Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Novoveskí futbalisti ukončili zlú sériu

Najkvalitnejší zápas jesene v podaní Spišiakov. Spišská Nová Ves zdolala Zvolen najtesnejším výsledkom 1:0 po veľmi dobrom a zodpovednom výkone všetkých hráčov. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 23. okt 2016 o 09:06

Po piatich zápasoch bez dobrého výsledku parádny výkon a zaslúžené tri body.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Štyri prehraté majstráky a jedna pohárová prehra, taká bola neradostná bilancia druholigových futbalistov Spišskej Novej Vsi. Séria zlých výsledkov sa skončila doma proti Zvolenu (1:0).

Rozhodol Zekucia

Daždivé počasie pred majstrovským zápasom so Zvolenom neveštilo nič dobré. Očakávalo sa, že futbal sa bude hrať na ťažkom premočenom teréne.

Tým prvým prekvapením bolo, že hracia plocha bola vo veľmi dobrom stave. Druhým veľkým pozitívom bola hra Novovešťanov.

Ich snaha bola pretavená do trojbodovej podoby, keď na začiatku druhého polčasu po rohovom kope presne hlavičkoval Kamil Zekucia.

„Konečne sa nám to podarilo po dlhšom čase. Čakali sme premočené ihrisko a od Zvolena sme predpokladali útočný dobrý futbal. Po rohovom kope sa mi podarilo skórovať. Síce tesný, ale dôležitý náskok sme si potom udržali až do konca. Hoci v závere hostia niekoľkokrát pohrozili, tri cenné body ostali doma,“ povedal po stretnutí strelec rozhodujúceho gólu Kamil Zekucia.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa

Súvisiace články