Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia

Obranca Scott Stevens už znova môže hrať, čaká či sezóna v NHL sa začne

TASR|11. sep 2004 o 14:58

West Orange 11. septembra (TASR) - Obranca hokejového klubu zámorskej NHL New Jersey Devils Scott Stevens je pripravený na návrat na ľadovú plochu po ...

West Orange 11. septembra (TASR) - Obranca hokejového klubu zámorskej NHL New Jersey Devils Scott Stevens je pripravený na návrat na ľadovú plochu po tom, čo 7. januára utrpel otras mozgu a do konca sezóny nehral.

Hokejista bude musieť ešte raz absolvovať lekársku prehliadku v Montreale, aby bolo jasné, či je úplne v poriadku. Stevens však už teraz trénuje a teší sa, že je opäť medzi spoluhráčmi.

Hráč, ktorý odohral v NHL viac zápasov než ktorýkoľvek iný obranca, sa momentálne pripravuje v tréningovom zariadení diablov v South Mountain na svoju už 23. sezónu.

Otázne je však, či sa nový ročník vôbec začne. Samotnému trinásťnásobnému členovi All-Star tímu súčasná situácia pripomína ročník 1994-95, keď sa hrala len skrátená sezóna, v ktorej Devils získali svoj vôbec prvý Stanley Cup. "Človek by si myslel, že sa z minulosti poučíme, ale nedokázali sme to," povedal na margo problému veterán Stevens.

Súvisiace články