Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Nominácia na Svetovú zimnú univerziádu

Sportnet|Publikované 27. dec 2002 o 23:00

Na Svetovej zimnej univerziáde nastúpia hokejoví akademici Slovenska ako obhajcovia prvenstva zo Zakopaného. Preto už na 2.4. januára 2003

naplánovali tréner Vladimír Šťastný s asistentom Pavlom Siroťákom výcvikový tábor do Prievidze. Na hokejovom turnaji SZU (14. 26. januára), ktorej centrom je talianske Tarvisio, bude štartovať 11 celkov v skupine v rakúskom Villachu: Slovensko, Rusko, Ukrajina, Čína, Kórejská republika, v skupine B v talianskom Pontebo: Kanada, USA, Česko, Fínsko, Japonsko a Taliansko. Hrá sa systémom každý s každým. Do play off o medaily postupujú prví dvaja zo skupín.

Nominácia na SZU: Martin Drotár, Ivan Fedor, Milan Varga, Ľubomír Sabol, Peter Gajdoš, Peter Holečko (všetci HC Košice), Martin Kučera, Štefan Fabián, Richard Hartmann (všetci Skalica), Martin Lipták, Martin Mráz (obaja Zvolen), Dušan Devečka, Stanislav Fatyka, Matej Labaj, Rudolf Huna (všetci Liptovský Mikuláš), Martin Tomas, Matúš Petričko (obaja HK ŠKP Poprad), Peter Poljaček, Tomáš Chrenko (obaja Nitra), Michal Krupa (Banská Bystrica), Jozef Lukáč (Žilina) a Juraj Kuric (Dubnica).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.