnutí máme zranených troch kľúčových hráčov," zhodnotil tvrdý zápas na Spiši Ján Magdoško.

"Moje pôsobenie v Martine beriem ako prestupovú cestu. Verím, že sa dostanem vyššie. Zatiaľ som spokojný, hrávam v základnej zostave. Škoda, že sa nemôžem presadiť strelecky," uviedol J. Magdoško.

Okrem výsledkov svojho súčasného klubu Janko sleduje aj dianie na Spiši.

"Keď som rozprával s chlapcami, extraligový nováčik nemá dobrý kolektív. Starí hráči odišli, radšej sa mali spojiť a zabojovať o extraligu. Ako som počul, odísť majú aj ďalší hráči a súťaž dohrajú juniori, čo nie je vôbec dobré," dodal na záver Ján Magdoško.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.