Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Nieuwendyk a Sundin zrejme vynechajú piaty zápas "bitky o Ontário"

TASR|16. apr 2004 o 11:32

Toronto 16. apríla (TASR) - V piatkovom piatom zápase 1. kola play off NHL bude zrejme Torontu Maple Leafs na ľade Ottawy Senators chýbať dvojica hokejistov ...

Toronto 16. apríla (TASR) - V piatkovom piatom zápase 1. kola play off NHL bude zrejme Torontu Maple Leafs na ľade Ottawy Senators chýbať dvojica hokejistov Joe Nieuwendyk a Mats Sundin.

O tom, či dvojica útočníkov vynechá piaty zápas, sa tréner javorových listov Pat Quinn rozhodne až tesne pred zápasom. "Zdravotný stav oboch hokejistov pozorne sledujeme a ich štart je otázny. O ani jednom z nich však nemôžem stopercentne prehlásiť, že nenastúpi," povedal Quinn na adresu hráčov, ktorí vynechali štvrtkový tréning. V otázke štartu v piatkovom zápase Nieuwendyk ostáva optimistom. "Šanca tu je. V súčasnosti sa už cítim lepšie a uvidíme, ako na tom budem v piatok," dodal 37-ročný center.

Ottawa v stredu víťazstvom 4:1 vyrovnala stav série na 2:2. Navyše Nieuwendyk sa po zápase sťažoval na bolesti chrbta a Sundin duel ani nedohral, keď v záverečnej tretine odišiel z ľadu so zranenou ľavou nohou.

Súvisiace články