Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

O Zápas hviezd zabojujú aj Chára či Gáborík

SITA|Publikované 11. nov 2011 o 11:05

Fanúšikovia budú od pondelka 14. novembra na webe súťaže a prostredníctvom mobilných aplikácií rozhodovať o šestici hráčov pre Zápas hviezd.

NEW YORK. Slováci Jaroslav Halák, Zdeno Chára, Ľubomír Višňovský, Marián Gáborík a Marián Hossa sú na zozname 127 hokejistov, z ktorých môžu fanúšikovia vyberať do zostáv pre Zápas hviezd NHL. Exhibíciu bude v tejto sezóne hostiť 29. januára 2012 kanadská metropola Ottawa.

Z domáceho tímu Senators sa do výberu dostala pätica hráčov (Jason Spezza, Daniel Alfredsson, Milan Michálek, Sergej Gončar, Erik Karlsson). Nováčik na mape NHL Winnipeg Jets má zasa trojčlenné zastúpenie (Dustin Byfuglien, Tobias Enström, Andrew Ladd).

Obhajca Stanleyho pohára z Bostonu má na zozname šesť zástupcov, každý klub reprezentujú minimálne traja hráči. Prvýkrát od roku 2008 sa do hlasovania dostal Jaromír Jágr, nechýba v ňom ani momentálne zranený Sidney Crosby či všetci traja členovia rodiny Staalovcov - Marc, Jordan a Eric. Zoznam nie je definitívny, fanúšikovia môžu hráčov dopisovať.

Fanúšikovia budú od pondelka 14. novembra na webe súťaže a prostredníctvom mobilných aplikácií rozhodovať o šestici hráčov pre Zápas hviezd. Vyberú jedného brankára, dvoch obrancov a troch útočníkov nezávisle od konferencie, v ktorej pôsobia. Zvyšných aktérov exhibície v Ottawe doplní vedenie NHL. Hlasovanie sa uzavrie 4. januára 2012.

Súvisiace články