Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Nižná Slaná oživí prípravu zápasmi

Sportnet|Publikované 26. feb 2009 o 23:00

Na výročnej členskej schôdzi futbalového klubu Baník Nižná Slaná, ktorá sa uskutočnila v uplynulých dňoch, urobili zhodnotenie jesennej časti po

ekonomickej i športovej stránke a stanovili priority do jarnej odvety.

NIŽNÁ SLANÁ. Futbalisti Nižnej Slanej si zimnú prípravu spestria aj zápasmi s mužstvami z I. triedy, ktoré preveria ich pripravenosť v boji o postup. Štart je na programe prvú marcovú nedeľu, keď vycestujú do Gemerskej Polomy.

V pláne päť stretnutí

"Cieľ ostáva nezmenený, bojujeme o postup. Okrem tréningov, ktoré hráči absolvovali v telocvični, pristupujeme v ďalšej časti prípravy k odohraniu piatich stretnutí s mužstvami I. triedy. Už prvého marca nás čaká zápas s Gemerskou Polomou. O týždeň hostíme doma Dobšinú a následne odohráme zápas v Betliari. Posledné dve stretnutia s Dobšinou a Gemerskou Polomou odohráme v domácom prostredí," informoval predseda klubu TJ Baník Nižná Slaná Radovan Hajči.

Posila do zálohy

Nižnoslančania počítajú s výraznou posilou, ktorú získali z Čečejoviec. "Hosťovanie hráča je prakticky dotiahnuté a mal by posilniť stred zálohy. Ďalšie zmeny v kádri pravdepodobne nenastanú. Do konca apríla chceme dať dohromady chlapcov z miestnej školy, aby sme mohli vytvoriť žiacku kategóriu a splniť tak požiadavku Oblastného futbalového zväzu, keďže nemáme v pláne platiť od novej sezóny finančnú pokutu za mládež. Obec ostáva naďalej hlavným sponzorom a našu činnosť v plnej miere podporuje," uzavrel R. Hajči.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.