Utorok, 9. marec, 2021Meniny má Františka

Novoveským volejbalistkám chýbala jedna lopta

Skvelý zápas. V Bratislave odohrali Spišiačky vynikajúci duel, ale s nešťastným koncom. (Autor: jope)
Sportnet|Publikované 12. mar 2012 o 00:00

Na prvý zápas play–off cestovali Spišiačky do metropoly Slovenska.SP. NOVÁ VES. Skvelý zápas, ale s neúspešným koncom pre Spišiačky. V prvom meraní síl Paneurópy a VK Spišská Nová Ves prehrali Novovešťanky 2:3 na sety.

Prvý set vyhrali Spišiačky, ale domácim hráčkam patril druhý. Hojdačkové skóre pokračovalo. Tretí set bol opäť záležitosťou hosťujúcich hráčok, ale znova nasledovala kontra domácich. V skrátenom piatom sete znova kolísavé skóre. Spišská Nová Ves mala výhodu mečbalu, ale v napínavom závere zvíťazili Bratislavčanky.

„Ťažko sa mi hovorí po takomto zápase. Mali sme mečbal a veril som vo víťazstvo. To nám o kúsok uniklo. Víťazom môže byť len jeden, no my sme to neboli. Možno pozitívom môže byť, že to bolo kvalitné stretnutie, ktoré sa divákom páčilo,“ povedal po stretnutí tréner VK Spišská Nová Ves Martin Roško.

Hrá sa na dva víťazné stretnutia a odveta je na programe na Spiši vo štvrtok.

„Veľmi dôležité bude, ako sa s prehrou vysporiadajú dievčatá. Sú dosť silné na to, aby dokázali opäť doma na sto percent zabojovať. Každý zápas sa začína za stavu 0:0 a pevne verím, že do Bratislavy sa ešte vrátime,“ dodal Martin Roško.

Súvisiace články