Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Očami tipujúcich favoritmi zápasu SR - Belgicko hostia

SITA|22. sep 2006 o 14:53

BRATISLAVA 22. septembra (SITA) - Barážové stretnutie Davisovho pohára Slovensko - Belgicko otvorí v Sibamac aréne Národného tenisového centra v Bratislave zápas Dominika Hrbatého s Kristofom Vliegenom ...

BRATISLAVA 22. septembra (SITA) - Barážové stretnutie Davisovho pohára Slovensko - Belgicko otvorí v Sibamac aréne Národného tenisového centra v Bratislave zápas Dominika Hrbatého s Kristofom Vliegenom a bookmakeri Tipsportu SK veria viac slovenskej jednotke, na ktorej víťazstvo vypísali kurz 1,33:1, zatiaľ čo na jeho súpera 2,80:1. V druhom zápase úvodného dňa Michal Mertiňák - Olivier Rochus bookmakeri jednoznačne favorizujú Belgičana, na ktorého vypísali kurz 1,22:1. Šanca Michala Mertiňáka na víťazstvo je bookmakermi stanovená o poznanie nižšie na 3,40:1.

Ako favorit sa v tomto barážovom stretnutí javí Belgicko, a to aspoň z pohľadu singlového postavenia jednotlivých hráčov. Traja z Belgičanov sú v prvej štyridsiatke rebríčka ATP - Olivier Rochus (31.), Kristof Vliegen (35.) a Xavier Malisse.

Pre oboch súperov to bude premiérový vzájomný zápas. Slovensko sa do baráže dostalo po februárovej prehre v 1. kole svetovej skupiny s Čile. Belgicko si účasť v najvyššej skupine vybojovalo po víťazstve v 2. kole prvej skupiny euroafrickej zóny na Ukrajine 4:1.


Súvisiace články