Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

O ZÁPASE PO ZÁPASE - Bez trénera, ale s bodom

Sportnet|Publikované 5. nov 2006 o 23:00

Žakarovce Atraktívneho súpera mali v nedeľňajšom treťoligovom zápase futbalisti Žakaroviec. Malá dedinka pri Gelnici hostila futbalistov z

podtatranskej metropoly z Popradu.

Pôvodne sme chceli hovoriť o stretnutí s trénerom domácich Mariánom Pelkom, ale ten na zápase nebol prítomný.

"Náš tréner Marián Pelko má zdravotné problémy a do konca jesennej nám bude s najväčšou pravdepodobnosťou chýbať," vysvetľuje situáciu predseda TJ FK Baník Mária Huta Žakarovce Ľuboš Marcinko.

"Popradčania boli herne lepším a technicky vyspelejším mužstvom. Naša hra sa vyznačovala bojovnosťou a veľkým nasadením. Škoda našich nevyužitých príležitostí. V 15. minúte sme dokonca mohli mať výhodu pokutového kopu, no píšťalka hlavného rozhodcu ostala nemá. Nakoniec z celkového pohľadu na toto stretnutie bola remíza 1:1 spravodlivá," pridal hodnotenie zápasu spokojný šéf klubu Ľuboš Marcinko.

Aj bod s Popradom má pre Žakarovce veľkú cenu. Trojlístok treťoligistov zo Spiša sa pohybuje v spodných častiach tabuľky a dvojica Spišské Podhradie - Krompachy v tomto kole vyšli bodovo naprázdno.

"Jeseň máme veľmi ťažkú. Doma sme hostili alebo budeme hostiť mužstvá zo silnej päťky z čela tabuľky. Ak sa bude ešte predohrávať, mali by sme doma privítať Brekov," zakončil rozprávanie Ľ. Marcinko.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.