Novosibirsk vyhral v Chabarovsku 4:1

Hokejisti Chabarovska na ľade Slovana Bratislava. (Autor: ilustračné SITA)
SITA|Publikované 24. dec 2014 o 11:31

CSKA Moskva sa natrápili v Rige, kde rozhodli dvomi gólmi z tretej tretiny.

CHABAROVSK. Hokejisti Sibiru Novosibirsk zvíťazili v stredajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Amuru Chabarovsk 4:1.

Základ úspechu položili už v prvej desaťminútovke, v ktorej dali tri góly. V drese Amuru sa objavil iba Michel Miklík, Rastislav Špirko a Marcel Haščák pauzovali pre zdravotné problémy.

Hráči CSKA Moskva sa natrápili v Rige, kde prehrávali po prvej tretine 1:3. Napokon v tretej tretine strhli víťazstvo na svoju stranu a s 92 bodmi sú najlepším tímom súťaže.

Brankár Ján Laco mal pri prehre 1:4 Astany s Kazaňou 35 úspešných zákrokov.

KHL - utorok

Chabarovsk - Novosibirsk 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)

Góly: 44. D. Ježov (Lugin, Litovčenko) - 4. Kopejkin (Moňa, Bobrov), 9. Hersley (Kugryšev), 10. Gubin (Šumakov), 60. Kugryšev (Enlund, Koskiranta)

Dinamo Riga - CSKA Moskva 4:5 (3:1, 1:2, 0:2)

Góly: 11. M. Redlihs (Videll, Cibulskis), 13. M. Redlihs (Bukarts), 18. Videll (K. Redlihs, M. Redlihs), 30. Genoway (Indrašis) - 15. Korotkov, 27. O. Němec (Hjalmarsson, S. Da Costa), 35. I. Makarov (D. Denisov), 41. O. Němec (S. Da Costa), 43. S. Da Costa (Hjalmarsson, Mišarin)

Astana - Kazaň 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Góly: 29. Boyd (Lundin) - 4. Varnakov (Azevedo, S. Kosticyn), 9. Mirnov (J. Medvedev, Brookbank), 21. Varnakov (Kornejev, Azevedo), 60. Gluchov

Magnitogorsk - Jekaterinburg 3:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Góly: 22. Moziakin (Zaripov, J. Kovář), 38. Zaripov (Lee, Moziakin), 56. Moziakin (Malenkich, J. Kovár)

Ufa - Omsk 3:4 pp (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)

Góly: 5. Slepyšev (Kutuzov, Stepanov), 24. Hartikainen (Heikkinen), 27. Kutuzov (Dubrovskij, Chlystov) - 21. Kalinin (Paršin), 23. Kolarik (Berdnikov, Schütz), 56. Kolarik (Kuľaš, Sobotka), 65. Perežogin (Pivcakin)

Čeľabinsk - Togliatti 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Góly: 36. Glinkin (Garnett, Kondratiev), 45. Borodkin (Čistov, Pare) - 60. Zaťovič (Šulakov, Šenfeľd)

Čerepovec - Dinamo Moskva 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Góly: 6. Thuresson, 36. Thuresson (Šinin, Pyett), 49. Thuresson (Kovyršin), 52. Černov (Kagarlickij) - 22. Karsums (Koriagin, Cvetkov), 30. Dugin (Mosaľov)

Nižnij Novgorod - Soči 3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

Góly: 6. Krasnoslobodcev (Kazionov), 27. Filatov (Blažievskij), 64. Salminen (Pepeľajev) - 4. Koledov (C. Wilson, Emmerton), 8. Warn (C. Wilson, I. Radulov)

Dinamo Minsk - Petrohrad 2:1 po sn (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 38. Bailen (Kulakov, Meleško), rozhodujúci sam. nájazd Vesce - 37. J. Ericsson (Chafizulin, P. Thoresen)