Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

O víťazovi na košickom okolí rozhodne posledné kolo

Sportnet|Publikované 10. jún 2014 o 00:00

Pokračovali košické futbalové oblastné súťaže.

Pokračovali futbalové v košických oblastných súťažiach.

ObFZ Košice-okolie

I. trieda – 25. kolo

Seňa – Veľká Ida 0:7, G: Sivák 2, Slatina, Sinovický, Šuster, Auder, Pika,

Bidovce – Perín 1:5, G: Veber – Vinter 2, Koribanič 3,

Trstené p/H – AC Jasov 2:1, G: Lukáč, Šimčák – Paulinsky (11 m),

K. Oľšany – Ruskov 5:14, G: Čisovský 2, Balog 2, Gunár – Čomor 4, Servila 5, Várady, Slezák 3, Antolík,

Tatran Jasov – Mokrance 2:1, G: Zsiga O., Zsiga J. – Varga,

Čečejovce – Kechnec 9:2, G: Pelegrin 3, Tobák 4, Warzybok (11 m), Ignáth – Vereščák, Fečo,

Valaliky – Svinica 5:0, G: Kolcun 2, Ružička, Buzoga, Vraňo.

1. Perín 25 18 3 4 84:20 57
2. Čečejovce 25 18 3 4 88:29 57
3. Valaliky 25 16 3 6 59:32 51
4. AC Jasov 25 14 1 10 76:54 43
5. Kechnec 25 13 4 8 69:64 43
6. V. Ida 25 11 4 10 73:63 37
7. Trstené p/H 25 10 3 12 48:50 33
8. T. Jasov 25 9 5 11 43:62 32
9. K. Oľšany 25 9 4 12 59:84 31
10. Ruskov 25 9 2 14 62:62 29
11. Mokrance 25 8 4 13 50:55 28
12. Bidovce 25 8 2 15 52:60 26
13. Svinica 25 6 4 15 38:74 22
14. Seňa 25 3 4 18 22:114 13

II. trieda – 21. kolo: Dvorníky Včeláre – Byster 6:2, Ždaňa – Zl. Idka 1:0, N. Polhora – Paňovce 4:1, Rudník – Kysak 4:6, Sl. Huta – Blažice 3:4, Zdoba – Kecerovce 4:4.

1. Kysak 21 18 1 2 81:23 55
2. Ždaňa 21 14 3 4 78:24 45
3. Zdoba 21 12 3 6 62:38 39
4. N. Polhora 21 10 2 9 50:54 32
5. Rudník 21 9 3 9 55:55 30
6. Paňovce 21 9 2 10 51:48 29
7. Kecerovce 21 6 8 7 38:43 26
8. Byster 21 7 5 9 37:64 26
9. Dvorníky 21 8 1 12 63:49 25
10. Slanská Huta 21 6 5 10 35:51 23
11. Blažice 21 4 3 14 28:76 15
12. Zl. Idka 21 3 4 14 24:77 13

III. trieda – 17. kolo: Slovan B-Roma – Kalša B 4:1, Gyňov – Rozhanovce 1:4, Vyš. Kamenica – Vyš. Myšľa 0:4.

1. Vyš. Myšľa 13 10 2 1 41:8 32
2. Kalša B 14 9 1 4 39:20 28
3. Niž. Myšľa 13 8 1 4 57:37 25
4. Roma Moldava n/B 14 6 1 7 41:35 19
5. Rozhanovce 13 6 1 6 28:29 19
6. Gyňov 13 4 1 8 23:33 13
7. Slovan B-Roma 13 3 1 9 20:61 10
8. V. Kamenica 13 1 4 8 13:39 7

Žiaci I. trieda – 14. kolo: AC Jasov – Poproč 2:1, Medzev – V. Opátske 2:1, Kysak – Valaliky 5:8, Svinica – Turňa n/B 10:1.

1. V. Opátske 14 13 0 1 78:5 39
2. Svinica 14 7 4 3 39:23 25
3. Valaliky 14 7 2 5 39:34 23
4. Medzev 14 6 5 3 43:24 23
5. Poproč 14 5 2 7 33:64 17
6. Kysak 14 4 1 9 27:63 13
7. AC Jasov 14 4 1 9 25:38 13
8. Turňa n/B 14 2 1 11 19:52 7

Žiaci II. trieda – 20. kolo: Trstené p/H – Sokoľany 6:2, Ruskov – Tatran Jasov 0:0, Budimír – Rozhanovce 8:0.

1. T. Jasov 18 15 2 1 76:15 47
2. Budimír 18 13 0 5 70:18 39
3. Trstené p/H 19 8 2 9 39:51 26
4. Ruskov 19 7 2 10 33:33 23
5. Sokoľany 20 7 2 11 36:83 23
6. Rozhanovce 20 2 2 16 28:82 8

ObFZ Košice mesto

I. trieda – 20. kolo: Benecol Košice – Athletico Košice B 0:3 kont., Poľov – Athletico Košice A 2:2, G: Dimun, Vargovčík – Minor, Šimko, Kavečany – Košická Belá 0:1, G: Janoščák.

1. Athletico KE B 16 12 1 3 44:16 37
2. K. Belá 17 9 4 4 43:21 31
3. Krásna 16 9 2 5 46:19 29
4. Athletico KE A 16 6 3 7 34:38 21
5. Kavečany 17 5 5 7 28:35 20
6. Poľov 17 5 4 8 25:35 19
7. Benecol KE 17 2 1 14 15:71 7

Žiaci I. trieda – 19. kolo: Pyramída Košice – Galaktik B 1:4, Ťahanovce – Athletico Košice 1:2.

1. Galaktik B 14 12 0 2 108:21 36
2. Athletico KE 15 10 0 5 45:31 30
3. Lok. Košice B 15 8 1 6 58:51 25
4. Ťahanovce 16 5 0 11 44:81 15
5. Pyramída KE 14 1 1 12 23:94 4

Súvisiace články