Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

O služby Kolníka sa zaujíma Poprad

Sportnet|Publikované 9. okt 2008 o 00:00

Po utorňajšom vyradení skúseného útočníka Ľubomíra Kolníka z kádra extraligového tímu HK Ardo Nitra nenechala prvá ponuka pre štyridsaťročného

veterána na seba dlho čakať

POPRAD. Po utorňajšom vyradení skúseného útočníka Ľubomíra Kolníka z kádra extraligového tímu HK Ardo Nitra na seba dlho nenechala čakať prvá ponuka pre štyridsaťročného veterána. O služby dlhoročného slovenského reprezentanta sa vážne zaujíma ďalšie extraligové mužstvo HK Aquacity ŠKP Poprad.

Múdrejší do konca týždňa

"Sme v kontakte s hráčom a aj s jeho materským klubom. Radi by sme ho privítali v našom tíme," prezradil výkonný riaditeľ klubu a po odchode Františka Hossu aj hlavný tréner 'kamzíkov' Tibor Turan. "Môžem potvrdiť záujem z iného klubu, ale bližšie to špecifikovať zatiaľ nechcem. Potrebujem si ešte zariadiť isté veci, viac budem určite vedieť koncom týždňa," povedal po Miroslavovi Šatanovi historicky druhý najlepší strelec slovenskej reprezentácie, ktorý v 109 zápasoch strelil 59 gólov.

K uvoľneniu Kolníka prišlo iba dva dni po šokujúcej prehre Nitranov s reprezentáciou do 20 rokov (4:6). Tento neúspech rozhorčil vedenie HK Ardo natoľko, že manažment klubu si pozval pred utorkovým duelom so Žilinou na pohovor celé mužstvo, ktoré malo za úlohu objasniť príčiny tohto zaváhania.

Súvisiace články