Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Novým hovorcom výbobcu Viagry hokejová legenda Guy Lafleur

TASR|5. sep 2001 o 12:03

Toronto 5. septembra (TASR)- Legenda ľadového hokeja Guy Lafleur podpísal kontrakt a stal sa hovorcom firmy Pfizer Canada - výrobcom Viagry. Bývalý ...

Toronto 5. septembra (TASR)- Legenda ľadového hokeja Guy Lafleur podpísal kontrakt a stal sa hovorcom firmy Pfizer Canada - výrobcom Viagry. Bývalý hokejista Montrealu Canadiens podľa vlastných slov netrpí erekčnou dysfunkciou a je pripravený čeliť posmeškom tohto typu.

Firma Pfizer si vybrala osobnosť Lafleurovho formátu v snahe oddémonizovať túto tému a informovať mužov s erekčnými problémami. V do hokeja zbláznenej Kanady je iba málo lepších propagátorov ako Lafleur. Doteraz propagoval Viagru bývalý kandidát na post amerického prezidenta Bob Dole, ktorý sa na verejnosti svojimi problémami v sexuálnej oblasti vôbec netajil. Podľa hovorkyne firmy Pfizer Sophie McCannovej angažovanie Lafleura vyšlo zo zmenenej reklamnej stratégie a vôbec neznamená, že by on sám trpel problémami s erekciou. "Situácia v prípade pána Dola je diametrálne odlišná ako v prípade pána Lafleura. Ten netrpí žiadnymi erekčnými dysfunkciami," povedala hovorkyňa firmy. Neznamená to však, že sa Lafleur nestane obeťou mnohých žartov a žartíkov. On sám je však na takéto reakcie pripravený: "Vždy sa nájde pár idiotov, ktorí sa dokážu smiať i z vážnych problémov a tém."

Súvisiace články