Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

O ČOM SA HOVORÍ - Nie 500-tisíc, ale šesťdesiat

Sportnet|Publikované 29. nov 2006 o 23:00

Spišská Nová Ves Pod rekordnú návštevu takmer 5 tisíc divákov sa podpísal aj fakt, že vstupné na utorkový hokej bolo zadarmo. Nielen na ľade to bol

tuhý boj, ale aj v zákulisí, veď predvolebné kortešačky nemali na zimáku konca kraja.

Podľa prvej informácie, ktorú sme dostali, celý tento utorkový špás stál jedného z kandidátov 500 tisíc korún.

"Možno tie ceny, program, známy spevák a všetko okolo toho mohlo stáť pol milióna. Lenže skúpenie vstupeniek vyšlo na 60 tisíc korún, vysvetlil situáciu generálny manažér HK Spišská Nová Ves Dušan Kacvinský.

Okrem hráčov, trénerov a divákov bol práve Dušan Kacvinský po stretnutí najšťastnejším človekom na zimnom štadióne. Opäť raz dokázal zaplniť zimák rekordnou návštevou.

"Som veľmi šťastný. Podarili sa mi dve veľké veci: zaplnil som štadión a vyhral som nad Kežmarkom. Znova sme sa dostali v tabuľke na prvé miesto a poďakovanie patrí všetkým divákom, ktorí prišli na toto stretnutie. Verím, že po tom čo videli v utorok, budú chodiť na hokej aj naďalej, dodal Dušan Kacvinský.

Vykúpiť všetky vstupenky nie je zlý nápad, lebo kto nezaplatil vstupné, aj tak korunky minul v šenku. Dievčatá predávajúce po štadióne čipsy nestačili meniť kartóny, ruky si mädlili krčmári na štadióne, ale aj v jeho blízkosti. Takúto tržbu už dlho nemali.

Pochvalu si zaslúžia aj oba ultrafans tábory. Neúnavne povzbudzovali počas celého zápasu, len škoda, že väčšinou to boli vulgarizmy.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.