Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Nižné Repaše-Torysky na čele tabuľky už s náskokom

Sportnet|Publikované 19. okt 2005 o 22:00

Spiš - V I. triede Podtatranskej oblasti Spišský Štvrtok v Lučivnej neuspel. Druhý zápas v Levoči sa nehral. Stretnutie s Mlynčekmi odohrajú

Levočania v náhradnom termíne 13. novembra. Domáci vyšli v ústrety hosťom, ktorí zápas v pôvodnom termíne neboli schopní odohrať lebo im chýbalo viacero hráčov.

V najbližšom kole obidve mužstvá cestujú za svojimi súpermi. Spišský Štvrtok sa predstaví v Kravanoch a Levoča v Sp. Belej.

LUČIVNÁ - SP. ŠTVRTOK 2:0 (1:0)

Na zápas do Lučivnej pricestovali hostia bez brankára Gavaliera, ktorého v bráne nahradil útočník B. Bajtoš. Domáci ho však nepreverili, lebo hru mali vo svojej réžii hostia. Tí si vypracovali niekoľko dobrých gólových šancí, ktoré nevyužili a tak prišiel trest v podobe prvého gólu. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase. Hostia sa snažili vyrovnať, ale streliť gól v tomto stretnutí im asi nebolo súdené. V závere zápasu domáci poistili víťazstvo druhým gólom. V poslednej minúte odpískal rozhodca pokutový v prospech Sp. Štvrtku, ale Ľ. Bajtoš ml. vysoko prestrelil. Aj keď si hostia prehru nezaslúžili, bez gólov sa vyhrať nedá. SP. ŠTVRTOK: B. Bajtoš - P. Bajtoš, Ľ. Bajtoš ml., Ľ. Bajtoš st. - Toporcer, Lačný, Kubus, L. Jurčo, M. Jurčo - Neuwirth, M. Bajtoš.

Ostatné výsledky: Jánovce - Kravany 2:1. Stráže - Sp. Belá 2:1. Poprad - Hôrka 0:1. Toporec - Žakovce 6:0. Huncovce - Sp. Stará Ves 0:1.