Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Očami trénerov

Sportnet|Publikované 6. nov 2005 o 23:00

Jaroslav Rybár (1. FC Tatran Prešov): "Namiesto povzbudenia z rýchleho gólu sa dostavila neochota urobiť viac pre dobrý výsledok. K tomu budem mať

vážne výhrady. Tiež k nízkemu nasadeniu, absencii zdravej agresivity a bojového srdca. Súper vycítil našu slabú chvíľu a zaslúžene v prvom polčase vyrovnal. Po výmene strán sa moji zverenci aspoň čiastočne zlepšili ale aj tak som od nich očakával kvalitnejšie výkony. Opäť som mal šťastnú voľbu pri výbere striedajúcich hráčov. Možno si to dám patentovať ".

Jozef Daňko (ŠK Odeva Lipany): "Vedeli sme kde hráme a v čom je sila súpera. Kým sme fyzicky vládali, vyzeralo to z našej strany celkom solídne. Dali sme pekný gól a naše sebavedomie narástlo. V druhom dejstve ale zvýšili Prešovčania aktivitu, my sme sa prakticky od 70. minúty nedostali na ich polovicu. Na rozdiel od kolegu Rybára mi žiaľ nevyšli striedania. No aj tak bola o čosi väčšia kvalita na strane Tatrana, vyhral zaslúžene. Želám mu, aby sa dostal na postupové tretie miesto, lebo si to za snahu v priebehu sezóny zaslúži".

(jm)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.