Nedeľa, 19. septembra, 2021Dnes je Deň prvého verejného vystúpenia Slovenskej národnej rady, Meniny má Konštantín

O góly v Montreale sa má starať Bulisov útok so Zedníkom a Ručinským

TASR|30. sep 2001 o 19:10

Montreal 30. septembra (TASR) - Útočná formácia hokejového tímu NHL Montrealu Canadiens s centrom Janom Bulisom a krídlami Richardom Zedníkom a Martinom Ručinským sa stala najproduktívnejším útokom celku...

Montreal 30. septembra (TASR) - Útočná formácia hokejového tímu NHL Montrealu Canadiens s centrom Janom Bulisom a krídlami Richardom Zedníkom a Martinom Ručinským sa stala najproduktívnejším útokom celku v prípravných zápasoch a aj v základnej časti má predovšetkým na tejto trojici stáť gólová produkcia klubu.

Česko-slovenskú spoluprácu v útoku si pochvaľoval najmä Bulis, ktorého účasť v prvom mužstve bola ešte pred začiatkom prípravného kempu otázna. "Všetci traja hráme podobný štýl hokeja," povedal pardubický odchovanec a ďalej vysvetlil: "S Richardom som už odohral tri sezóny vo Washingtone a spolupráca fungovala dobre. Teraz je s nami ešte aj Martin. Už po našom príchode z Capitals nám to spolu výborne "klapalo" a verím, že v novej sezóne podstatne zvýšime produkciu. Chcem, aby sme sa stali skutočnou ofenzívnou hrozbou tohto tímu."

br

Súvisiace články