Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Nová metla dobre zametala

Sportnet|Publikované 29. sep 2002 o 22:00

MŠK SCP Ružomberok - Inter Bratislava 3:0 (2:0)Ružomberok (SITA) - Pod Čebraťom predviedol Inter iba podpriemerný výkon. Po chybách v obrane

MŠK SCP Ružomberok - Inter Bratislava 3:0 (2:0)

Ružomberok (SITA) - Pod Čebraťom predviedol Inter iba podpriemerný výkon. Po chybách v obrane inkasoval v I. polčase dva góly. Interisti pohrozili iba v 7. min. Halenárom, no jeho strelu vyrazil Mucha nad bránu. Ružomberčania vsietili úvodný gól v 22. min. po zlom odkope Kunza. Loptu potiahol z ľavej strany Bédi, poslal ju Tomovčíkovi, ten finálnou prihrávkou našiel Urbana, ktorý nedal zblízka Hýllovi šancu - 1:0. Liptáci gólom do šatní zaslúžene zvýšili vedenie. Kurty centrom našiel Števka, ten posunul hlavou loptu Tomovčíkovi a obrana hostí si mohla znova spytovať svedomie - 2:0. Liptáci mohli inkasovať po sedemdesiatich minútach hry, keď najprv Lelkeš hlavičkoval do žrde a Tomčákovi vyrazil brankár tvrdú strelu do brvna. Interisti sa v závere zápasu prakticky na nič nezmohli, naopak po Bédiho akcii z ľavej strany a jeho prihrávke pred bránu zvýšil na 3:0 striedajúci Zošák.

Góly: 22. R. Urban, 44. Tomovčík, 89. Zošák. Pred 2512 divákmi rozhodoval Havrilla, ŽK: Debnár Kocúrek. RUŽOMBEROK: J. Mucha st. - Debnár, Mikuláš, Rák - Bédi, R. Urban (76. Zošák), Helbich, Žofčák, Kurty (90.+ Kročko) - Tomovčík, Števko (90. Šándor). INTER: Hýll - P. Barmoš (72. Angelovič), Kunzo, Gáspár, Opršal - Czinege, Paulík (21. Kocúrek), Drobňák, M. Čech ml. (72. Lelkeš) - Tomčák, Halenár.