Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Oblastná súťaž v tenise dospelých MANTICA CUP 2005

Sportnet|Publikované 27. okt 2005 o 22:00

Konečné tabuľkyI. trieda1. Bachinger109119:3192. Ižar109118:3193. Géci108216:8184. Pištej107316:7175. Bujňák106414:10166.

Konečné tabuľky

I. trieda

1. Bachinger109119:319

2. Ižar109118:319

3. Géci108216:818

4. Pištej107316:717

5. Bujňák106414:1016

6. Kundľa105511:1115

7. Šarník10288:1612

8. Šulík10285:1612

9. Guman10285:1612

10. Novotný M.10285:1511

11. Novotný P.10284:1511

II. trieda

1. Hudák1110120:221

2. Kaňa119219:420

3. Lelák119219:520

4. Jonek116514:1317

5. Okruhľanský116513:9161k

6. Kazimír st.11388:1614

7. Harajda115610:6124k

8. Miháľ11386:10104k

9. Kazimír ml.11296:1094k

10. Fenuško111102:1493k

11. Ondrejko110110:1892k

12. Gajdoš111103:1384k

nad 45 rokov

1. Topercer1010020:220

2. Doňák109119:519

3. Janíčko105510:1015

4. Vaško106413:5142k

5. Sýkora10468:1214

6. Kravec104611:6113k

7. Choma10285:466k

8. Nosko100100:1264k

9. Baran100100:1055k

10. Matej100100:1055k

11. Horváth100100:1055k

nad 45 rokov

1. Kravec1111022:222

2. Kocurek1110121:221

3. Varga118317:819

4. Frohmann117415:918

5. Pavličko117416:1018

6. Tapšák116512:1117

7. Petričko115611:1216

8. Gondža11387:1614

9. S7kora11478:10132k

10. Mikluš111110:2211

11. Novotný111102:16102k

12. Papáč111102:16102k

Štvorhra 100 +

1. Topercer, Pištej99018:018

2. Gargalovič, Čerevka98116:317

3. Kocurek, Kravec97214:416

4. Gondža, Novotňák95410:914

5. Korpáš, Vaško9458:1013

6. Klima, Ivanov9368:1312

7. Ďuro, Svätojanský9184:10103k

8. Doňák, Mikluš9182:12102k

9. Hricišák, Pavlovský9274:1193k

10. Novotný, Novotný9090:1293k

Štvorhra, skupina A

1. Geci, Janíčko77014:214

2. Hudák, Ondrejko76112:413

3. Murín, Matej74311:811

4. Kravec, Papáč7439:711

5. Šarník, Tomašík74311:911

6. Sýkora, Mihaľ7255:119

7. Hricišák, Potočňák7165:138

8. Reviľák, Hajduk7071:147

Štvorhra, skupina B

1. Kovalčík, Karas87115:415

2. Kundľa, Pištej87114:415

3. Nemčík, Repka87115:515

4. Kocurek, Marcinko84410:812

5. Bujňák, Vokál8449:912

6. Novotný M., Lelák8448:912

7. Gargalovič, Kurimai8266:1210

8. Kazimír, Fenuško8173:149

9. Nosko, Krasl8081:168

Výsledky štvorhier o 1. - 4. miesto: Hudák, Ondrejko - Karas, Kovalčík 2:0; Géci, Janíško - Pištej, Kundľa1:2; finále: Hudák, Ondrejko - Pištej, Kundľa 2:0; o 3. a 4. miesto: Geci, Janíčko - Karas, Kovalčík 2:0.

1. miesto: Hudák, Ondrejko, 2. miesto: Pištej, Kundľa, 3. miesto? Geci, Janíčko, 4. miesto: Karas, Kovalčík.

Družstvá:

1. STK Štart33010:26

2. Hesta3217:54

3. Master Trade3124:82

4. V. Šariš "B"3033:90

Výsledky družstiev o 1. - 4. miesto: STK Štart - V. Šariš "B" 4:0; Hesta - Master Trade 3:1, finále: STK Štart - Hesta 3:1; o 3. - 4. miesto V. Šariš "B" - Master Trade 0:4.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.