Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

O ČOM SA HOVORÍ - V Spišskom Podhradí lodivoda (zatiaľ) nehľadajú

Sportnet|Publikované 5. nov 2006 o 23:00

Spišské Podhradie Ako blesk z jasného neba letela pred týždňom správa, že na funkciou trénera rezignoval v Spišskom Podhradí Peter Vandraško, v

minulosti strojca úspechov futbalistov spod Spišského hradu. Do konca jesennej časti už veľa kôl neostáva, ale aj tak nás zaujímalo, či Podhradčania majú vo svojom hľadáčiku nového kormidelníka.

"Nie, žiadneho nového trénera nemáme. Na prechodné obdobie sa stal hrajúcim trénerom Zdeno Sedlačko. Ono je aj ťažko v rozbehnutej sezóne hľadať nového kormidelníka, to skôr v zime," odpovedal na našu otázku predseda klubu Jozef Komara.

V piatok sme sa dozvedeli zaujímavú správu. Bývalý tréner Iliašoviec a Rudnian Ľudovít Benko vraj bol oslovený od primátora mesta Spišské Podhradie, aby on viedol mužstvo v závere jesennej časti.

"Tak pán primátor môže oslovovať koho chce, ale platí to, čo som povedal. Všetko chce svoj čas a kľud. My by sme skôr potrebovali posilniť po hráčskej stránke. V kádri je veľká maródka, veľa hráčov základného kádra a opory mužstvá sú zranené, čo sa dosť odzrkadľuje vo výkonoch a na výsledkoch," dodal Jozef Komara.

Slová šéfa klubu potvrdil aj ich ostatný výsledok z metropoly Šariša. Pod Spišským hradom len čakajú, kedy konečne skončí smoliarska jeseň, aby sa klub a mužstvo počas zimy zotavili.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.