Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Od nedele v akcii aj juniori, ale znova hrozí dážď

SITA|Publikované 3. sep 2006 o 08:29

NEW YORK 3. septembra (SITA) - Celý sobotňajší program na záverečnom štvrtom grandslamovom tenisovom turnaji sezóny US Open (dotácia 18,585 milióna dolárov, tvrdý povrch) v New Yorku museli organizátori ...

NEW YORK 3. septembra (SITA) - Celý sobotňajší program na záverečnom štvrtom grandslamovom tenisovom turnaji sezóny US Open (dotácia 18,585 milióna dolárov, tvrdý povrch) v New Yorku museli organizátori zrušiť pre dážď.

Predpovede meteorológov v súvislosti s nedeľou takisto nie sú príliš optimistické - uvádzajú 20-percentnú pravdepodobnosť nepriaznivých klimatických podmienok. Ak počasie napokon umožní absolvovanie rozpisu, potom by sa v akcii v areáli Flushing Meadows mali predstaviť piati slovenskí tenisti, medzi nimi traja juniori (Andrej Martin, Dominika Cibulková, Reka Zsilinszká), ktorých súťaže sa v nedeľu začínajú.

Jarmila Gajdošová sa v 3. kole dvojhry žien stretne s dvanástou nasadenou Ruskou Dinarou Safinovou (1. zápas na dvorci č. 13, približne od 17.10 h SELČ). Daniela Hantuchová spolu s Ai Sugijamovou ako štvrtý nasadený pár svoj zápas 1. kola štvorhry žien proti Ukrajinkám Juliane Fedakovej a Tatiane Perebijnisovej rozohrali už v piatok a za stavu 1:0 na sety (6:4) pre slovensko-japonskú dvojicu bolo stretnutie prerušené. Dohrávka je naplánovaná ako 4. zápas na dvorci č.

Američan Andre Agassi si vo svojom možno poslednom zápase avizovane sa končiacej kariéry už od 17.10 h SELČ v 3. kole dvojhry mužov zmeria sily s nemeckým nositeľom povedomého a výsostne symbolického priezviska Benjaminom Beckerom, a to na hlavnom dvorci Arthura Ashea.


Nedeľňajší program Slovákov na US Open 2006:


ŽENY / 3. kolo dvojhry

Jarmila Gajdošová (SR) - Dinara Safinová (12-Rus.) - dvorec č. 13, prvý zápas, od 17.10 h SELČ


ŽENY / 1. kolo štvorhry - dohrávka

Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (4-SR/Jap.) - Juliana Fedaková, Tatiana Perebijnisová (Ukr.), priebežný stav 1:0 na sety (6:4) - dvorec č. 10, štvrtý zápas, cca po 23.00 h SELČ


JUNIORI / 1. kolo dvojhry

Andrej Martin (SR) - Dennis Lajola (USA) - dvorec č. 16, prvý zápas, od 17.10 h SELČ


JUNIORKY / 1. kolo dvojhry

Dominika Cibulková (7-SR) - Arantxa Rusová (Hol.) - dvorec č. 15, šiesty zápas, cca po 00.00 h SELČ

Reka Zsilinszká (SR) - Madison Brengleová (USA) - dvorec č. 12, šiesty zápas, cca po 00.00 h SELČ


Súvisiace články